Autor Wątek: Feeder arm do Cuzo - Preston czy Flagman?  (Przeczytany 1564 razy)

Offline oldboy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Feeder arm do Cuzo - Preston czy Flagman?
« dnia: 18.02.2018, 14:38 »
Witam wszystkich,

noszę się z zamiarem zakupu ramienia do Cuzco i wytypowałem dwa :

Preston OFFBOX36 - Dutch Master Feeder Arm
Double Feeder Arm Flagman

potrzebuję opinii przede wszystkim użytkowników, jako że nie mogę organoleptycznie sprawdzić obu armów.
Bardziej ze zdjęć przemawia do mnie Flagman, nie wiem jednak jak z jakością wykonania, czy nie ma żadnych problemów z użytkowaniem.

Pozdrawiam serdecznie

Offline pawel79ozo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder arm do Cuzo - Preston czy Flagman?
« Odpowiedź #1 dnia: 18.02.2018, 16:09 »
Mam prestona j.w Cuzo przenosi drgania dość mocno dlatego używam podpórki i fajki przy fotelu.Tak jest lepiej ,jeżeli masz możliwość używania podpórki nie zastępuj armem.


Offline Pablo7902

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B-ów dolnośląskie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder arm do Cuzo - Preston czy Flagman?
« Odpowiedź #2 dnia: 18.02.2018, 16:12 »
Cześć, sam nie dawno miałem dylemat, które ramię wybrać.
Ostatecznie wybrałem Trapera do mojego CUZO, a dlaczego??
Ramię ma być w rezerwie jak już nie będę miał możliwości wbić podpórki w grunt. Moim zdaniem CUZO nie jest chyba liderem stabilności. Każde Twoje pierdnięcie :P niezależnie od Arm-a jakiego wybierzesz i tak będzie wdoczne na szczytówce ;D
Drugi raz jednak wybrałbym Prestona że względu na możliwość montażu poniżej belki. Ma otwierane łączniki.

Na ten temat było wiele już informacji na forum, polecam opcję w prawym górnym rogu 8)

Offline oldboy

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Feeder arm do Cuzo - Preston czy Flagman?
« Odpowiedź #3 dnia: 18.02.2018, 17:11 »
Forum przeglądam i czytam od dawna, internety też przeglądałem pod tym kątem, dlatego na wstępie odrzuciłem ramiona traper/jaxon
po niezbyt przychylnych uwagach co do jakości wykonania, no chyba że nie jest z nimi aż tak tragicznie. Nauczony doświadczeniem wiem że niejednokrotnie warto poczekać tydzień czy dwa dorzucić trochę grosza i kupić sprzęt z wyższej półki.
Zgadzam się że zwykła podpórka wbita w ziemię o niebo lepsza niż arm i tak robię, sprawa się niestety komplikuje bo na łowiskach gdzie bywam są pomosty
wysunięte do wody i czasami musiałem niezłe cyrki odwalać żeby zamontować podpórkę, dlatego pomyślałem o ramieniu.

Dzięki za tipa o Prestonie, mam rozumieć że można uchwyty wcisnąć od boku na nóżkę zamiast wsuwać od góry, przydatna opcja i skłania w kierunku zakupu Prestona.