Autor Wątek: Krzesło CSB Feeder Adjust + CAPERLAN  (Przeczytany 7027 razy)

Offline klimakg

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Krzesło CSB Feeder Adjust + CAPERLAN
« dnia: 14.04.2015, 12:57 »
Krzesełko z DECATHLONU to idealne rozwiązanie dla kogoś kot poszukuje czegoś pomiędzy elektrostatykiem a fotelami korum lub prestona.
W zestawie znajdziemy wygodny i stabilny fotel wyposażony w ramię do fedeera, tacę oraz komplet rurek to których możemy zamontować szereg akcesoriów (średnica 25 mm). Wszystkie akcesoria można dowolnie komponować.
Sam podczepiłem pod niego ramię do siatki jaxona, uchwyt do parasola milo oraz pojemnik na zanętę jvs, wszystko współgra bardzo dobrze. Odpowiednio skonfigurowany znakomicie zwiększa komfort wędkowania :beer:. Całość po złożeniu mieści się w fotelu i jest wygodne podczas transportu przy użyciu zanitowanej rączki.
Z minusów o ile można je tak nazwać to: brak regulacji oparcia w fotelu oraz średnia stabilność ramienia do fedeera, ale nie mam porównania do innych tego typu udogodnień. Dużo zdjęć i filmik poglądowy znaleźć można na stronie DECATHLONU.
Pozdrawiam :)
C&R

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krzesło CSB Feeder Adjust + CAPERLAN
« Odpowiedź #1 dnia: 14.04.2015, 13:02 »
Krzesełko z DECATHLONU to idealne rozwiązanie dla kogoś kot poszukuje czegoś pomiędzy elektrostatykiem a fotelami korum lub prestona.
W zestawie znajdziemy wygodny i stabilny fotel wyposażony w ramię do fedeera, tacę oraz komplet rurek to których możemy zamontować szereg akcesoriów (średnica 25 mm). Wszystkie akcesoria można dowolnie komponować.
Sam podczepiłem pod niego ramię do siatki jaxona, uchwyt do parasola milo oraz pojemnik na zanętę jvs, wszystko współgra bardzo dobrze. Odpowiednio skonfigurowany znakomicie zwiększa komfort wędkowania.
Z minusów o ile można je tak nazwać to: brak regulacji oparcia w fotelu oraz średnia stabilność ramienia do fedeera, ale nie mam porównania do innych tego typu udogodnień. Dużo zdjęć i filmik poglądowy znaleźć można na stronie DECATHLONU.
Pozdrawiam

Tu był już chyba wątek na temat tego krzesła :)
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=621.msg20283#msg20283
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline klimakg

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krzesło CSB Feeder Adjust + CAPERLAN
« Odpowiedź #2 dnia: 14.04.2015, 13:06 »
Jeśli się dubluje to proszę o wykasowanie wątku lub przeniesienie
C&R

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krzesło CSB Feeder Adjust + CAPERLAN
« Odpowiedź #3 dnia: 14.04.2015, 13:08 »
Jeśli się dubluje to proszę o wykasowanie wątku lub przeniesienie

Tylko podpowiedziałem. Przeniesienia i usuwania to tylko moderator ;)
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Krzesło CSB Feeder Adjust + CAPERLAN
« Odpowiedź #4 dnia: 14.04.2015, 20:12 »
Krzesło gdzieś tam pewnie było omawiane, ale tu jest dział "Recenzje forumowiczów", więc jak najbardziej zachęcamy do umieszczania tu swoich recenzji :)
 :thumbup:
Pozdrawiam
Mateusz

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło CSB Feeder Adjust + CAPERLAN
« Odpowiedź #5 dnia: 16.11.2015, 13:43 »
Ja dodam od siebie, że ten komplet rurek do których można wszystko przymocować" przy transporcie krzesła praktycznie nie przeszkadza, kiedy są zamontowane. Wystarczy je tylko ustawić w poziomie. Tak więc rozkładanie krzesła zajmuje jakieś 2 do 4 minut z montażem feeder arma i tacy. Moje 110 kg wagi nie  zrobiło na krześle specjalnego wrażenia i mimo iż mam 195 cm wzrostu siedzi się bardzo wygodnie.
Marcin

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krzesło CSB Feeder Adjust + CAPERLAN
« Odpowiedź #6 dnia: 16.11.2015, 14:46 »
Całkiem dobry sprzęt jak za te pieniądze. 
Brak regulacji oparcia zupełnie nie przeszkadza na kilkugodzinnej zasiadce (dobre ustawienie podstawowe) a chyba do tego jest on przeznaczony.
I fajny, spory stolik ;)
Znów jestem