Autor Wątek: Flagman Armadale Feeder 390/90 g lub Flagman Sherman Pro Method Fed  (Przeczytany 6979 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
A faktycznie. Wychodzi na to, że wrzucając cytaty nie zwróciłem uwagi na to.

Ta wada o której się wspomina, to przesztywnienie wędki tuż za szczytówką i tak do niecałej połowy blanku - teoretycznie wędka w tym miejscu powinna się bardziej uginać, aby krzywizna była równomierna. Z tym, że jak ze wszystkim - komuś to przesztywnienie może przeszkadzać, innemu nie.

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
A ktokolwiek używał armadala 3.9 90gcw żeby mógł się wypowiedzieć ? Najlepiej poznać opinie uzytkownikow :)

Offline lester

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 023
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Zbigniew Studnik zachwala ten kijek.Ja go również nabyłem w black friday ale zima uniemożliwia wypróbowanie.

Offline Michu83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Witam. Trochę czasu upłynęło od ostatnich wpisów. Chciałbym się dowiedzieć od użytkowników owego kijaszka jakie są wasze odczucia po wizycie nad wodą. Myślałem o tym kiju w kontekście jeziora PZW z koszykami 40g i połowie na ok 60 metrach.  Na uwadze mam też Daiwa Castizm Feeder 3,75 /80g. Ceny są takie same praktycznie. Co wybrać???

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Osobiście wybrałbym Daiwe ;)

Offline Piter28

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Ja w tym sezonie używałem Armadala 3.9m 90g. Powiem tak, kijaszek petarda. Nie miałem w ręce lepszego kija z tym cw i długością. Bardzo dobrze się tym rzuca i hol nawet niewielkich ryb jest mega przyjemny. Spokojnie rzucalem na 80m. Bardzo lekki i bardzo mocny, wart każdej zainwetowanej złotówki.

Online Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 035
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Użytkuję  ten kijek od dwóch sezonów. Łowię nim do 75 metrów. Mimo 90 g cw bardzo fajnie czuję się na nim małe ryby. Co do wyboru między nim a daiwa to już bardzo indywidualna kwestia, Dopuki nie porzucasz jednym i drugim to jak byś nie wybrał wątpliwości pozostaną ;)

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odkopuję temat, przymierzam się do kupna Armadale 390/90, do klasyka i metody na min. 70 metrów. Właściwie opinia  speca od dystansu - Zbyszka mi wystarczy, ale może jeszcze ktoś dorzuci swoje spostrzeżenia. Rozważam też wersję 360/100. Wiem, że podajnik do metody można nią posłać na 80 metrów ale z klasykiem i długim przyponem pewnie nie osiągnę 70 metrów?

Ps. Rozumiem, że problem przesztywnienia o którym pisał Koń na 100% dotyczy wersji 360/80?
Artur

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • Reputacja: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Mam armadale wersję 390/90g i bez żadnego wysiłku rzucam na 50m tak więc przy mocniejszym wymachu bez problemu dorzucę na 80m a może i dalej z koszyczkiem distance albo bullet. Wczoraj wyciągałem na nią amura 11kg pięknie się gieła ale też miałem kontrolę nad rybą. A kolejna sprawa to kołowrotek podpięty mam Browning Black Viper 850 zestaw idealny tylko ciasno wchodzi w rękojeść wędki ale po skręceniu trzyma mocno.
- Arek -

Offline RysiekS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
Zadzwoń do chłopaków że sklepu natura gliny, powiedz czego potrzebujesz, w jakiej cenie i Ci doradzą. Ja tak dwa tygodnie temu kupiłem dwa kije flagman i jestem bardzo zadowolony. Teraz kupuje dwa następne na rzekę. Kołowrotki również u nich kupiłem.

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Rysiek, na szczęście mam do nich kilka kilometrów, wczoraj pojechałem i kupiłem tego Armadala na miejscu. Ale zawsze lepiej wcześniej zapytać  i usłyszeć opinie kilku użytkowników :) Wczoraj pomachałem nim kilkadziesiąt razy i sporo nauki przede mną, żeby go dobrze wyczuć. Jeszcze się boję nim dobrze machnąć i sięgnąć ponad 70 metrów :facepalm:
Artur