Autor Wątek: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019 i pomysły na skorzystanie z imprezy  (Przeczytany 2748 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Jedno małe pytanko do organizatorów, promujecie Polskie wędkarstwo feederowe - naprawdę super ale może by wypadało zaprosić na te zawody ubiegłorocznego zwycięzce cyklu Grand Prix Feedera :) Fajnie by to wyglądało i na pewno dało by wiele dobrego dla wspólnego budowania Polskiego wędkarstwa Feederowego. :D

Janusz, nie mam zamiaru się czepiać absolutnie - ale myślę, że jako szef ekipy feederowej możesz nakręcić kilku kadrowiczów aby wpadli na zawody choć pooglądać i potem zagadać z Desem i Angelo, wymienić doświadczenia, poprosić o rady, ponieważ jako kraj wchodzimy dopiero w rozgrywki. Chłopaki i Drapieżnik nie są od załatwiania komuś miejsc, bo to impreza prywatna tak naprawdę, i pretensje do nich brzmią dość dziwnie. Ja bym się nie domyślił kogo mam zaprosić :)

To co miałbym tutaj do zaproponowania, to szersza współpraca z Prestonem. Przede wszystkim twarzą tej firmy jest Lee Kerry, jeden z ekipy angielskiej w feederze, sam Preston sponsoruje Angoli. ALe nie tylko, oni robią wiele imprez feederowych i na pewno otwarci są na współpracę. Jako, ze to firma która nastawiona jest na sprzedaż, można coś razem zorganizować i zaprosić takiego Lee do Polski na jakiś pokaz etc. Można zaprosić innych feederowców, chociażby z Holandii, mocnych w odległościowym feederze. Takie kontakty na pewno się przydadzą i mogą znacząco podnieść poziom naszych kadrowiczów. Angole są  dobrymi fachurami, bo każdy z nich łowi tyczką, batem i  feederem, na różnych wodach. Taki Lee regularnie bierze udział w festiwalach na wodach Irlandii, a to znaczy dwa tygodnie zmagań dzień w dzień na wodzie z płocią, leszczem, hybrydami, okoniem i linem. Łowią nie tylko na komercjach...

Kto wie, czy Preston nie wyraziłby chęci sponsorowania ekipy polskiej w jakiś sposób, swojego czasu taką chęć nieśmiało wyraził Peter Drennan. Dlatego warto być na Batorówce i zagadać z Desem. On ma wiele do powiedzenia w Prestonie, zwłaszcza jak Tommy Pickering przeszedł do Mavera. Preston jest amerykański już i nastawiony na handel w Europie, więc grzechem byłoby nie spróbować chociaż obgadać pewnych rzeczy. Można pomyśleć o imprezie sponsorowanej przez takiego Prestona na wodzie PZW w przyszłości również, PZW musi się zmieniać tutaj, i im więcej takich zawodów, tym wyższy będzie poziom polskich wędkarzy. W takim układzie każdy wygrywa. Polskie firmy, niezbyt chętne do organizacji takich festiwali, mogą wziąć przykład z takiego sponsoringu i same coś zaoferować. Idź za ciosem, bo jest okazja :)

Lucjan

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019 i pomysły na skorzystanie z imprezy
« Odpowiedź #1 dnia: 01.02.2019, 20:42 »
Kto wie, czy Preston nie wyraziłby chęci sponsorowania ekipy polskiej w jakiś sposób, swojego czasu taką chęć nieśmiało wyraził Peter Drennan.

Luk weź no rusz tam kontakty i wyślij Drennana do Polski. Będzie miał teraz wolne środki. Jestem tylko ciekawy co powie na to, że ten sam sportowy związek wędkarski uprawia jednocześnie gospodarcze sieciowanie wód :beer:

https://www.anglingtimes.co.uk/news-2019/england-lose-sponsor-amid-missing-cash-claims

Mi też się wydaje, że jest to prywatna impreza, a jak PZW chce to wystarczy poprosić A. Niemca, który i tak ma chyba pomagać reprezentacji w feederze. Ma on jeszcze lepsze kontakty niż chłopaki z Feeder Fans ;)   


Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019 i pomysły na skorzystanie z imprezy
« Odpowiedź #2 dnia: 01.02.2019, 21:01 »
Jedno małe pytanko do organizatorów, promujecie Polskie wędkarstwo feederowe - naprawdę super ale może by wypadało zaprosić na te zawody ubiegłorocznego zwycięzce cyklu Grand Prix Feedera :) Fajnie by to wyglądało i na pewno dało by wiele dobrego dla wspólnego budowania Polskiego wędkarstwa Feederowego. :D

