Autor Wątek: Woblery z Chin  (Przeczytany 5040 razy)

Offline Oman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Woblery z Chin
« dnia: 12.11.2016, 13:56 »
Cześć,

Co sądzicie o tego typu przynętach:


https://www.aliexpress.com/store/product/10cm-3D-Eyes-Lifelike-Fishing-Lure-With-Treble-Hooks-6-Jointed-Sections-Swimbait-Hard-Bait-Isca/1687139_32276692065.html

Czy ktoś użytkuje? Jak Wam się sprawdzają ? Na jaką głębokość schodzą? Zakupilibyście (ponownie) ?

Pozdrawiam :)
Dominik

Offline Smok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 7
Odp: Woblery z Chin
« Odpowiedź #1 dnia: 09.01.2017, 11:29 »
Witam! Te woblery bym ci kompletnie odradził miałem kilka żaden z nich nie był odpowiednio wyważony a ich praca jest tragiczna a co gorsze większości się nie da ustawić! Co innego gumki te ci polecam z czystym sumieniem na moich wodach są o wiele skuteczniejsze od o wiele droższych firmowych gum no i cena złota!

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Woblery z Chin
« Odpowiedź #2 dnia: 09.01.2017, 11:31 »
Witam! Te woblery bym ci kompletnie odradził miałem kilka żaden z nich nie był odpowiednio wyważony a ich praca jest tragiczna a co gorsze większości się nie da ustawić! Co innego gumki te ci polecam z czystym sumieniem na moich wodach są o wiele skuteczniejsze od o wiele droższych firmowych gum no i cena złota!

Tomek, podrzuć jakiś link do tych gumek proszę ;)
Dawid

Offline Smok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 7
Odp: Woblery z Chin
« Odpowiedź #3 dnia: 09.01.2017, 11:51 »
To masz na alixpress tam trzeba obserwować bo są różne aukcje mi się udało kupić w tamtym roku po 10 gr sztuka i wysyłka za darmo! Tylko bierz pod uwagę że płacisz w dolarach i towar idzie prosto z chin tak że troche trzeba poczekać ja czekałem prawie 3 miesiące ale nie jest tak zawsze bo koledze przyszły po 4 tygodniach!

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Woblery z Chin
« Odpowiedź #4 dnia: 09.01.2017, 11:55 »
To masz na alixpress tam trzeba obserwować bo są różne aukcje mi się udało kupić w tamtym roku po 10 gr sztuka i wysyłka za darmo! Tylko bierz pod uwagę że płacisz w dolarach i towar idzie prosto z chin tak że troche trzeba poczekać ja czekałem prawie 3 miesiące ale nie jest tak zawsze bo koledze przyszły po 4 tygodniach!

Tak tak, wiem wiem ;)
Dawid

Offline fredik

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Krefeld DE
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Woblery z Chin
« Odpowiedź #5 dnia: 16.11.2017, 20:11 »
Witam! Te woblery bym ci kompletnie odradził miałem kilka żaden z nich nie był odpowiednio wyważony a ich praca jest tragiczna a co gorsze większości się nie da ustawić! Co innego gumki te ci polecam z czystym sumieniem na moich wodach są o wiele skuteczniejsze od o wiele droższych firmowych gum no i cena złota!
Mam dokładnie te same, od tego sprzedawcy i jestem zadowolony. Fajnie falują i są dobrze wyważone.

Wysłane z mojego LIFETAB_S1036X przy użyciu Tapatalka