Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maciek K dnia 24.04.2024, 19:24 »
Uważam,że wielka zjednoczona Europa pod niemiecką batutą to jedyne rozsądne wyjście dla Polski.
W 39' się nie udało ale teraz się uda.
Do tego kupiłem elektryka, nie odrywam nakrętek od butelek, od poniedzialku do piątku jem chrząszcze a mięso (oczywiście z laboratorium) tylko w niedzielę.
I polecam to wszystkim. No chyba,że chcesz być faszystą albo denialistą klimatycznym. Albo jednym i drugim. Ale na to jest określenie- konfederata.
Fur Poland!

Ty tak na poważnie, myślałem, że żartujesz .......
22
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Apacz dnia 24.04.2024, 19:20 »
Wątek popłynął fakt :)
A prawda jest taka,że co wrzucisz - będzie spoko. Po prostu spróbój kilka opcji co ci się sprawdzi. Jak przyczepią się leszcze to proponuję większe kulki i orzecha (choć na niego w moich stronach ludzie łowią też leszcze) Ważniejsze jest namierzenie karpi zamiast zmuszanie ich do zmiany przyzwyczajeń.

Z moich doświadczeń młodzieńczych dochodziłem do super wniosków nurkując w południe z maską i rurką sprawdzając co zostało wyjedzone i w jakiej ilości. Jak masz latem taką możliwość to polecam... otwiera oczy :)
23
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez booohal dnia 24.04.2024, 19:09 »
Nie.
24
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Apacz dnia 24.04.2024, 19:01 »
Z całym szacunkiem, nie załapałem co chciałeś powiedzieć powyższym wpisem o 39, ale lepiej zmniejsz o połowę to co pijesz lub zażywasz :D
25
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dezano dnia 24.04.2024, 18:52 »
A ja tylko chciałem się dowiedzieć czym, ile i kiedy nęcić. ;D
26
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez booohal dnia 24.04.2024, 17:45 »
Może nie na temat raczej na 100% nie na temat
booohal powiedz co się stało z Twoim avatarem
Musze się zapytać bo inaczej się uduszę :P
Uważam,że wielka zjednoczona Europa pod niemiecką batutą to jedyne rozsądne wyjście dla Polski.
W 39' się nie udało ale teraz się uda.
Do tego kupiłem elektryka, nie odrywam nakrętek od butelek, od poniedzialku do piątku jem chrząszcze a mięso (oczywiście z laboratorium) tylko w niedzielę.
I polecam to wszystkim. No chyba,że chcesz być faszystą albo denialistą klimatycznym. Albo jednym i drugim. Ale na to jest określenie- konfederata.
Fur Poland!
27
Nasze filmy / Odp: Kanał Youtube Siwy Feeder
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Siwy Feeder dnia 24.04.2024, 15:50 »
Najlepsze stanowisko na zawodach! Zapraszam na relację z 1 tury GP Koła Slęza Zórawina w klasycznym feederze.

28
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cygnus dnia 24.04.2024, 15:37 »
Może nie na temat raczej na 100% nie na temat
booohal powiedz co się stało z Twoim avatarem
Musze się zapytać bo inaczej się uduszę :P
29
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez beret_89 dnia 24.04.2024, 14:49 »
Prawdziwi karpiarze nęcą pelletem od dawna. Tylko nie wiedzieliście jakim.

Dobrze że wspomniałeś o tym pellecie, przypomniało mi to o pewnym filmie który kiedyś oglądałem na yt. Przewińcie sobie do 1:40:10

30
Recenzje sklepów / Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majki dnia 24.04.2024, 14:31 »
Liczycie na to, że reklamacje, szczytówki, części zapasowe itp kiedyś dojadą ? Rosyjska firma, sankcje nie znikną przez dłuższy czas, a do tego niesmak ;)
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10