Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Prognoza pogody - luźne rozmowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia Dzisiaj o 10:38 »
Taka ciekawostka
https://zielony.onet.pl/przyroda/kwadratowe-fale-to-niezwykle-ale-bardzo-niebezpieczne-zjawisko/71ybzbn

A śmiali się z milicjantów, że rzucali kwadraty, a na powierzchni wody pokazywały się koła... :P
2
Hyde Park / Odp: Nasze ogrody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 10:35 »
Poza tą przemarzającą co roku mam też trzy gatunki, które powinny przymrozki przetrwać. Akurat dwie w tym roku mają pierwsze owoce. Zobaczymy.
3
Hyde Park / Odp: Nasze ogrody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kozi dnia Dzisiaj o 10:32 »
Morele wywaliłem w zeszłym roku, szkoda miejsca. Co roku przemarzała, ewentualnie miała kilka owoców. Ciekawe czy borówka amerykańska da radę.
5
Hyde Park / Odp: Nasze ogrody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 10:29 »
W tym roku miałem zawiązki pierwszych minikiwi na trzech krzakach (sadzone 3-5 lat temu). Wszystko zabiły przymrozki. Pędy takie po 30 cm wiszą martwe jak stara sałata...
Morelek mam na drzewie setki takich po 5 cm. Niby dalej na nim są, ale jakieś takie ciemne. Raczej gówno z tego będzie. Orzech też sparzony i owoców nie będzie.
Ciekawe, jak to gówno pogodowe wpłynie na ceny owoców i warzyw...
6
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 10:04 »

Hehe, spodziewałem się jakiegoś polskiego odpowiednika norweskich metalowych wikingów.
Wichry w pradawnych borach dujo, wilcy wyjo, a my płatamy wrogów na dwoje ku chwale Peruna i te sprawy :D
7
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 10:00 »
Rispekt na dzielni :bravo:
8
Recenzje sklepów / Odp: M6 Tackle
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 09:58 »
Naprawdę w jeszcze wielu sklepach trafia się na osoby, którym klient zwyczajnie przeszkadza w pracy. Przy takich sytuacja należy próbować powiadomić o tym właściciela. Dla dobra ogółu. By bydlak z roboty wyleciał (chyba że sam jest właścicielem, to niech spierdala), a na jego miejsce weszła osoba szanująca klienta i swoją pracę.
9
Zakupy / Odp: Zakupy w UK
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 09:54 »
A Farage coś ostatnio z dziury wyszedł, dobrze mi się w oczy rzuciło?
10
Zakupy / Odp: Zakupy w UK
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Luk dnia Dzisiaj o 09:26 »
Niestety jest jak piszesz. Po euforii spowodowanej wzrostem ilości wędkujących nad wodą na skutek pandemii przyszło 'otrzeźwienie' i obroty sklepów wędkarskich wyraźnie spadły. Ja jestem otoczony teraz głównie sklepami Angling Direct, które mają duże plusy ale i minusy. Wielu rzeczy tam się nie kupi, o pomacaniu większości wędek nie ma mowy, bo na displeyach mają bardzo mało (nie mają miejsca). Dzisiaj trzeba kupować takie wędki w ciemno, no chyba, że pojedzie się na targi, które są raz w roku. A dzisiaj jadę na rybki i nie mam u siebie działającego sklepu, bo ten duży splajtował. Rzecz nie do pomyślenia, dawniej było tu kilka sklepów, teraz trzeba się bujać po kilkadziesiąt kilometrów. A moje miasto to jakby najlepszy rejon Anglii jeśl chodzi o wędkarstwo rzeczne (najlepsze odcinki Trentu) i brak sklepu wędkarskiego jest szokiem.

A wiele sklepów sprzedawało na kontynent i czerpało z tego spore zyski, podobnie jak i rząd, który na tym zarabiał w oczywisty sposób. I się skończyło...
Strony: [1] 2 3 ... 10