Autor Wątek: (S) Korum Feeder Rod 11 ft w dwóch częściach - ostatni kijek  (Przeczytany 1073 razy)

ProBono

  • Gość
Panowie i Panie, Koledzy i koleżanki wystawiam tu na forum, bo chciałbym aby kijek poszedł do kogoś z Was. Nie jest to chwyt i rozczulanie serc waszych, które spowodują otwieranie przepaśnych portfeli ale oferta od wędkarza dla pasjonatów.
Tym razem po raz ostatni mam na sprzedaż w idealnym stanie Korum 11FT Feeder Rod - 2-częściowy. 
Moim zdaniem wędka idealna do koszyków 30 gram + towar. Ma dwie szczytówki bardzo widoczne i pozwalają na odpowiedni dobór do sytuacji na łowisku. Doskonale nadają się do płoci, leszczy do 2 kg. Z karpiem 3 kg również sobie poradzi, bo jakiś jeden głuchy i ślepy wziął mi raz na opuszczonym łowisku gdzie łowie od lat i nie było mowy o rybach w ogóle. Może to akcja wpuszczania na wigilie zamiast wpuszczania do galarety na stół, spowodowała, że znalazł się w wodzie. Wędka służyła mi najczęściej, jest bardzo poręczna i świetnie spasowana. Bardzo ładnie pokazuje brania, jest szybka, nie leje się ale wyraża chęci delikatnej pracy. Ja osobiście łowiłem na zestawy 15-30 gramowe na tradycyjny koszyk lub metode 15 gram. Lubie łowić lekko i finezyjnie na cienkie żyłki i naprawdę byłem zadowolony.
W obecnej sytuacji bardzo mocnej redukcji sprzętu muszę odstąpić od gromadzenia tego co najlepsze i ostatecznym wyborze tego co naprawdę się przyda. Przyszłość kształtuje się wypadami na ryby raczej rzadziej niż dotychczas, dlatego też nie chce już zbroić się na nie wiadomo jaką okazje. Życie zmusza nas do decyzji, nie koniecznie takich jak byśmy chcieli. Zostawiam więc sobie dwie wędki oraz wędkę jaką kupiłem dla mojego synka, której nie sprzedam mimo tego, że była użyta 2 razy.
Ta wędka była używana przeze mnie i jestem w pełni świadomy określonego stanu i zastosowania. Koledzy, którzy wcześniej zakupili ode mnie wędki, mogą powiedzieć, że są one jak nowe i naprawdę zadbane.
Sama wędka jaką mam posiada lekkie zabrudzenia dolnika EVA, żadnych wad, uszkodzeń, pęknięć. Stan wędki idealny bez foli na korku.
Długość: 3.35m (transportowa 170cm)
Waga: 215g
Wytrzymałośc linki: 4-8lb // 1.81-3.63kg
Ciężark wyrzutowy: 15-45g
Ilość przelotek: 7 + 6 na szczytówce
Szczytówki: 2 sztuki: 3/4oz i 1,5 oz
W zestawie oryginalny pokrowiec/etui
Serdecznie zapraszam do zakupu
Link do ogłoszenia na innym portalu, ze względu na to, że mogłem wystawić i nieco sformalizować transakcje.
Cena 180 zł
Koszt wysyłki 30 zł w tubie plastikowej.
https://allegro.pl/uzytkownik/ProBonoSilvae?order=m&bmatch=baseline-cl-n-ns-uni-1-3-0107

ProBono

  • Gość
Odp: (S) Korum Feeder Rod 11 ft w dwóch częściach - ostatni kijek
« Odpowiedź #1 dnia: 04.02.2019, 16:34 »
Sprzedany spoza forum.
Temat proszę zamknąć