Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprzęt / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adrian dnia Dzisiaj o 11:48 »
Używał ktoś może markerów tego typu? https://sklepdrapieznik.pl/25929-marker-esp-marker-gum-zolty-fluo.html

Faktycznie nie niszczą żyłki i łatwo je ściągnąć tak jak na filmiku? Ostatnio coraz częściej muszę odklipować żyłkę i zastanawiam się nad czymś, co nie zostawi śladów na dłużej.

Mam coś takiego, ale szczerze to nie używam. Chyba dlatego, że w karpiowaniu bez porównania większe siły wchodzą w rachubę. A to się dość łatwo przesuwa. Może na spławikówce by się to sprawdziło...
Używałem ale dałem sobie spokój, albo się zrywa albo przesuwa. Jedyny plus, że nie przeszkadza w rzutach
2
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez motov8 dnia Dzisiaj o 11:47 »
Z tego co zauważyłem w swoich Ultegrach XTE, to jedna szpula jest ze srebrnym paskiem u podstawy szpuli, na drugiej go brak.
Zapasowe szpule zawsze nieco inaczej wyglądają, ale na jedno to dobrze, bo możesz dopasować co lubisz bardziej. Przykładowo XTC Ci4+ zapasowa szpula jest cała czarna, a oryginalna ma srebrny rant u góry
3
Recenzje sklepów / Odp: M6 Tackle
« Ostatnia wiadomość wysłana przez motov8 dnia Dzisiaj o 11:44 »
Naprawdę w jeszcze wielu sklepach trafia się na osoby, którym klient zwyczajnie przeszkadza w pracy. Przy takich sytuacja należy próbować powiadomić o tym właściciela. Dla dobra ogółu. By bydlak z roboty wyleciał (chyba że sam jest właścicielem, to niech spierdala), a na jego miejsce weszła osoba szanująca klienta i swoją pracę.
Ten sklep jest fatalny, jeżeli chodzi o obsługę.
W 2018 w czarny piątek zamówiłem narzutę, w poniedziałek dostałem info na maila, że anulowali zamówienia bez żadnego rozwiązania sytuacji... a promocje weekendowe trwały do niedzieli i zostałem bez opcji zakupu gdzieś indziej w dobrej black fridayowej cenie.
Pamiętam, że założyłem temat z  recenzją sklepu, bo nie było wcześniej, ale chyba już temat został usunięty skoro w tym temacie nie widzę swojego wpisu. Co ciekawe to odrazu odpisał sklep z nowo założonym kontem, ale nie zaproponowali nic dla mnie tylko tłumaczyli się, że w w piątek o 16 czy 17 zakończyli pracę, a przez weekend nie pracowali :facepalm: Serio jak można nawet zdalnie nie pracować w black friday przez weekend, gdzie spływa setki zamówień.

Co prawda w tym roku złożyłem zamówienie na spożywkę i wszystko było ok to tak nie zamówiłbym tam droższego sprzętu.
4
Hyde Park / Odp: Prognoza pogody - luźne rozmowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia Dzisiaj o 11:36 »
A ja jeżdżę starą hondą z 2005r. w benzynie ;(
Do tego telefon naprawiam jak się tylko da, a lodówka z klasy A+ ma już 19 lat, pralka klasy A+ ma 18. Nie jestem eko ;( ;( ;(
A do tego wdupiam mięso, nie piję sojowego latte a służbowe auto pali po 29l/100km ON :facepalm:
5
Sprzęt / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia Dzisiaj o 11:33 »
Używał ktoś może markerów tego typu? https://sklepdrapieznik.pl/25929-marker-esp-marker-gum-zolty-fluo.html

Faktycznie nie niszczą żyłki i łatwo je ściągnąć tak jak na filmiku? Ostatnio coraz częściej muszę odklipować żyłkę i zastanawiam się nad czymś, co nie zostawi śladów na dłużej.

Mam coś takiego, ale szczerze to nie używam. Chyba dlatego, że w karpiowaniu bez porównania większe siły wchodzą w rachubę. A to się dość łatwo przesuwa. Może na spławikówce by się to sprawdziło...
6
Hyde Park / Odp: Prognoza pogody - luźne rozmowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez motov8 dnia Dzisiaj o 11:32 »
Wiem, że za chwilę za to co napiszę, posypią się na mnie gromy i fala nienawiści. Ale mam to w tylnej krzyżowej...

Na zachodzie Polski nad ranem od niedzieli do wtorku ma być do -5. :'( :'(

Dobrze, że mamy globalne ocieplenie, bo byłoby zapewne z -10*C :P
Globalne ocieplenie to bajki dla fraj.... ,ale pamiętaj, żeby wymienić auto na nowe, najlepiej elektryka.
No i przydałoby się też co roku kupić nowy telewizor i telefon. Są przecież z roku na rok coraz bardziej eko 8)
7
Hyde Park / Odp: Prognoza pogody - luźne rozmowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia Dzisiaj o 11:31 »
A to dlatego, że nagminnie wycina się zielne tereny i panuje powszechna betonoza. Tylko wmawia się nam, że to przez CO2. A z czego drzewa robią tlen? Czego potrzebują drzewa do życia? Poza tym - powszechnie wiadomo, że zieleń zatrzymuje wilgoć i obniża temperaturę. Wodę zatrzymują zalewane kopalnie i wyrobiska pożwirowe. Ilość wody w ekosystemie jest stała, tylko nam się wmawia, że wody brakuje. Woda jest "magazynowana" we wspomnianych wcześniej miejscach. Wystarczy spojrzeć na rzeki, jak drastycznie obniżył się poziom wody. Tylko dziwne, bo tuż obok, po sąsiedzku za wałem znajduje się żwirownia... Z kolei Chińczycy co raz to budują jakąś tamę. Więc jak ma nie brakować wody, skoro zmienia się naturalny obieg wody?
8
Sprzęt / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ashaki Takado dnia Dzisiaj o 11:27 »
Dzięki. A może ktoś podać różnice pomiędzy wersją 18 a 24? Warto dopłacać?
9
Hyde Park / Odp: Prognoza pogody - luźne rozmowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 11:22 »
Hmm, no ale to wynika ze zmiany prądów morskich, do czego doprowadza globalne ocieplenie.
10
Hyde Park / Odp: Prognoza pogody - luźne rozmowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martinez dnia Dzisiaj o 11:03 »
Wiem, że za chwilę za to co napiszę, posypią się na mnie gromy i fala nienawiści. Ale mam to w tylnej krzyżowej...

Na zachodzie Polski nad ranem od niedzieli do wtorku ma być do -5. :'( :'(

Dobrze, że mamy globalne ocieplenie, bo byłoby zapewne z -10*C :P
Strony: [1] 2 3 ... 10