Autor Wątek: Angling Direct UK  (Przeczytany 53131 razy)

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #240 dnia: 19.11.2019, 19:44 »
Czyżby AD zaczął podnosić ceny przed czarnym piątkiem? W koszyku mam ramię prestona Dutch dla kolegi i jeszcze wczoraj cena wynosiła £35.49 ...dzisiaj 40 bez pensa >:O :(

Offline Marcoz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 5
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #241 dnia: 19.11.2019, 20:01 »
Czyżby AD zaczął podnosić ceny przed czarnym piątkiem? W koszyku mam ramię prestona Dutch dla kolegi i jeszcze wczoraj cena wynosiła £35.49 ...dzisiaj 40 bez pensa >:O :(

Ja tydzień temu zrobiłem sobie koszyk na ok £100 z różnymi rzeczami i póki co stabilnie, wrzuce tam ze 2 - 3 wedki i kolowrtoki w celach testowych :)

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #242 dnia: 19.11.2019, 20:01 »
Też to zauważyłem przy kilku produktach które obserwuję.
W zeszłym roku było identycznie.

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #243 dnia: 19.11.2019, 20:07 »
To samo i ja mam. Miałem właśnie o tym napisać. Przynajmniej połowa rzeczy z koszyka zdrożała. Na wzór chinczyków z ali
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #244 dnia: 20.11.2019, 08:14 »
Zmieniają się ceny u producentów, zapewne są po dostawie stąd różnice w cenach. Przed Black Friday firmy budują stany magazynowe, dlatego coś takiego można zauważyć każdego roku. Ogólnie wszystko powinno drożeć...
Lucjan

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #245 dnia: 20.11.2019, 09:18 »
A ja myślałem, że tylko w Polsce wszystko drożeje ;)
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #246 dnia: 20.11.2019, 09:39 »
Tak sobie popatrzyłem i jakoś w metodowym towarze nie widzę gigantycznych różnic. Może na BF będzie powalająca akcja. Czy przesyłka do PL jest free bo osiągnięciu jakiejś kwoty zamówienia?
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #247 dnia: 20.11.2019, 15:03 »
Już nie ma darmowej wysyłki. Kiedyś obejmowała zakupy powyżej 39 funtów. Obecnie , bez względu na wielkość zamówienia, 6.99

Offline łowca

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 26
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #248 dnia: 21.11.2019, 10:51 »
Czyżby AD zaczął podnosić ceny przed czarnym piątkiem? W koszyku mam ramię prestona Dutch dla kolegi i jeszcze wczoraj cena wynosiła £35.49 ...dzisiaj 40 bez pensa >:O :(

Moze podnosza ceny po to aby potem dac niby znizke a i tak wyjsc na swoje.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #249 dnia: 01.12.2019, 14:21 »
Sprawdziłem sobie ceny wyższej półki cenowej i ceny sklepu na d to kpina chyba. Centrów 520 Prestona 125 funtów plus przesyłka to ok. 670 pln puls tam z 10-15 związane z płatnością w innej walucie niż pl. Nasz lider internetowy ma za ok. 860 pln. Dopiero po obniżce na black friday 680 co oznacza że marża może mieć 35-40%co jest dużo. Przy kilku sprzetach preston a drennana i Guru zapewne różnica na niekorzyść polskiego sprzedawcy to gratisowe zakupy paszy i przynęt na 2 sezony.
W zeszłym roku ad miał chyba rabat na wszystko na black friday i darmowa przesyłkę co sprawiało jeszcze większą różnice. Czy w tym roku mieli taki rabat? Kiedy tam najlepiej kupować by mega zaoszczędzić?
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 532
  • Reputacja: 1110
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #250 dnia: 01.12.2019, 16:22 »
Kiedy tam najlepiej kupować by mega zaoszczędzić?

Jeżeli chodzi np. o droższe wędziska, najciekawsze są chyba oferty z okresu wczesnojesiennego (wrzesień-październik) - zwłaszcza w połączeniu z weekendowym rabatem 10%. W ubiegłym roku capnąłem feederową 13' Drennana z 60-funtowym upustem, a w tym roku matchową 13' i 15' Mavera z upustami 80-funtowymi :)

Offline Seb

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #251 dnia: 06.12.2019, 11:52 »
Siemanko,

Zrobiłem znowu zakupy i mam kod kogoś na 10% off jak ktoś był zainteresowany: https://angling-direct.mention-me.com/me/referee/registerko/42005254/166584715/em/8fc4dfaca6afd919e284e3f05250025d5c8d184a/ol/cw?epr=1

Udanych zakupów!
Łowię od ponad 20 lat, miałem przyjemność łowić na więcej niż 1 kontynencie i więcej niż 1 kraju.

Offline jazgarek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 118
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #252 dnia: 02.01.2020, 21:49 »
Niestety AD zaliczyło wpadkę.

Feeder Feeda przyszła razem z koszyczkiem Window Cage w dwumetrowej tubie. Ani jedno ani drugie nie zostało w żaden sposób zabezpieczone, wszystko latało sobie luźno od góry do dołu. Przelotka Feedy została zdewastowana, nawet krętlik w koszyczku został zmiażdżony.

Półka przyszła natomiast w oryginalnym kartonie. Być może odprysk lakieru na spodzie nie wynika z braku jakiegokolwiek zabezpieczenie przesyłki... ale i tak jest to dla mnie niedopuszczalne w przypadku nowego zakupu.

Wysłałem reklamację, czekam na odpowiedź.


Kuba

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #253 dnia: 03.01.2020, 22:39 »
Planuję zakupy w AD i płatność przez PayPal. Dawno nie korzystałem z PayPal, kiedyś coś tam kupiłem u Chińczyków i nie pamiętam do końca jak sprawdzić ostateczny kurs po jakim oni to przeliczają i czy doliczają prowizję :facepalm: Według tego, co sprawdzam przez portfel PayPal wychodzi około 4,8 zł. Ale to coś za pięknie wygląda, "internety" podają kurs ok. 5 zł.
Ktoś bardziej obyty z zakupami w AD i płatnościami przez PayPal może mi to łopatologicznie wytłumaczyć? :'(
Artur

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Angling Direct UK
« Odpowiedź #254 dnia: 03.01.2020, 22:49 »
Musisz przeliczać ze złotówek na funty a nie odwrotnie.