Autor Wątek: (S) Przynęty kulki, pellet i dambelsy oraz karuzela i pudełka Preston  (Przeczytany 681 razy)

ProBono

  • Gość
Z powodu poważnej sytuacji finansowej z nadmiaru czasu znów redukcja sprzętu i przynęt.
Sprzedaje to co na zdjęciu. Wszystko w idealnym stanie, który możliwie najawiarygodniej określam.

1. Zestaw przynęt
- FORCE 1 BAITS Mini Hook Bolies zapach RED FISH SPICE 10 mm opakowanie 100 gram wziąłem dosłownie 2 kulki. W idealnym stanie, pięknie pachną. Dziurka możliwie duża nie trzeba jej powiększać aby przeszedł pushstop lekko fluo czerowono-różowe



- PRECISION COARSE BAITS Dumble Hook Baits zapach Squid 10 mm opakowanie 50 gram wziąłem 15 sztuk (? może). Koloru pomarańczowego twardawe (od początku takie były), na gumkę pachną jak szportki w sosie pomidorowym



- TRAPER Pop-up Method Feeder Fast Action Hook Bait zapach Wanilia 10 mm opakowanie 30 gram, jest połowa opakowania myślę śmiało. Kulki świeże, miękkie, dobrze się wierci 



- BROWNING CHEWIES Paste Pellets 100 gram o zapachu Mussel opakowanie 100 gram, wziąłem 10 sztuk góra. Koloru zgniłej zieleni, ładnie pachną, pellet w świetnej kondycji



Cały zestaw 30 zł + koszt wysyłki (paczkomat 12, kurier 16 - wpłata na konto - rezerwacja w wątku, finalizacja priv)
4 opakowania przynęt



2. Zestaw pudełka Preston 0.7 Pints / 0,37 litra wszystkie szczelnie zamknięte, czyste wieczka lekko porysowane. Zadbane nie popękane. Do tego karuzela własnego wykonia wielości 23 cm x 32,5 cm - grubość 1 cm. Pomalowane podkładem żywicy do wyschnięcia + czarna farba dla tego samego koloru. W centralnej części dziurka na gwint - ja wkręcałem widełki w podpórkę i pięknie się trzymało. Tacka wykonana z drewna. Pudełka wchodzą ciasno i trzymają się tacki. Otworki są dobrze spasowane ze wszelką starannością
Cały zestaw 40 zł + koszt wysyłki (paczkomat 12, kurier 16 - wpłata na konto - rezerwacja w wątku, finalizacja priv)
4 pudełka + drewniana karuzela





Offline cinek146

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pszczyna
  • Ulubione metody: bat i feeder
Wezmę kolego te przynęty

ProBono

  • Gość
Została tacka plus pudełka