Autor Wątek: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz  (Przeczytany 10673 razy)

Offline s7

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #60 dnia: 08.09.2017, 22:15 »
Nie, tak dalej być nie będzie! Idę na strych po mojego starego Zenita! Mam tam jeszcze koreks, suszarkę do zdjęć, maskownicę i resztki powiększalnika marki Krokus.

To ja biorę swojego Zenit_a 11 i do dzieła ;)

Robert

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #61 dnia: 08.09.2017, 22:21 »
Najlepsze zdjęcia w życiu robiłem tym




Lenistwo, nowe technologie oraz koszty sprawiły że od 13 lat nie miałem go w ręku.
Ale muszę do niego koniecznie wrócić.

To jedna z ostatnich fotek z tego aparatu. Zwróćcie uwagę na to, że to jest skan.




A Zenita też miałem. I to na wypasie. Jakieś ćwierć wieku temu zamieniłem go na gitarę :)
Kolega cieszył się nim wiele lat. Ja gitarą jakoś nie za bardzo.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #62 dnia: 08.09.2017, 22:28 »
Nie, tak dalej być nie będzie! Idę na strych po mojego starego Zenita! Mam tam jeszcze koreks, suszarkę do zdjęć, maskownicę i resztki powiększalnika marki Krokus.

To ja biorę swojego Zenit_a 11 i do dzieła ;)



Panie, mam taki sam jak Twój! :)

Mario, fajna skrzynka :thumbup:
Jacek

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #63 dnia: 08.09.2017, 22:44 »
Ja to akurat ładnych zdjęć nie robiłem nigdy. U mnie w rodzinie cały talent zgarnął mój najstarszy brat. Skubany rysuje,gra na gitarze, potrafi też na harmonii, i w dodatku pasjonuje się jeszcze fotografia właśnie.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Kadłubek

  • Gość
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #64 dnia: 08.09.2017, 22:51 »
Ja to akurat ładnych zdjęć nie robiłem nigdy. U mnie w rodzinie cały talent zgarnął mój najstarszy brat. Skubany rysuje,gra na gitarze, potrafi też na harmonii, i w dodatku pasjonuje się jeszcze fotografia właśnie.

Odbijam piłeczkę:
Za to ty jesteś młodszy, lepiej łowisz ryby i większe no i pewnie dziewczyny do Ciebie lgną... ;D

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #65 dnia: 08.09.2017, 23:01 »
Ja to akurat ładnych zdjęć nie robiłem nigdy. U mnie w rodzinie cały talent zgarnął mój najstarszy brat. Skubany rysuje,gra na gitarze, potrafi też na harmonii, i w dodatku pasjonuje się jeszcze fotografia właśnie.

Odbijam piłeczkę:
Za to ty jesteś młodszy, lepiej łowisz ryby i większe no i pewnie dziewczyny do Ciebie lgną... ;D
Większe dziewczyny ?
No to już jak kto lubi ;)

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #66 dnia: 08.09.2017, 23:05 »
Kochanego ciała nigdy za wiele ;D
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #67 dnia: 08.09.2017, 23:16 »
Ja to akurat ładnych zdjęć nie robiłem nigdy. U mnie w rodzinie cały talent zgarnął mój najstarszy brat. Skubany rysuje,gra na gitarze, potrafi też na harmonii, i w dodatku pasjonuje się jeszcze fotografia właśnie.

Ja jestem starszym z braci i podobnie jak Twój brat zgarnąłem wszystkie talenty. Może jedynie nie rysuję, nie maluję, nie śpiewam, nie piszę wierszy, książek nie piszę, nie tańczę, nie gram na gitarze, na harmonijce, tak naprawdę na niczym nie gram. Nie znam się na owadach, na kwiatach, na zwierzętach, na geografii, na historii, na medycynie, na egzorcyzmach, na szermierce, na wschodnich sztukach walki, na mieszanych sztukach walki, na boksie, w zasadzie na żadnych sztukach walki się nie znam. Nie potrafię prowadzić bobsleja, lokomotywy, walca drogowego i kombajnu zbożowego. Nie umiem pilotować samolotu i wahadłowca. Nie umiem nurkować, mało tego - nie potrafię pływać.

Nie lubię gotować, sprzątać, jeździć rowerem, murować, tynkować, biegać, polować. Nie lubię zimy, folkloru, disco polo, góralskiego sera, kabaretów, kupnych pulpetów, musztardy delikatesowej, chipsów ketchupowych, golfów i mokasynów.

No, to tyle o sobie. Tak, mówię to z dumą, jestem wszechstronnie utalentowany ;)

Pierwszorzędny wątek :thumbup:
Jacek

Offline kkza

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 793
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Będzin
Odp: Temat o zdjęciach - naturalność, obróbka, przekaz
« Odpowiedź #68 dnia: 08.09.2017, 23:23 »
Ja to akurat ładnych zdjęć nie robiłem nigdy. U mnie w rodzinie cały talent zgarnął mój najstarszy brat. Skubany rysuje,gra na gitarze, potrafi też na harmonii, i w dodatku pasjonuje się jeszcze fotografia właśnie.

Ja jestem starszym z braci i podobnie jak Twój brat zgarnąłem wszystkie talenty. Może jedynie nie rysuję, nie maluję, nie śpiewam, nie piszę wierszy, książek nie piszę, nie tańczę, nie gram na gitarze, na harmonijce, tak naprawdę na niczym nie gram. Nie znam się na owadach, na kwiatach, na zwierzętach, na geografii, na historii, na medycynie, na egzorcyzmach, na szermierce, na wschodnich sztukach walki, na mieszanych sztukach walki, na boksie, w zasadzie na żadnych sztukach walki się nie znam. Nie potrafię prowadzić bobsleja, lokomotywy, walca drogowego i kombajnu zbożowego. Nie umiem pilotować samolotu i wahadłowca. Nie umiem nurkować, mało tego - nie potrafię pływać.

Nie lubię gotować, sprzątać, jeździć rowerem, murować, tynkować, biegać, polować. Nie lubię zimy, folkloru, disco polo, góralskiego sera, kabaretów, kupnych pulpetów, musztardy delikatesowej, chipsów ketchupowych, golfów i mokasynów.

No, to tyle o sobie. Tak, mówię to z dumą, jestem wszechstronnie utalentowany ;)

Pierwszorzędny wątek :thumbup:

Po głębokiej analizie waszych wpisów, burzliwej dyskusji (prawie doszło do rękoczynów) i przeprowadzeniu zakrojonych na szeroką skalę wywiadów środowiskowych komisja stwierdza - nie jesteście braćmi.
Karol

Method feeder, odległościówka, podlodówka
Tęsknię za przepływanką.