Autor Wątek: (S) Wyprzedaż przynęt, pudełek, krążków, wiader  (Przeczytany 909 razy)

ProBono

  • Gość
Witam koledzy i koleżanki, jako, że znalazłem się w trudnej sytuacji finansowej, jak na razie przed sprzedażą wędek itp przetrzymuje mnie moja kochana żona, sprzedaje to co używam sporadycznie, bądź jest w najlepszym stanie umożliwiającym jego sprzedaż:

1. Pellet Miękki Haczykowy na gumkę też się nada jednak nie za małą bo wyciska. Opakowania prawie nowe - zabrane po góra 5-10 wałeczków. - Halibut - Pikantna kiełbasa - Muszla (Na zdjęciu biała czekolada - jednak inne wieczko ;) )
Wolałbym sprzedać komplet 20 zł. Na sztuki 8 zł

2. Pellet miękki haczykowy 4 mm na haczyk z Drennana. Najwięcej inky cały, później shelfish i na końcu crab. Uważam że najmniej jest 3/4 opakowania. Wolałbym sprzedać komplet 20 zł. Na sztuki 7 zł.
3. Pellet na pushstop lub gumkę Halibut 14 mm (całe opakowanie) i Crab 8 mm na moje 3/4 w opakowaniu. Cena za zestaw 20 zł
4. Pudełko z krążkami do przyponów firmy Tandem Baits kolor zielony. Krążki i pianka nowe. Pudełko lekkie rysy, zamknięcie w idealnym stanie. Cena za pudełko 20 zł. W komplecie za 33 zł
5. Pudełko AVID CARP o pojemności 1.8 litra z tacką - wkładką. Bardzo praktyczne. Cena za sztukę 15 zł. Cena za 2 sztuki 26 zł. Nowe nie były nad wodą z naklejkami jeszcze
6. Wiadro FOX o pojemności 5 litrów. W pełni szczelne lekko porysowane, rączka, przykrywka wszystko trzyma jak w najlepszym porządku. Cena za sztukę 20 zł.
7. Pudełka 4 x mniejsze i 4 x większe. W pełni zadbane, prawidłowo się zakręcają. Duże całkiem nowe, te mniejsze używane lekko zabrudzone. Te mniejsze wchodzą w te większe. 2 zł za sztukę.
8. Miska na zanete Preston EVA.Wymiary: 34,5x16cm
W komplecie nakładki: 25mm okrągła, 23mm OnBox, 19mm kwadratowa. Ze względu na stan tylko lekko przybrudzona cena 100 zl
9. Wykrojnik do chleba i mielonki firmy Frenzee 6,8,10,12 mm idealny stan z opakowaniem jak nowe cena: 25 zł

10. Wiązarka do stoperów na włosie Preston Rapid Hair Stop Loop Tyers - 10 zł

Nie ukrywam, że chciałbym sprzedać z użyciem jak najmniejszej ilości paczek. Wszystkie informacje tylko w wątku, żadne privy, bo wtedy ktoś pisze na priv, ktoś kupuje w wątku i jest problem, kto był szybszy. Wtedy ława przysięgłych, sąd i wyrok. Jest możliwość paczkomatu 12 zł lub kuriera 16 zł. Z mojej strony serdecznie polecam, sprzęt możliwie maksymalnie zadbany i uczciwie wyceniony. Dla kupca typu biore wszystko szczegóły na priv negocjacja ceny, warunków dostawy, sposobu zapakowania.
Pozdrawiam Was koledzy bardzo serdecznie.

P.s Dla zdecydowanego za całość 200 zł plus koszta wysyłki kurierem 20 zl

Sprzedam kulki Mainline Response Shelf Life 10 mm (oryginalnie 200 gram)
- Tutti Frutti 110 g (trochę twardawe)
- Hemp 170 g (świeże miękkie)
- Blodwoorm 180 g (świeże miękkie)
- Bread 130 g (świeże miękkie)
- Sweet Corn 120 g (świeże miękkie)
- Strawbery 150 g (świeże miękkie)
Całość 70 zł plus wysyłka.

Offline Prophet2

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 3
Odp: (S) Wyprzedaż przynęt, pudełek, krążków, wiader
« Odpowiedź #1 dnia: 04.08.2018, 16:03 »
Nr 4 to cena za sztukę z pudełkiem ? Jeśli tak jestem bardzo zainteresowany ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ProBono

  • Gość
Odp: (S) Wyprzedaż przynęt, pudełek, krążków, wiader
« Odpowiedź #2 dnia: 04.08.2018, 16:07 »
Nr 4 to cena za sztukę z pudełkiem ? Jeśli tak jestem bardzo zainteresowany ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję. Poprawiłem. Przepraszam za pomyłkę

ProBono

  • Gość
Odp: (S) Wyprzedaż przynęt, pudełek, krążków, wiader
« Odpowiedź #3 dnia: 06.08.2018, 10:16 »
Zostały:
1. Kulki Mainline 10 mm - 6 opakowań po 60 zł.
2. Wiązarka do stoperów na włosie Preston Rapid Hair Stop Loop Tyers
Wysyłka: Kurier 16 zł, paczkomat 12 zł.
Pozdraiwam

ProBono

  • Gość
Odp: (S) Wyprzedaż przynęt, pudełek, krążków, wiader
« Odpowiedź #4 dnia: 06.08.2018, 11:24 »
Dziekuje serdecznie. Wszystko sprzedane. Temat do zamkniecia