Autor Wątek: Rzeka Warta okolice Gorzowa Wlkp  (Przeczytany 995 razy)

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Rzeka Warta okolice Gorzowa Wlkp
« dnia: 21.05.2018, 09:09 »
Witam serdecznie. Razem ze znajomym na weekend mamy zamiar wybrać się na Warte w okolicach Gorzowa.. zabieramy się do tego od dawna... Ale dziwnym trafem zawsze lądujemy na Odrze.. czas to zmienić i tu rodzą się pytanie do ludzi mieszkających w okolicach w/w miejscowości. Pierwsze i najważniejsze.. Jaki jest stan wody rzeki? Da się dojść/dojechać czy jednak wylana? I drugie pytanie.. gdzie najlepiej się udać? Interesuje nas Feeder i biała ryba.. Prosił bym o pomoc starych wyjadaczy tam przesiadujących. Z góry dziękuję :)

Offline Tadek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 994
  • Reputacja: 176
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Rzeka Warta okolice Gorzowa Wlkp
« Odpowiedź #1 dnia: 21.05.2018, 18:27 »
Co do stanu wód/rzek, zerknij TU

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rzeka Warta okolice Gorzowa Wlkp
« Odpowiedź #2 dnia: 22.05.2018, 11:28 »
Co do stanu wód/rzek, zerknij TU

Bardzo dziękuję za pomocną dłoń. Jak najbardziej się przyda, ale wykresy to też nie wszystko :) mile widziana informacja. Bo czasem te 15 cm robi ogromną różnicę.

Offline Skoora

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Krzeszyce
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Rzeka Warta okolice Gorzowa Wlkp
« Odpowiedź #3 dnia: 29.05.2018, 12:20 »
Regularnie obławiam wartę w okolicach Gorzowa, bardziej odcinek Studzionka-Oksza, tak wiem bardzo długi, ale tam jest bardzo zróżnicowany teren od ostróg, po proste brzegi:) szybszy i wolniejszy nurt. Obecnie śmiało wjedziesz samochodem już wszędzie;) jakbyś miał więcej pytań, to zapraszam do dyskusji:)
Woda - cisza, spokój, ucieczka od zgiełku....;)

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rzeka Warta okolice Gorzowa Wlkp
« Odpowiedź #4 dnia: 08.06.2018, 07:38 »
Witam ponownie. Przepraszam że tyle się nie odzywałem ale nie miałem jak.. a rybki też nie wypaliły :/ problemy rodzinne.. ale na szczęście wszystko się unormowało i planujemy ponownie wyruszyc..
W takim  wypadku Panie Skoora mam pytanie do Ciebie. Czy mógłbyś polecić jakieś konkretne miejsce bym mógł połowić i na feedera o na przystawkę??  Jakiś spokojniejszy odcinek. Z możliwością dojazdu :( Prosił bym j jak najszybszą odpowiedz.. bo ten dzień już dzisiaj ^^