Autor Wątek: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie  (Przeczytany 964 razy)

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Pechowy ten 13 grudnia.Kiedyś tego dnia komuniści zrobili na złość Jarkowi Kaczyńskiemu i go nie internowali,a dzisiaj w tą symboliczną datę,państwo rządzone przez pana Jarka zablokowało mi po raz kolejny dostęp do zakładów bukmacherskich. :D Wcześniej jakoś obchodziłem te blokady,ale dzisiaj nie daje rady. Nie pomaga logowanie się z obcojęzycznych stron internetowych itp.Da sie tą blokadę wynikającą z ustawy hazardowej jakoś obejść w prosty i nieskomplikowany sposób ?? 

Offline muzzy123

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 412
  • Reputacja: 50
  • Tomek
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #1 dnia: 13.12.2018, 21:26 »
Pechowy ten 13 grudnia.Kiedyś tego dnia komuniści zrobili na złość Jarkowi Kaczyńskiemu i go nie internowali,a dzisiaj w tą symboliczną datę,państwo rządzone przez pana Jarka zablokowało mi po raz kolejny dostęp do zakładów bukmacherskich. :D Wcześniej jakoś obchodziłem te blokady,ale dzisiaj nie daje rady. Nie pomaga logowanie się z obcojęzycznych stron internetowych itp.Da sie tą blokadę wynikającą z ustawy hazardowej jakoś obejść w prosty i nieskomplikowany sposób ??
TOR używasz?

https://www.torproject.org

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka
Tomek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 469
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #2 dnia: 13.12.2018, 21:51 »
VPN?
Obczaj też projekt Substratum. Już obchodzą blokady w Chinach, Rosji, Iranie... Jeszcze ze dwa lata i będą wszędzie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #3 dnia: 13.12.2018, 21:55 »
Dla mnie to czarna magia co piszecie. :D

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 469
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #4 dnia: 13.12.2018, 22:08 »
Dla mnie też:D
Ale VPN mam np. do wykupienia w Avascie. To zmienia Twoje IP na zagraniczne i mogą Ci naskoczyć.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #5 dnia: 13.12.2018, 22:14 »
Pechowy ten 13 grudnia.Kiedyś tego dnia komuniści zrobili na złość Jarkowi Kaczyńskiemu i go nie internowali,a dzisiaj w tą symboliczną datę,państwo rządzone przez pana Jarka zablokowało mi po raz kolejny dostęp do zakładów bukmacherskich. :D Wcześniej jakoś obchodziłem te blokady,ale dzisiaj nie daje rady. Nie pomaga logowanie się z obcojęzycznych stron internetowych itp.Da sie tą blokadę wynikającą z ustawy hazardowej jakoś obejść w prosty i nieskomplikowany sposób ??
TOR używasz?

https://www.torproject.org

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka
Czytam o tym TOR i tam zalecają,żeby do tego programu zainstalować też przeglądarkę Tor,bo w przeciwnym razie mogą być problemy ?? Tak ??

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #6 dnia: 13.12.2018, 22:18 »
Dla mnie też:D
Ale VPN mam np. do wykupienia w Avascie. To zmienia Twoje IP na zagraniczne i mogą Ci naskoczyć.
A ten Substratut po zainstalowaniu nie zmienia jakoś za bardzo ustawień komputera.??

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 469
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #7 dnia: 14.12.2018, 07:40 »
Substratum to jest projekt blockchain w fazie rozwoju. Obserwuję ich od samego początku. Wiele razy przez ten czas czytałem, że to scam, skok na kasę... i tak dalej. Ale właśnie zaczynają pokazywać efekty kilku lat pracy.
Na razie tego nie użyjesz. Podałem jako ciekawostkę. Poczytaj na necie i YT.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #8 dnia: 14.12.2018, 09:21 »
Ja to rozumiem bo tez sobie poczytałem o nich,ale mi chodzi o jakiś trick dzięki któremu już dzisiaj będę mógł wejść na stronę mojego bukmachera.Płatne programy przenoszące Cię na skanery w różnych miejscach na świecie tez nie są najlepszym rozwiązaniem,bo to bez sensu,żebym płacił ok 200 dolarów rocznie za taki program,skoro całkowicie za darmo moge się zarejestrować na stronie jakiegoś legalnie działającego bukmachera w Polsce. Myślałem,że samemu w komputerze można pogrzebać gdzieś w ustawieniach i sobie przestawić to i owo i będzie ok. :D 

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 469
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #9 dnia: 14.12.2018, 09:49 »
Musisz poczytać o VPN, bo są też darmowe albo kosztują ze 100 zł na rok, np. w Avascie.

