Autor Wątek: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy  (Przeczytany 1717 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Jak się okazało, podwyżka diet, o której wspominałem kilkukrotnie, okazała się być podwyżką jednomiesięczną. Miała to być podwyżka za miesiąc grudzień. Za wprowadzenie w błąd przepraszam osobiście :) 

Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, że opis uchwały jest mylący i brzmi:
w sprawie: wysokości diet dla członków Polskiego Związku Wędkarskiego pełniących funkcje społeczne we władzach i organach statutowych szczebla naczelnego


Sam punkt zaś uchwały brzmi: 2. Ustala się w miesiącu grudniu 2017 r. wysokość jednej diety dla członków władz Polskiego Związku Wędkarskiego w kwocie 650 zł i organów Polskiego Związku Wędkarskiego w kwocie 540 zł.

Stąd też wziął się błąd. Osobiście się bardzo cieszę, ponieważ wierzę, że wiele da się zrobić :) A pomyłki się zdarzają :)
Lucjan

Offline Kinior

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 118
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #1 dnia: 08.01.2018, 21:24 »
Jak się okazało, podwyżka diet, o której wspominałem kilkukrotnie, okazała się być podwyżką jednomiesięczną. Miała to być podwyżka za miesiąc grudzień. Za wprowadzenie w błąd przepraszam osobiście :) 

Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, że opis uchwały jest mylący i brzmi:
w sprawie: wysokości diet dla członków Polskiego Związku Wędkarskiego pełniących funkcje społeczne we władzach i organach statutowych szczebla naczelnego


Sam punkt zaś uchwały brzmi: 2. Ustala się w miesiącu grudniu 2017 r. wysokość jednej diety dla członków władz Polskiego Związku Wędkarskiego w kwocie 650 zł i organów Polskiego Związku Wędkarskiego w kwocie 540 zł.

Stąd też wziął się błąd. Osobiście się bardzo cieszę, ponieważ wierzę, że wiele da się zrobić :) A pomyłki się zdarzają :)
http://www.rybomania.pl/sprostowanie_na_temat_diet_dla_zarzadu_glownego_,430.html

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Mazovia Fishing Team

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #2 dnia: 08.01.2018, 21:33 »
Jak się okazało, podwyżka diet, o której wspominałem kilkukrotnie, okazała się być podwyżką jednomiesięczną. Miała to być podwyżka za miesiąc grudzień. Za wprowadzenie w błąd przepraszam osobiście :) 

Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, że opis uchwały jest mylący i brzmi:
w sprawie: wysokości diet dla członków Polskiego Związku Wędkarskiego pełniących funkcje społeczne we władzach i organach statutowych szczebla naczelnego


Sam punkt zaś uchwały brzmi: 2. Ustala się w miesiącu grudniu 2017 r. wysokość jednej diety dla członków władz Polskiego Związku Wędkarskiego w kwocie 650 zł i organów Polskiego Związku Wędkarskiego w kwocie 540 zł.

Stąd też wziął się błąd. Osobiście się bardzo cieszę, ponieważ wierzę, że wiele da się zrobić :) A pomyłki się zdarzają :)

Lucek dobrze , niech wiedza ze wielki brat patrzy im na  łapy.
Maciek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #3 dnia: 08.01.2018, 21:38 »
Też się z tym zgadzam. Jeżeli ZG wie, że patrzymy im na ręce, będą czuć presję, jest mniejsza szansa na różne 'cuda wianki'. Tak naprawdę to prezes przeszedł przez pierwszy chrzest ognia, i zyskał punkty, bardzo dobrze. Dla nas to tym bardziej plus, bo okazuje się, że są szanse na zmiany.
Lucjan

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #4 dnia: 08.01.2018, 21:55 »
Zjebkę dostali awansem. Niech wiedzą, co ich czeka, gdy zapragną podwyżek.
Jacek

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #5 dnia: 08.01.2018, 22:02 »
Tak pro bono - to Teodor wykazał nasz błąd. Gdyby nie On nadal byśmy psy wieszali za diety. Więc peany o patrzeniu na ręce na wyrost i to bardzo ;-)
JKarp

Offline alisowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #6 dnia: 08.01.2018, 22:03 »
Tak naprawdę podnieśli, ale na miesiąc. Awanturaka zasłużona. Niech wiedzą, że patrzymy im na ręce i że podniesie się szum medialny, jak będą kombinować.
Andrzej Lisowski

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #7 dnia: 08.01.2018, 22:06 »
To nie jest błąd ale lekka omyłka.  Zresztą sam zobacz. Tam nie ma wcale tego jasno opisanego... Ja bym rzekł, że to był sprawdzian na bystrość. Zdany :)




Gdzie tam jest jasno określone, że to chodzi tylko o miesiąc grudzień? Ja tego nie widzę, ten zapis można interpretować na dwie strony :D
Lucjan

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #8 dnia: 08.01.2018, 22:14 »
Po co podnosić wysokość diet na jeden miesiąc? :-\  Ogólnie to pierwszy raz w życiu czuję się zaskoczony czytając treść uchwały oraz komentarz do jej treści :o Rozumiem tylko tyle, że nic z tego nie rozumiem. Czy to jakaś forma łapówki za głosy? ;D Ogólnie to chyba prześlę to do gazety prawnej może oni to "rozkminią", bo mamy chyba w Polsce precedens ;D ;D ;D

Offline alisowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #9 dnia: 08.01.2018, 22:14 »
To nie jest błąd ale lekka omyłka.  Zresztą sam zobacz. Tam nie ma wcale tego jasno opisanego... Ja bym rzekł, że to był sprawdzian na bystrość. Zdany :)




Gdzie tam jest jasno określone, że to chodzi tylko o miesiąc grudzień? Ja tego nie widzę, ten zapis można interpretować na dwie strony :D
Ponadto w tej uchwale uchylają punkt 2 uchwały ZG nr 162 z dnia 15 grudnia 2016.Problem polega na tym że ta uchwała nie ma punktu 2.Taka jakość stanowionego prawa :)
Andrzej Lisowski

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: A więc ZG nie podwyższył sobie diet - prostujemy
« Odpowiedź #10 dnia: 08.01.2018, 22:25 »
Nie wierzę ??? ;D ;D ;D ;D Kiedyś widziałem zarząd, który zebrał się w grudniu, a protokół i lista obecności była datowana na wrzesień :D

Zapomniałem jeszcze napisać o niesamowitym tempie działania jeżeli chodzi o dbanie o wizerunek PZW. Ile to czasu minęło od opublikowania "nieprawdziwej" informacji o uchwale? :facepalm: