Autor Wątek: (S) Wiosenne porządki - wędka Daiwa YNB 10ft i kołowrotki  (Przeczytany 3771 razy)

Offline Bubel

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 16
Odp: (S) Wiosenne porządki - wędka Daiwa YNB 10ft i kołowrotki
« Odpowiedź #15 dnia: 07.04.2018, 18:26 »
Pokrowiec w super stanie, super kontakt z kolegą Kereloth'em.  W skrócie 10/10 :thumbup:

ProBono

  • Gość
Odp: (S) Wiosenne porządki - wędka Daiwa YNB 10ft i kołowrotki
« Odpowiedź #16 dnia: 08.04.2018, 21:03 »
Mały błąd w opisie szpula i kartonik Ninja 4000 a w opisie 4012. Pozdrawiam

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Wiosenne porządki - wędka Daiwa YNB 10ft i kołowrotki
« Odpowiedź #17 dnia: 08.04.2018, 21:54 »
Zgadza się, oczywiście ze to 4000 . Niestety nie mogę edytować pierwszego postu.

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Wiosenne porządki - wędka Daiwa YNB 10ft i kołowrotki
« Odpowiedź #18 dnia: 14.04.2018, 21:12 »
                                                               OBNIŻKA 10%
Witam wszystkich odwiedzających ten wątek. Na chwilę obecną na wystawie są 3 pozycje, ale oferta będzie aktualizowana. Preferowałbym odbiór osobisty, ale z racji mojego zamieszkania w małym mieście może być z tym problem. Wysyłki będę starał się realizować jak najszybciej. Nie wysyłam za pobraniem. Dla przejrzystości wątku prosiłbym, aby wszelkie zapytania kierować przez pw ( bez rezerwacji !)  a w temacie zgłaszanie chęci zakupu lub rezerwacji.

1) Wędka Daiwa YNB (edit:10ft, cw ok 40-60gr)- zakupiona w listopadzie 2015 r. Stan oceniam na bdb. Wędkę sprzedaje w komplecie z pokrowcem. Co do szczytówek : 1,5 i 2,0 oz (dołączam jeszcze 2,0 oz i 1,0 oz , których nie wliczam do ceny ponieważ obie są uszkodzone w ten sam sposób - brakuje szczytowego odcinka (3-4 cm)

Cena: 200 PLN + KW  180 PLN + KW
 




2) Wędka Korum Barbel 12ft 1,75 lb - zakupiona na jesieni 2016 r. Stan oceniam na bdb. Wędkę sprzedaję w komplecie z" pokrowcem" - jak na zdjęciu. REZERWACJA - ProBono SPRZEDANE

Cena: 200 PLN + KW


3) Pokrowiec - Daiwa Deluxe 2 Rod Holdall - zakupiony na początku 2017 roku. Stan oceniam na bdb. Jest to sztywny dwukomorowy pokrowiec przeznaczony do transportu 2 uzbrojonych dwu składowych wędek 12ft. Długość tego pokrowca to 193 cm. Komory oddziela przegroda z jakiejś miękkiej pianki. W górnej części znajdują się paski do mocowania wędki. Brak dodatkowych kieszeni. REZERWACJA - Bubel SPRZEDANE

Cena: 200 PLN + KW


Aktualizacja

4)Daiwa Ninja 4012 - kołowrotek zakupiony w lutym 2016, niestety nie posiadam już paragonu. Sprzedaję w takim komplecie jaki nabyłem w sklepie( kołowrotek, pudełko, instrukcja, schemat oraz zapasowa szpula aluminiowa - nie używana). Kołowrotek w pełni sprawny,zadbany. SPRZEDANE poza forum
Cena: 150 PLN + KW


5) Shimano Baitrunner DL 4000 FB - kołowrotek zakupiony pod koniec 2015 r. Sprzedaję w takim komplecie jaki nabyłem w sklepie( kołowrotek, pudełko, instrukcja, schemat oraz zapasowa szpula grafitowa - nie używana). Kołowrotek w pełni sprawny,zadbany. Na szpuli nawinięta  żyłka Daiwa Tournament ST  8lb - użytkowana w zeszłym sezonie.
 
Cena: 250 PLN + KW 225 PLN +KW





Nie mogę edytować pierwszego postu, dlatego tak napisałem.

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Wiosenne porządki - wędka Daiwa YNB 10ft i kołowrotki
« Odpowiedź #19 dnia: 07.05.2018, 18:30 »
Temat do zamknięcia.