Autor Wątek: Zamiast latarki  (Przeczytany 1900 razy)

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Zamiast latarki
« Odpowiedź #15 dnia: 04.06.2019, 15:54 »
Amerykanie Amerykanami, ale ABW niedawno też aresztowała polskiego dyrektora Huawei, w Czechach zalecano administracji publicznej zrezygnować z urządzeń tej firmy, więc może coś jest na rzeczy. Nie mam uprzedzeń, sam używam telefonu Huawei i nie zamierzam go na razie zmienić.
No tak aresztowała....tylko nie wiadomo dla czego ,nie wiadomo pod jakim zarzutem .
Mi to najnormalniej śmierdzi perfidnym Amerykańskim szwindlem.
Huawei udostępnił chyba z rok temu kody czy oprogramowanie , i co ? i nic .Nie ma żadnych dowodów że szpiegują.

ps ja też używam "hujeja" i do puki będzie działał nie zamierzam zmieniać na nic innego.
A ponoć już w tym roko ma powstać nowy system HongMeng os lub Ark os ,bardzo jestem ciekaw tego systemu.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 440
  • Reputacja: 1972
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zamiast latarki
« Odpowiedź #16 dnia: 04.06.2019, 16:02 »
Co każą Stany, to Polska robi. Tutaj akurat nie doszukiwałbym się niepodległych czynów ;)

Natomiast potem już poszła lawina. Tak to właśnie miało być. Lepiej na zimne dmuchać, niż dać się podsłuchać :P

Mnie tam Google i Samsung doskonale podsłuchują. Wystarczy, że wspomnę o jakimś sprzęcie AGD (wspomnę słownie), zaraz mam pełno reklam tego w internecie.

Edit: ja nie twierdzę, że telefony Huawei nie podsłuchują. Robią to. Jak każde inne.
Krwawy Michał

Purple Life Matters