Autor Wątek: Pudełko na metodowe przypony z magnetyczną częścią na haczyki itp.  (Przeczytany 991 razy)

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 928
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Potrzebowałem pudełko na przypony do metody mieszczące się w wymiarach ok 1/2 t-boxa, a że akurat miałem zbędny piórnik w pełnym wymiarze, więc trochę go przerobiłem, uzyskując od razu magnetyczne pudełko na haczyki, które mi się pałętały po skrzynce.

Oprócz samego piórnika wykorzystałem magnetyczne reklamowe naklejki na lodówkę, których każdy ma pewnie parę w domu.

Wyciąłem część pianki która była oryginalnie w piórniku, dociąłem na wymiar do uzyskanego miejsca magnetyczne naklejki, odwróciłem je "do góry nogami", posmarowałem klejem i przykleiłem w piórniku oraz w obu bocznych przegródkach i voila! Gra i buczy :)

Może komuś się przyda pomysł, nawet całkowicie leworęki majsterkowiczowo człek go ogarnie.
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Piknie :thumbup:
Piotr

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Jak wyjmie się "środek" i wyłamie "belkę", to ma się świetne pudełko na wagglery, slajdery itp. Zwykle mam tam ich taką ilość, że nic mi się tam nie obija ;) Pudełko ma długość około 34 cm, więc większość spławików się tam mieści. Do tego pudełko jest poręczne, nie zajmuje dużo miejsca w tobołach wędkarskich. Dla bezpieczeństwa można jeszcze cienką pianką wyściełać dno ;)