Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maki dnia Dzisiaj o 17:20 »
Piękne leszcze i to z miedzybrodzia!!! Wow :) brawo
2
Sprzęt / Odp: Podest zamiast podnóżka do Prestona Monster Feeder Chair, jak i Elektrostatyków
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marco dnia Dzisiaj o 17:14 »
Może znajdzie się ktoś kto podzieli się swoją opinią.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 16:52 »
Zacny :bravo:
4
Giełda / (S) Wędka do martwej rybki i na karpia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Matysekmm dnia Dzisiaj o 16:52 »
Witam,

Sprzedam wędkę FOX PREDATOR 2,75 LB, 2 składy, 360 cm.

Stan idealny.

Możliwość odbioru w Warszawie lub Piasecznie.

Cena 300 PLN
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ZbyszekSt dnia Dzisiaj o 16:48 »
Zasiadka nad Jeziorze Międzybrodzkim. Celem wyprawy jak zwykle był leszcz. Z racji tego że pierwszy raz nęcę tam długoterminowo kompletnie nie wiem czego się spodziewać. Po całej nocy bez brania rano meldują się 3 leszcze, w tym dwa większe  60 cm - 2,1 kg (mój największy z tego jeziora) 57 cm - 2,3 kg. Szału nie ma ale miejmy nadzieję że do końca sierpnia się rozkręcą i padnie w końcu długo wyczekiwana 70-tka ;)

6
Łowiska / Odp: Wodne Eldorado
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 16:21 »
Masakra...

A argument, że mu ryby wykupią to już mistrzostwo świata :D Ktoś mu każe sprzedawać? :facepalm:
7
Łowiska / Wodne Eldorado
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grzegorz07 dnia Dzisiaj o 16:18 »
Napisze wam jak  ciekawa sytuacja była dziś na tym zbiorniku. Ogólnie dziś byłem tam drugi raz pierwszym nieźle połowiłem. O czwartej pobudka po piątej na łowisku. Idąc na wolne miejsce pytam tych co siedzą czy coś bierze trzech gości mówi ,że nockę siedzieli i nic . No dobra rozkręcą się.  Siadam za kładką   prowadzącą na wyspę zaczynam łowić wszędzie cisza. Idę z nudów zobaczyć na tą kładkę. A tam na jej początku porozsypywane  parowanego zboża jęczmień, kukurydza. Pod nią jeszcze więcej , a na wędkach cisza. Nie wytrzymałem idę pytać gościa czy sypał zboże. Przyznał ,że sypał dwa wiadra 20 – 30 kilo ( duże wiadra) . Do dziesiątej wytrzymałem jedna ryba na całym zbiorniku jeszcze jedna. Po za tym nic. Idę po kaucje jaka zostaje przy opłacie. I mówię do niego ,że takie rzeczy  tylko w  Polsce. A on do mnie dobra powiem panu dorobiliśmy zbiornik karpiem i ,żeby ryby nie pozakuwać dokarmili ją żeby nie brała. I żeby ryby mu nie wykupili . Zatkało mnie  mówię mu panie ja tu w obie strony robię prawie 80 km paliwo o czwartej wstać  opłata za łowienie , a tu taki numer mógł pan poinformować ludzi o sytuacji . Ale  twierdził że dobrze robi i że nie ma możliwości poinformować ludzi o tym.  Porównałem mu to do baki w sklepi ,która stała przede mną i z koszyka przekładała zakupy do torby , a płaciła z to co w koszyku i jeszcze i jeszcze dałem mu dwa takie przykłady .Bo inaczej nie potrafię tego nazwać.  A piszę o tym dlatego ,że mnie to tak wnerwiło raz kumulacja takich sytuacji a dwa tak ładne  miejsce do tego niedziela , ładny zbiornik miły gospodarz . To i tak cię orzną i oszukają nie potrafię tego zrozumieć .
8
Giełda / Odp: (S) sprzedam mate korum
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maciek_krk dnia Dzisiaj o 16:17 »
Dzięki ;)

Zgapiłem z Ciebie

Na ryby nie chodzę, to przynajmniej matę będę miał :)
9
Wielkopolski Klub Wędkarski Feederalni / Odp: WKW - pogawędki na dwie wędki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez s7 dnia Dzisiaj o 16:04 »
Moje gratulacje :bravo: :bravo:
Ja dzisiaj byłem na Różanym, dotarłem o 9:00 i praktycznie też już miejsca nie było :(
Przycupnąłem sobie na górnym zbiorniku i żeby innym nie przeszkadzać łowiłem na pellet waggler, wynik to, 10 płotek i jedna wzdręga. Obecnie dużo nie wolno mi dźwigać, to nie miałem parasola ze sobą i w pełnym słońcu :sun: wytrzymałem tylko do 13:00 mimo ciągłych wskazań na spławiku :(
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vanplesniak dnia Dzisiaj o 15:43 »
Widać, że linków tam jest sporo. Szkoda, że lin tak długo rośnie. Jeśli nie zostaną wyłowione, to za parę lat będą fajne sztuki.
Odnoszę wrażenie, że te wzdręgi stają się niemałym utrapieniem na naszych wodach. W moich okolicach też na wielu zbiornikach dominują. Są niezwykle żarłoczne i ciężko jest się przez nie przebić.
No niestety długo, ale cieszy że są i to w znacznej ilości! P.s. Możesz odwiedzić wątek 'Woda dla członków danego koła'?
Strony: [1] 2 3 ... 10