Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3862525 razy)

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 853
  • Reputacja: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #22380 dnia: Dzisiaj o 15:04 »
Oglądałem kilka filmów z pokazu tego kołowrotka, ale nikt się słowem nie zająknął że tek klip jest tak mały ze ciężko tam będzie żyłkę zaczepić komuś bez paznokci. Ja mam paznokcie i podważenie tego klipsa żeby wsunąć tam żyłkę po nawinięciu, to nie lada wyzwanie było dla mnie a co dopiero nad woda to zrobić :-X Fajnie że są te dwa klipsy, ale od razu są one do wymiany, bo to jakieś nieporozumienie jakiej one są wielkości i jak ciężko tam cokolwiek będzie zaczepić. Także gdyby ktoś chciał kupić ten kołowrotek to trzeba sie liczyć z wymiana klipsów bo można nerwowo nie wytrzymać :facepalm: W moim egzemplarzu ktoś źle założył podkładkę (nie w tej kolejności ) i skręcając hamulec na full korbka przestała się obracać :bravo: zobaczymy jak to się spisze nad wodą. Smaru nawalone tak ze wystaje ze każdej możliwej strony i po kilku chwilach kołowrotek i lapy cale tłuste :thumbdown:


Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 813
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #22381 dnia: Dzisiaj o 15:22 »
Oglądałem kilka filmów z pokazu tego kołowrotka, ale nikt się słowem nie zająknął że tek klip jest tak mały ze ciężko tam będzie żyłkę zaczepić komuś bez paznokci. Ja mam paznokcie i podważenie tego klipsa żeby wsunąć tam żyłkę po nawinięciu, to nie lada wyzwanie było dla mnie a co dopiero nad woda to zrobić(...)

Ojj tam - pójdziesz do kosmetyczki to Ci doklei "tipsa" ;) :P
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.