Autor Wątek: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)  (Przeczytany 3072 razy)

Offline zac1403

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lee / London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« dnia: 11.06.2016, 13:05 »
Witam.
Jak każdy zapewne wie, wędkarskie wyposażenie to nie tylko wędki i kołowrotki, To także wiele innego mniej lub bardziej wymaganego sprzętu jaki zabieramy ze sobą na ryby. Pudła i pudełeczka, torebki i pojemniki z zanętami, drobny sprzęt wędkarski popakowany czasem w najwymyślniejsze lub najbardziej wyszukane pojemniki ( ja swego czasu jako pojemnika na wagglery używałem pudełka metalowego wyłożonego gąbką po ... After Eight .. czyli mietowo-czekoladowych przekąskach - koledzy z UK wiedzą na pewno o co chodzi).
I może nie byłoby z tym wszystkim problemu gdyby nie fakt, że w czymś to wszystko musimy przewozić !!. A jak wiadomo naszego wyposażenia nigdy nie za mało.

Szczęśliwi są ci którzy mogą korzystać z własnych środków transportu ( samochód, motocykl), mnie osobiście jednak Matka Natura trochę skrzywdziła pozbawiając mnie tej szansy (z powodów zdrowotnych nie mogę prowadzić pojazdów mechanicznych).

Jednak i na to znalazł się sposób.

W całej swojej wędkarskiej karierze używałem rożnych już toreb i plecaków do przewozu i magazynowania drobnego sprzętu, ale zawsze odczuwałem lekki niedosyt .... coś zawsze chciałbym zmienić i ulepszyć. Czegoś zawsze brakowało lub czegoś było za dużo....aż w końcu trafiłem na produkt który chciałbym Wam zaprezentować i oczywiście polecić.

TACKLE BASE RUCKSAK firmy Greys z serii Prodigy. Moim zdaniem rzecz fantastyczna i naprawdę godna uwagi.
Opis producenta :
 - Przestronny główny pojemnik
 - Izolowany pojemnik na przynęty (na zdjęciu widoczny jest pokrowiec ze słoiczkami na kulki proteinowe firmy NGT - akurat tam mi pasował, )
 - 2 małe kieszenie boczne
 - 2 średnie kieszenie boczne
 - 2 duże kieszenie boczne
 - 1 kieszeń czołowa typu Jumbo (czyli bardzo duża) wyposażona w 7 siatkowych kieszonek na drobiazgi
 - Wielkość kieszeni czołowej przystosowana do pojemnika Modular Prodigy Klip-Lok System

Moje "5 groszy"
 - znakomity system nośny - do wewnątrz szelek i paska biodrowego wszyta jest gąbka neoprenowa. Ta sama gąbka znajduje się w wypełniaczach na plecy co nie tylko daje duży komfort prz noszeniu ale jednocześnie usztywnia konstrukcję plecaka.
 - materiał dolnych kieszeni , spód plecaka  jak i pokrywa dużej czołowej kieszeni wykonane i zabezpieczone są "manetkowanym" tworzywem sztucznym co znakomicie chroni plecak przed działaniem wilgoci oraz uszkodzeń
 - zapięcia kieszeni wykonano z zipów elastycznych co zapobiega ich rdzewieniu a zamykacze są dodatkowo oblane tworzywem sztucznym
 - w spodzie głównego pojemnika wszyta jest również pianka neoprenowa
 - plecak posiada duży zakres regulacji szelek i pasa biodrowego co pozwala na dostosowanie go dla osób szczupłych jak i tych bardziej korpulentnych.

Osobiście polecam ten produkt, chociaż trzeba przyznać, że cena jego nie należy do najniższych, ale jest on warty tych pieniędzy. Ja kupiłem go za 58 GBP,
Nie jest błędem nie wiedzieć. Błędem jest nie wiedzieć, gdzie tego szukać.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« Odpowiedź #1 dnia: 11.06.2016, 16:55 »
Witaj
Skoro kupiłeś go w cenie 58 funtów to zrobiłeś super interes bo plecak jest wart tych pieniążków u mnie niestety zastąpił go plecak z korum z powodu opcji do transportu krzesła jednak żaden plecak nie jest tak wygodny jak plecak z Greysa nie sprawdzałem jedynie plecaka z nasha black ops ale tamten ma super cienkie szelki więc raczej komfortu nie będzie ;)
Za recenzje :thumbup:

Offline andre1975

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 484
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Bruksela / Łagów (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« Odpowiedź #2 dnia: 11.06.2016, 17:01 »
W Angling Direct są po 54 funty, też mam na niego chrapke. Wydaje mi się bardzo pojemny.
Za recenzje :thumbup:
Andrzej

Offline zac1403

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lee / London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« Odpowiedź #3 dnia: 11.06.2016, 19:31 »
Jeśli jesteś zainteresowany mogę podać wymiary :)
Nie jest błędem nie wiedzieć. Błędem jest nie wiedzieć, gdzie tego szukać.

Offline andre1975

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 484
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Bruksela / Łagów (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« Odpowiedź #4 dnia: 11.06.2016, 19:48 »
Jeśli jesteś zainteresowany mogę podać wymiary :)
Bardzo proszę :)
Andrzej

Offline zac1403

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lee / London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« Odpowiedź #5 dnia: 11.06.2016, 20:00 »
Sie robi  :D

Zewnętrzne wymiary to :

Wys: 22 inch
Szer: 20 inch (mierzona na dole plecka - on tam jest troszeczkę szerszy z uwagi na kieszenie)
Głęb : 14 inch

Kieszenie :

Małe:
Wys: 5 inch
Szer:9 inch
Głęb:2 inch

Średnie:
Szer: 8 inch
Wys: 6 inch
Głęb: 3 inch

Duże:
Szer: 8 inch
Wys:8 inch
Głęb:4 inch

Kieszeń zewnętrzna przednia (Jumbo)
Szer:12 inch
Wys:15 inch
Głęb:4 inch

Komora główna
Szer:12 inch
Wys:17 inch
Głęb:7 inch

Komora termo:
Szer: 12 inch
Wys:4 inch
Głęb:8 inch

Nie jest błędem nie wiedzieć. Błędem jest nie wiedzieć, gdzie tego szukać.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« Odpowiedź #6 dnia: 11.06.2016, 20:07 »
Normalnie :thumbup: idzie ;)

Offline andre1975

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 484
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Bruksela / Łagów (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« Odpowiedź #7 dnia: 11.06.2016, 20:31 »
Wielkie dzięki :thumbup: :beer:
Andrzej

Offline NuNo83

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Londyn
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Tackle Back Rucksak Greys Prodigy (Plecak)
« Odpowiedź #8 dnia: 01.09.2016, 20:13 »
Akurat posiadam ten plecak od zeszlego sezonu i musze powiedziec, ze od poczatku uzytkowania jest praktycznie nienaruszony. Jest naprawde solidnie wykonany. Towarzyszy mi za kazdym razem na moje wyprawy brzanowe. Jest praktycznie stworzony do tzw. "mobile angler", ale i nie tylko. W polaczeniu z mata, skrzynka i pudelkami od Greysa stanowi niemal zestaw kompletny. Naprawde solidny produkt. Jedyna wada do jakiej mozna sie przyczepic to poniewaz plecak jest bardzo pojemny i po wyladowaniu wszystkimi duperelkami, pudelkami itp, itd, potrafi byc naprawde ciezki. Ot, tak moja taka opinia. Pozdro. :)
Życie jest zbyt krótkie dla zapalonego wędkarza!