Janusz, nie mam zamiaru się czepiać absolutnie - ale myślę, że jako szef ekipy feederowej możesz nakręcić kilku kadrowiczów aby wpadli na zawody choć pooglądać i potem zagadać z Desem i Angelo, wymienić doświadczenia, poprosić o rady, ponieważ jako kraj wchodzimy dopiero w rozgrywki. Chłopaki i Drapieżnik nie są od załatwiania komuś miejsc, bo to impreza prywatna tak naprawdę, i pretensje do nich brzmią dość dziwnie. Ja bym się nie domyślił kogo mam zaprosić :)

To co miałbym tutaj do zaproponowania, to szersza współpraca z Prestonem. Przede wszystkim twarzą tej firmy jest Lee Kerry, jeden z ekipy angielskiej w feederze, sam Preston sponsoruje Angoli.

[...]


To jest myśl! Do tego Adam Niemiec (z tego co widzę w jego relacjach) znają i lubią się z Lee. Fajnie by było, gdyby naszym chłopakom to ułatwiło przyszłe starty :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019 i pomysły na skorzystanie z imprezy
« Odpowiedź #3 dnia: 01.02.2019, 21:33 »
Pamiętajmy, że Adam Niemiec jest w kadrze spławikowej, więc może mieć wiele obowiązków, zajęć. Na pewno jednak ma układy z kilkoma uznanymi wędkarzami brytyjskimi, chociażby z Alanem Scotthorne'm. Wiele firm jest tu do zagospodarowania, feeder w Polsce przeżywa teraz drugą młodość i polski rynek to łakomy kąsek.

Ale oczywiście to luźne propozycje :)
Lucjan

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019 i pomysły na skorzystanie z imprezy
« Odpowiedź #4 dnia: 01.02.2019, 21:43 »
Luk, a czy czasem to nie jest tak, że wiele firm (w tym oficjalni sponsorzy), obserwuje wzmożone zainteresowanie Drennanem i Prestonem w Polsce i robi się wszystko aby te firmy nie zdominowały tego typu imprez?
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019 i pomysły na skorzystanie z imprezy
« Odpowiedź #5 dnia: 01.02.2019, 22:10 »
Jeżeli chcemy aby feeder się rozwijał, to dobry sponsoring wiele pomoże. Polskie firmy nie palą się do sponsorowania mocno, nie mają tej mocy. Genlog może wspierać kadrę i super, jednak wg mnie nic nie szkodzi aby zrobić jakąś dodatkową imprezę, gdzie inne firmy coś zrobią extra. PZW i te stare dziady z kapitanatu nie wpadli na pomysł aby na wodach związku robić duże imprezy, w ogóle nie myślą nic aby takie wody tworzyć, gdzie jest ryba. Teraz się to nadrabia dopiero. Dobry sponsor mógłby pomóc obniżyć koszty startu, zasponsorować nagrody, zrobić imprezę masową. Cokolwiek, byle rozwijać feedera, spławik i propagować współzawodnictwo, wędkarstwo.

Nie ma co liczyć na samych działaczy, trzeba samemu się ogarniać. Bez tego będzie to co w spławiku, powolny upadek, masa ludzi niezadowolonych.

A co do polskich firm. Może jak zobaczą co im robi zachodnia konkurencja na ich podwórku, same wpadną na pomysł, aby się tematem zając odpowiednio. Prestony, Matrixy czy Drennany robią sprzęt pod wyczyn feederowy i spławikowy, polskie firmy się do tego nie palą, Genlog jest tu pewnym wyjątkiem. Jak polscy producenci nie zrozumieją co się kryje w wyczynie, będą dalej klepali sprzęt dla gości, którym karta musi się zwrócić. Mamy moc jako naród, nie jesteśmy w niczym gorsi od Anglików, Francuzów czy Włochów, często nawet lepiej kombinujemy. Warto z tego korzystać!
Lucjan

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019 i pomysły na skorzystanie z imprezy
« Odpowiedź #6 dnia: 01.02.2019, 22:13 »
:bravo: :bravo: :thumbup: w pełni popieram :thumbup: :beer:
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019 i pomysły na skorzystanie z imprezy
« Odpowiedź #7 dnia: 01.02.2019, 22:14 »
Luk dzięki na pewno postaram się aby do spotkania doszło a pewnie w RPA może coś się "wykluję " Jak znam życie a znam to te 30 miejsc rozejdzie się o 17 :P i nie jest w moim zamyśle załatwianie komuś darmowego wejścia ale możliwość  zgłoszenia dla zwyciężcy GP Feeder oraz porównania z najlepszymi . Nie mam i nie miałem nigdy do nikogo w takich sprawach pretensji , od taka moja propozycja - aby drużyna się rozwijała.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz