Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprzęt / Odp: SHIMANO SEDONA 2000 FE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia Dzisiaj o 22:48 »
W shimano sienna miałem podobnie i okazało się ocierał plastik rotora który był źle spasowany, ale po kilku wypadach przestał "dotarł sie "
2
PZW, czyli Polski Związek Wędkarski... / KARTA PZW I KILKA PYTAŃ OPOLE KOŁO
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sztangistaa dnia Dzisiaj o 22:36 »
Mam kilka pytań na sam początek:
-co z kartą wędkarską? Jestem jeszcze uczniem i z tego co wiem to obowiązuję mnie zniżka.. Ile pieniędzy wyjdzie mnie cała zabawa z kartą, egzaminem i zezwoleniami. (OPOLE) i jakie koło wędkarskie w Opolu polecacie, chodzi mi przede wszystkim o aktywność.

- Jakie łowiska komercyjne oraz te na których można wędkować na "dziko" (chodzi mi o te łowiska na których nie potrzebuję zezwoleń oraz karty) POLECACIE w okolicach Opola +70km.
METODA, SPINING, SPŁAWIK.

Pozdrawiam Sztangistaa. ;)
Modyfikuj wiadomość
3
Sprzęt / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Papi_feeder dnia Dzisiaj o 22:23 »
TD F to kołowrotek do ciężkiej roboty, włącznie z wbijaniem gwoździ ;-), a przecież nie powiesisz na tym Monsterze jakichś wielkich i ciężkich podajników/koszyków, bo to zapewne kij do podajników typu L30g.
Jest dokładnie tak jak piszesz, tyle że xl 30g 😉 w takim razie kolejny magnitude wpada do kolekcji. Dzięki :beer:
4
Sprzęt / SHIMANO SEDONA 2000 FE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wiktor777 dnia Dzisiaj o 22:07 »
Witam zakupilem za okazyjna cene mlynek SHIMANO SEDONA 2000 FE i strasznie harczy, jakby lozysko bylo jakies srednie jak myslicie co to moze byc?
5
Przywitaj się / Cześc, witam. Początkujący wędkarz.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sztangistaa dnia Dzisiaj o 21:50 »
Witam z wędką mam do czynienia od dziecka, lecz od tego sezonu zaczynam swoją wędkarską przygodę na "całego". ;D
Mam kilka pytań na sam początek:
-co z kartą wędkarską? Jestem jeszcze uczniem i z tego co wiem to obowiązuję mnie zniżka.. Ile pieniędzy wyjdzie mnie cała zabawa z kartą, egzaminem i zezwoleniami. (OPOLE) i jakie koło wędkarskie w Opolu polecacie, chodzi mi przede wszystkim o aktywność.

- Jakie łowiska komercyjne oraz te na których można wędkować na "dziko" (chodzi mi o te łowiska na których nie potrzebuję zezwoleń oraz karty) POLECACIE w okolicach Opola +70km.
METODA, SPINING, SPŁAWIK.

Pozdrawiam Sztangistaa. ;)
6
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alek dnia Dzisiaj o 21:32 »
Krzysiek, no tak się domyśliłem. Po ulicach również chodzę bez noży i broni. Na ryby i do lasu zawsze jednak zabieram nóż, nie do obrony jednak :) co do Jeleni to uwielbiam je obserwować w nocy przez termo lub noktowizję. Tak już zupełnie poza tematem to zdarzyło mi się w nocy przed dzikiem spierd.... i nóź by tutaj w niczym nie pomógł ;D
7
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marcopolo dnia Dzisiaj o 21:19 »
A gołębie i strusie jedzą kamienie ;D :P
8
Nie no Alek, nóż mam tylko i wyłącznie do jakiejś absurdalnie ekstremalnej sytuacji gdzie nie mam wyboru bo naciera na mnie zwierzę i nie mam możliwości ucieczki. Miałem z resztą taką sytuację na szczęście w ostatniej chwili dwa chyba młode jelenie, nie wiem, na pewno wyższe ode mnie, odbiły w inną stronę kilka metrów ode mnie.
Zmieniłem pampersa i łowiłem dalej.

Ale w zeszłym roku niedaleko znaleziono chlopaka 40 lat zagryzionego/zażądlonego? przez szerszenie i sam po prawdziwej dziczy już praktycznie nie chodzę.
9
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alek dnia Dzisiaj o 20:53 »
Czytam z wielka uwagą wątek. :)
Noże, broń na ryby? Niezłe czasy nastały. Panowie polecam dwie "rzeczy", spokój i szybkie nogi. Najbezpieczniej i  brak ewentualnych problemów w przyszłości. Nóź już dzisiaj na nikim nie robi wrażenia, poza tym trzeba naprawdę potrafić się nim posługiwać. W niewprawnych rękach może przynieść więcej szkody niż pożytku. W razie czego problemy w sądzie murowane. Obrona konieczna, niebezpieczne narzędzie, którego użyliśmy. Krótko mówiąc przejeb.... Wszelakie zabawki typu broń hukowa, treningowa i inne atrapy to straszaki na dzieci w piaskownicy. Mało, który pijany koleś, a jeszcze w towarzystwie się tego przestraszy.

Kolego yakuza widziałem w życiu kilku gejów którzy jedną ręką poradziliby sobie z twardym feederowcem i karpaiarzem łącznie. ;D
poza tym zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Kwestia tylko kiedy :)
10
Sprzęt / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez key_kr dnia Dzisiaj o 19:46 »
Dzięki :) :thumbup:
Strony: [1] 2 3 ... 10