Autor Wątek: Zbiornik Dziećkowice - zanęta na 1 dzień  (Przeczytany 1283 razy)

Online Don_M

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 207
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bartek
  • Lokalizacja: Tychy
  • Ulubione metody: method feeder
Zbiornik Dziećkowice - zanęta na 1 dzień
« dnia: 25.08.2018, 22:57 »
Hej,
Powracam do łowienia po kilku (prawie nastu) latach przerwy, oprócz łowienia na łowiskach w Tychach chciałbym czasem zasadzić się na większego leszcza / mniejszego karpia <10kg na Dziećkowciach. I tutaj moje pytanie, zasiadki chcę mieć typowo rekreacyjne, na jednen dzień od świtu do zmierzchu + do tego dochodzi zakaz sypkich zanęt, a ja jestem dość ubogi w umiejętności, więc zależy mi na typowym gruncie z koszykiem (tyle potrafię i ew. zmiany szykuję na sezon 2019). Da sie tam zasadzić ziaren do koszyka, żeby nie łamać regulaminu łowiska? Czym to skleić? Może "Starzy" wyjadacze z okolic podpowiedzą co i jak? Będę bardzo wdzięczny, bo chciałbym "zaspokoić" dziewczyne na ostatnie promyki słońca i równocześnie coś połapać, a niestety prócz typowej sypkiej zanęty z domieszką nie znam innych sposobów :(. Przyznam się, że szukałem na forum i żadnej odpowiedzi nie znalazłem.

Offline muzzy123

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 50
  • Tomek
Odp: Zbiornik Dziećkowice - zanęta na 1 dzień
« Odpowiedź #1 dnia: 25.08.2018, 23:16 »
Gliny może? Ale lepiej niech ktoś bardziej obyty potwierdzi.
Tomek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Zbiornik Dziećkowice - zanęta na 1 dzień
« Odpowiedź #2 dnia: 27.08.2018, 16:04 »
Witaj zamiast gliny możesz użyć śmiało np.płatków owsianych parzonych,albo mączki kukurydzianej ,dobry jest również pospolity kisiel z torebki ;) to lepsze niz tradycyjny klej wędkarski do zanęt i wzbogaci ci mieszankę 

Offline Jarzyn79

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 1
Odp: Zbiornik Dziećkowice - zanęta na 1 dzień
« Odpowiedź #3 dnia: 28.11.2018, 20:27 »
Nie łowie raczej na feeder ale proponuje na metode spróbowac micro pellet.