Nigdy się w to nie bawiłem. Przynajmniej na razie nie cenzurują tego, co mi jest potrzebne. Choć zakusy robią coraz większe i na 100% niedługo zaczną.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #10 dnia: 14.12.2018, 10:39 »
Mam też Avasta i wczoraj sprawdzałem. Prawie 200 zł rocznie wychodzi.Nie opłaca się.A tak poza tym jakoś udało mi się wejść na stronę mojego bukmachera.Sam nie wiem jak :D Choć myślę,że to dzięki temu,że on coś pozmieniał w ustawieniach,żeby klientów z Polski nie stracić ,a nie moim zdolnościom technicznym.

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 015
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #11 dnia: 14.12.2018, 10:43 »
W przeglądarce opera masz wbudowanego darmowego vpna

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #12 dnia: 14.12.2018, 14:00 »
Ja to rozumiem bo tez sobie poczytałem o nich,ale mi chodzi o jakiś trick dzięki któremu już dzisiaj będę mógł wejść na stronę mojego bukmachera.Płatne programy przenoszące Cię na skanery w różnych miejscach na świecie tez nie są najlepszym rozwiązaniem,bo to bez sensu,żebym płacił ok 200 dolarów rocznie za taki program,skoro całkowicie za darmo moge się zarejestrować na stronie jakiegoś legalnie działającego bukmachera w Polsce. Myślałem,że samemu w komputerze można pogrzebać gdzieś w ustawieniach i sobie przestawić to i owo i będzie ok. :D 

Stan nie powiem Ci jak łamać prawo, wprowadzone przez nasz kochany rząd (BTW widziałem ostatnio na "orliku" przy podstawówce wielką reklamę zakładów Lotto ;D), ale mogę Cię na coś naprowadzić ;) Nie możesz nic przestawić w komputerze. Bezpłatne VPN też nie wchodzą w grę. Większość VPN to problemy z ewentualnymi rozliczeniami. Rejestr domen zakazanych ciągle rośnie https://hazard.mf.gov.pl/ Wiem, że są bukmacherzy omijający nielegalnie polskie zabezpieczenia. Jak ? Tego nie napiszę, więc nie pytajcie o to :P Natomiast nadal większość "zawodowych" graczy gra zagranicą. Oczywiście są też ci legalnie u nas działający bukmacherzy, zmuszeni pobierać od gracza jeden z najgłupszych podatków jakie kiedykolwiek wymyślono (z punktu widzenia obywatela, bo przecież nie państwa ::)). Skąd to wiem? Pisałem kiedyś komuś opinie na temat zmian w ustawie hazardowej :P Poza tym sam lubię piłeczkę, koszykówkę, tenis, czy też "amerykańskie sporty". Oczywiście obecnie wszelka działalność hazardowa musi być zgodna z polskim prawem. Czy tak jest? Tego nie wiem ;) 

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #13 dnia: 14.12.2018, 16:06 »
Po co od razu VPN. Jak w UK zablokowali strony z aktorkami, o które kolega pyta było podobnie. Blokada jest na poziomie DNS. Łatwo to obejść wystarczy podmienić DNS na wolne Googlowskie 8.8.8.8 lub 8.8.4.4 jest to banalne:



Strony śmigają w Polsce z listy zakazanych aż miło.


Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Problemy z logowaniem się na zagraniczne strony bukmacherskie
« Odpowiedź #14 dnia: 14.12.2018, 16:19 »
Wczoraj robiłem ten numer z DNS i nic nie pomogło.Dzisiaj odpalam stronę z moim bukmacherem i działa.Zalogowałem się bez problemu,ale strona jest trochę zmieniona w porównaniu do tego jak wyglądała wcześniej,więc podejrzewam,że to sam bukmacher zrobił jakiś trik,żeby nie stracić takich klientów jak ja :D