Autor Wątek: (S) Wędki i kołowrotki  (Przeczytany 2439 razy)

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
(S) Wędki i kołowrotki
« dnia: 27.07.2018, 12:19 »
1. Spro Custom 3000- kołowrotek kupiony w Niemczech. Na rybach kilkanaście razy, zakładany do pikera Shimano. Przesmarowany
                                 smarem Pena. W bardzo dobrym stanie. 120 zł


2. Korum Feeder 4000-kołowrotek kupiony w Drapieżniku z gwarancją do grudnia tego roku. Wizualnie jak nowy. Generalnie nie ma z nim
                                  problemów, czuć troszkę przekładnie, ale już sam nie wiem czy tak nie było od nowości :P W niczym to nie
                                  przeszkadza a przy wędce nawet jest to nie zauważalne 150 zł
3.Daiwa Yank N Bank 3.3- wędka w bardzo dobrym stanie. Troszkę przybrudzony pokrowiec. Ułamane szczytówki 1 oz i 1.5 oz ale 1.5
                                       dokupiłem drugą, więc w zestawie 1.5 i 2.0 oz całe i 1.0 + 1.5 ułamane końcówki szczytowe. Brak gwarancji
                                       niestety 200 zł
4.Robinson Diplomat Feeder 3.0- tutaj żadnych uwag nie ma. Może troszkę korek przybrudzony jak ktoś się będzie chciał przyczepić ;)
                                                Cały zestaw jest oprócz gwarancji. 150 zł
5.Shimano Aernos Winkle Picker 2.7-bardzo fajny picker z zapasem mocy. Nie ma się do czego przyczepić, może korek trzeba by było
                                                przetrzeć i była by jak nowa. Cały kompletny zestaw oprócz gwarancji a i tak wędka kupiona była w
                                                Niemczech więc.... 200 zł
6.Robinson Diaflex Match 396-kij ma już swoje lata, jednak większych wad nie posiada. Znajdą się ryski i jakieś minimalne ubytki w
                                            korku jednak dalej to super odległościówka i trudno szukać podobnej za taką kasę. Szczerze polecam, bo
                                            już ciężko kupić, a myślę że cena jest dobra. Oczywiście posiada oryginalny pokrowiec 300zł



7.Robinson Aquarius Match 390-fajna odległościówka na początek zabawy z tą metodą i nie tylko. Wyciągnąłem na nią karpia około 8 kg
                                               i nie trwało to 1.5 godz. Ma już swoje lata i widać to. Łącznia są porysowane i jakieś ubytki w korku.
                                               Posłuży jednak jeszcze kilka dobrych sezonów bo blank bez pęknieć i rys i przelotki w dobrym stanie.
                                               100 zł
Porobiłem zdjęcia, jednak fotograf ze mnie kiepski, więc nie są najlepsze. Myślę jednak, że opisałem dobrze cały sprzęt, ewentualnie odpowiem na pytania w wątku bądź priv. Ceny do rozsądnej negocjacji. Mogę też wysłać na koszt i odpowiedzialność kupującego.


Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #1 dnia: 27.07.2018, 12:22 »
Reszta zdjęć:

Offline rush1221.dkl

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 5
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #2 dnia: 27.07.2018, 13:30 »
Wziąłbym wędkę nr 5 ale proszę o info do jakiej gramatury koszykami można wędkować?

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #3 dnia: 27.07.2018, 13:50 »
Maksymalnie rzucałem 35 g plus zanęta i więcej osobiście bym nie zakładał.

Offline Prophet2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 3
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #4 dnia: 27.07.2018, 14:24 »
Mogę zarezerwować koruma do poniedziałku napewno wezmę tylko na wypłatę czekam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline rush1221.dkl

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 5
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #5 dnia: 27.07.2018, 15:34 »
Ok jednak za delikatny, dzięki i zwalniam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #6 dnia: 27.07.2018, 15:58 »
Można zarezerwować Koruma ;) Co do Aernosa, to na pewno nie jest to delikatna wędka. Koszykiem 35 g rzucałem siłowo. Więcej nie chciałem zakładać, bo nie lubię przeciążać po prostu wędek. Zapewniam o zapasie mocy tej witki i byle karpik 2-3 kg nie robi na nim dużego wrażenia. Aczkolwiek nie jest to sprzęt na ryby 10 plus.




Offline perkusista30

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Reputacja: 36
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #7 dnia: 27.07.2018, 16:41 »
Rezerwuje Aernosa. Wiadomość poszła na pw.

Offline Prophet2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 3
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #8 dnia: 27.07.2018, 17:15 »
To rezerwuje koruma ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #9 dnia: 27.07.2018, 18:03 »
Żeby nie było niedomówień, rezerwacje w wątku i dogadujemy się na priv. Tymczasem Korum o Aernos zarezerwowane.

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #10 dnia: 28.07.2018, 10:36 »
Daiwa Yank N Bank sprzedana.

Offline rush1221.dkl

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 5
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #11 dnia: 28.07.2018, 14:08 »
Jednak po przemyśleniu wezmę wędkę nr 5 Shimano Aernos . Jestem obecnie w Grecji i przeleję kaskę 05.08.18 . Reszta priv



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #12 dnia: 28.07.2018, 16:29 »
Na tą chwilę zostały pozycje nr 1, 4 i 7
Jeśli ktoś kupi 2 rzeczy wysyłka gratis i dorzucę portfel na przypony Traper szyty ;)

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #13 dnia: 28.07.2018, 21:28 »
Propozycja nr. 4 ... info na PM zostawiałem.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline hanibal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Uhowo (Białystok)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Wędki i kołowrotki
« Odpowiedź #14 dnia: 30.07.2018, 19:57 »
Została pozycja nr 1 i 7 . Jeśli ktoś szuka dobrego zestawu odległościowego za małe pieniądze, serdecznie polecam. Wędka ma już swoje lata, ale gwarantuje, że za 100 zł ciężko kupić coś lepszego. Czuć na niej nawet ukleje i jest zapas mocy do pociągania karpi( ma na koncie około 7 kg karpia). Gdyby nie podrapane łączenia i jakieś tam delikatne ubytki w korku, to cena na pewno była by większa. Oprócz tych mankamentów nic jej nie dolega. Na łączeniach siedzi ciasno. Wszystkie przelotki nie całe i zdrowe. Może trzeba by było ją troszkę wyczyścić, jednak mi się najzwyczajniej w świecie nie chce :P Świetnie wyważona, jak na ten przedział cenowy, wagowo też bardzo dobrze(coś około 220 g jeśli dobrze pamiętam) Kupiłem ostatnio kilka fajnych odległościówek, więc szkoda żeby leżała i się kurzyła, a w dodatku zajmowała miejsce, którego i tak zawsze mało.