Autor Wątek: (S) Daiwa Power Method x2 Shimano Aero Feeder 4000 FA - zestaw do method feeder  (Przeczytany 904 razy)

Offline Sothan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Sprzedam
2 szt Feederów Team Daiwa Power Method do 60g
kije 2 składowe , nowe z folia na dolniku ( 1 raz nad woda) , plus tuby Daiwy z miejscem na kołowrotek , na kije jest paragon i gwarancja. Cena z paragonu 649 zł 1 szt
2 szt Kołowrotki Shimano Aero Feeder 4000 Fa , kołowrotki jak wędki 1 raz nad wodą , pełen zestaw z podkładkami, gumkami , pudełkami itd na kołowrotki jest Gwarancja oraz 2 rodzaje żyłek po 300m na każdym ( Quantum Salsa 0,22 300 m oraz Canex 300m 0,26 )
Ceny do dogadania na PRIV , wysyłam za pobraniem, można odebrać osobiście. Zdjęcia dla naprawdę zainteresowanych wyślę w wiadomości ( stan sprzętu , sklepowy).
Kije plus ww kołowrotki tworzą świetnie wyważony zestaw , wręcz idealne połączenie , myślę że dadzą rade każdej rybie :) Zapraszam do kontaktu , posiadam również sporo innych rzeczy na sprzedaż do method feeder koszyki, foremki , dobre markowe haki , plecionki itd itd itd ! tel. 694061207

Offline krzysiekjgora

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 3
Witam !

Ile reduktorów do żyłki jest na szpulę (1 czy 2) ?

pozdrawiam Krzysiek

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 499
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder

Ceny do dogadania na PRIV

Cenę zgodnie z regulaminem musisz podać tutaj.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline bartek92x

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 5
jaka cena kołowrotków

Offline Sothan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Witam reduktorów są 2 komplety, myślę że 450zl  sztuka było by ok mając na uwadze to iż były tylko raz nad wodą i do nich dokładam 4 x 300 m markowych żyłek