Autor Wątek: Picker Colmic Next Adventure Power Feeder 3m/10 ft cw. 35 g  (Przeczytany 3994 razy)

Offline Greg

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 27
  • Lokalizacja: London
  • Ulubione metody: mucha
Bardzo delikatne, a jednocześnie niezwykle mocne wędzisko ze sporym zapasem mocy. Bardzo dobrze wykonane z wielką dbałością o detale. W komplecie 3 szczytówki z włókna szklanego: 0.5oz, 1oz and 1.5oz, możliwość dokupienia szczytówek 2oz, 2.5oz. Wędka uzbrojona w przelotki Sea-Guide. Rękojeść: korek spłaszczony od góry i dołu, dzięki czemu ściśle przylega do przedramienia w trakcie holu ryby. Półparabolik, przechodzący w parabolę pod większym obciążeniem. Ostatnio testowany świeżo po raz pierwszy przy okazji wypadu nad Tamizę. Dość powiedzieć,  że podajniki Prestona XL o masie 45gr+ zanęta rzecz jasna, z założoną najmocniejszą szczytówką, Colmic miotał na ok 40 metr bez zająknięcia. Brania dużych płoci bardzo ładnie pokazywane na szczytówce. Koszt to £80, ebay, przyszedł w pokrowcu i tubie. Wart każdego pensa.
Pozdrawiam
Nic wystarczająco głupiego nie przychodzi mi do głowy

Offline kamilfeeder

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 5
Odp: Picker Colmic Next Adventure Power Feeder 3m/10 ft cw. 35 g
« Odpowiedź #1 dnia: 21.12.2015, 10:33 »
Oglądałem wędki z tej serii na Rybomanii w Poznaniu, bardzo dobra seria, najwyższa półka feederów, niska cena 300-400 złotych dlatego że kije nie są na markowym osprzęcie np Fuji. Szczytówka szklana 0,5 o.z jest tak miękka że ugina się pod własnym ciężarem gdy wędka jest w pozycji PIONOWEJ!! Takie szczytówki miał tylko Preston w serii Mini Plus i Tubertini. A Preston kosztuje jeszcze raz tyle co Colmic. Polecam, Ewa Wachowicz :D

Offline ANDREJZ1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 12
Odp: Picker Colmic Next Adventure Power Feeder 3m/10 ft cw. 35 g
« Odpowiedź #2 dnia: 21.12.2015, 15:02 »
Można to kupić w Polsce? Ewentualnie na targach w Poznaniu, była możliwość zakupu? Wybieram się na Rybomanię.

Chub

  • Gość
Odp: Picker Colmic Next Adventure Power Feeder 3m/10 ft cw. 35 g
« Odpowiedź #3 dnia: 21.12.2015, 15:35 »
Jeśli Colmic był oglądany na Rybomanii to chyba tylko na stoisku firmy Niwa

Offline ciejo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Picker Colmic Next Adventure Power Feeder 3m/10 ft cw. 35 g
« Odpowiedź #4 dnia: 21.12.2015, 16:25 »
Z tego co wiem Niwy na rybomani nie będzie więc Colmica też nie. rozmawiałem z facetem z Niwy i powiedział ze w tym roku się nie wystawiają.

Offline ANDREJZ1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 12
Odp: Picker Colmic Next Adventure Power Feeder 3m/10 ft cw. 35 g
« Odpowiedź #5 dnia: 21.12.2015, 16:30 »
Szkoda. ::)