Autor Wątek: Jezioro Woswin  (Przeczytany 699 razy)

Offline Krzysiek.90

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Catch & Release
  • Lokalizacja: Saarland, Niemcy, Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Jezioro Woswin
« dnia: 05.08.2018, 18:36 »
Witam wszystkich, za 3 tygodnie wybieram sie do Polski nad jezioro Woswin. Jezioro ponad 800ha  co juz mnie przeraza bo najwiekszy zbiornik na jakim lowilem dotychczas to zaporowka 120ha.
Ziarna, kulki i pellety JUZ kupione, zabieram karpiowke i pickera zeby pobawić sie troszkę  metodą .
Mam na cały tydzień do dyspozycji łódkę, lecz nie posiadam echosondy i szczerze to nie wiem gdzie łowić, przy trzcinach czy wywozic zestaw daleko? :'(  Jeżeli ktoś mógłby podpowiedzieć lub  posiada jakiekolwiek informacje o tym zbiorniku będę wdzięczny. Pozdrawiam
Krzysztof 😁

Offline Leszek19161

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa-Bródno
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Jezioro Woswin
« Odpowiedź #1 dnia: 05.08.2018, 19:06 »
Nic Ci pewnie nie pomogę :) Ale... łowiłem nad tym jeziorem jakieś 15 lat temu albo i więcej :)
To naprawdę było tam dużo i dużej ryby ładne naprawdę było co połowić. W tamtym czasie najlepiej spisywał się biały i czerwony robal :). Ciekawe jak jest teraz?
Marcin

Offline Krzysiek.90

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Catch & Release
  • Lokalizacja: Saarland, Niemcy, Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jezioro Woswin
« Odpowiedź #2 dnia: 05.08.2018, 20:32 »
Czyli nadzieja jest :D :beg: dzięki bardzo za odpowiedź. Wrócę to wrzucę jakieś zdjęcie jak uda się coś złowić
Krzysztof 😁

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Jezioro Woswin
« Odpowiedź #3 dnia: 05.08.2018, 22:31 »
Niestety ale muszę Cię zmartwić ponieważ jak Kolega wspomniał owszem jakieś 15 lat temu dało się tam fajnie połowić i to naprawdę przeróżne ryby... od wielkich leszczy po równie piękne węgorze czy szczupaki. Mam nad to jezioro ok 30km ale nie byłem już tam od dobrych kilka lat ponieważ jeziorem "zaopiekowali" się nasi dobrzy "koledzy"  rybacy i słuch o rybach zaginał... nie słyszałem żeby ktoś tam łowił ostatnimi czasy przynajmniej z mojego rejonu... chociaż mogło się coś również zmienić na pozytyw... obym się mylił :)

Offline Leszek19161

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa-Bródno
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Jezioro Woswin
« Odpowiedź #4 dnia: 06.08.2018, 06:12 »
Niestety ale muszę Cię zmartwić ponieważ jak Kolega wspomniał owszem jakieś 15 lat temu dało się tam fajnie połowić i to naprawdę przeróżne ryby... od wielkich leszczy po równie piękne węgorze czy szczupaki. Mam nad to jezioro ok 30km ale nie byłem już tam od dobrych kilka lat ponieważ jeziorem "zaopiekowali" się nasi dobrzy "koledzy"  rybacy i słuch o rybach zaginał... nie słyszałem żeby ktoś tam łowił ostatnimi czasy przynajmniej z mojego rejonu... chociaż mogło się coś również zmienić na pozytyw... obym się mylił :)

Bałem się że właśnie tak się to skończyło. Mam nie daleko tego jeziora rodzinę i jak za młodu jeździłem to wujek mnie tam zawsze zabierał.

W tym roku mam zamiar odwiedzić rodzinę ale niestety wujka już nie ma.
I chodziło mi po głowie aby może się wybrać na parę godzin nad te jezioro i sobie polowic.
A jak kolega pisze ze tam nic nie ma to pewnie sobie daruje

Przyszło nam żyć w czasach aby coś fajnego zlowic trzeba się nameczyc lub mieć szczęście 😃
Marcin

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Jezioro Woswin
« Odpowiedź #5 dnia: 06.08.2018, 17:46 »
Nie mówię że koniecznie musi tak być tyle że po prostu "słuch" o tym jeziorze zaginął i jak kiedyś nie było sezonu bez wyjazdu tam tak teraz nikt już nawet nie wspomni ale spróbować zawsze warto :)

Offline Krzysiek.90

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Catch & Release
  • Lokalizacja: Saarland, Niemcy, Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jezioro Woswin
« Odpowiedź #6 dnia: 06.08.2018, 18:46 »
Hmm..nadzieja coraz mniejsza :'(haha no mam nadzieje Ze jednak jakas rybka da sie zlowic, bo pasierbica mi zyc nie da jak nie zlowie :P Trzeba bedzie kombinowac jak zawsze ;)
 Niestety takie czasy :-\
Krzysztof 😁