Autor Wątek: Kurier UK - UK???  (Przeczytany 1248 razy)

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Kurier UK - UK???
« dnia: 22.02.2018, 02:29 »
Proszę o pomoc.
Sprzedałem coś z wysyłką z Polski do Anglii. Niefortunnie paczka ma zdublowaną etykietę DPD z innej mojej poprzedniej paczki. I ta nowa trafiła już do starego odbiorcy. Muszę teraz jakoś to odkręcić.
Macie jakiś namiar na sprawdzonego kuriera którego zamówię zdalnie z Polski poprzez internet. Nadawca i odbiorca ma adres angielski. Odbiorcą będzie firma.
Próby przekierowania źle zaadresowanej paczki doprowadziły mnie do rozstroju nerwowego i totalnego wku... na angielskich kurierów :facepalm:
Pozdrawiam
Carmel vel "wentka"
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 671
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Kurier UK - UK???
« Odpowiedź #1 dnia: 22.02.2018, 03:42 »
Oczywiście to Twój błąd, ale kurier powinien zorientować się, że coś jest nie tak bo w systemie muszą mieć do Twojej paczki przyporządkowanego nowego adresata.
Jak rozumiem chcesz wysłać paczkę w obrębie UK?
Firm przewozowych jest multum, DPD raczej jedna z najlepszych. Możesz używać wyszukiwarkę: https://www.parcel2go.com/

Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kurier UK - UK???
« Odpowiedź #2 dnia: 22.02.2018, 03:47 »
Wiem że firm jest multum. Jak i w Polsce, ale zamawiając w kraju bezpośrednio kuriera w DPD zapłacimy więcej niż przez pośrednika np. serwis furgonetka.pl . Szukam właśnie takiej tańszej opcji. I tak, szukam usługi wewnątrz Anglii.
pzdr
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 493
  • Reputacja: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kurier UK - UK???
« Odpowiedź #3 dnia: 22.02.2018, 09:54 »
Oczywiście to Twój błąd, ale kurier powinien zorientować się, że coś jest nie tak bo w systemie muszą mieć do Twojej paczki przyporządkowanego nowego adresata.
Jak rozumiem chcesz wysłać paczkę w obrębie UK?
Firm przewozowych jest multum, DPD raczej jedna z najlepszych. Możesz używać wyszukiwarkę: https://www.parcel2go.com/

Kurier ma to w głębokim poważaniu, liczy się kolejna sztuka. DPD ustala takie normy że nie mają czasu na czytanie naklejek. Rozmawiałem kilka lat temu z byłym kurierem DPD który mówił że po dostarczeniu 70 przesyłek dostawali bonusa od każdej kolejnej.

Potwierdzam że www.parcel2go.com jest dobrym wyborem. Sprawdzona kilkanaście razy i wszystko przebiegło sprawnie, duży wybór przewoźników.

Próby przekierowania źle zaadresowanej paczki doprowadziły mnie do rozstroju nerwowego i totalnego wku... na angielskich kurierów :facepalm:

Teoretycznie możliwe ale w praktyce łatwiej wyłysieć niż zmienić adres. Jak już wzięli to dowiozą.



Offline Carmel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: West Midlands, Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kurier UK - UK???
« Odpowiedź #4 dnia: 25.02.2018, 15:58 »
Skorzystałem z parcel2go.com
Dzięki życzliwemu odbiorcy źle zaadresowanej i zarazem nadawcy nowej, paczka w drodze do właściwego odbiorcy.
Wielkie podziękowania.
pzdr
Kiełbie we łbie, ino wentka i na ryby