Autor Wątek: (S) Matrix ETHOS Pro EVA Single Net Bag, 2x Traper Champion rolka podwójna  (Przeczytany 1715 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Może wybieram niezbyt szczęśliwy okres na wystawianie ogłoszenia na giełdę (ah te okazje, wyprzedaże ;) ), ale jednak spróbuję:

1) Torba na siatkę wędkarską Matrix ETHOS Pro EVA Single Net Bag - 110 zł
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/bagaz-matrix-seria-ethos-oraz-klasyczna-oferta/24735-pokrowiec-na-siatki-matrix-ethos-pro-eva-single-net-bag.html

Torba w stanie technicznym bez zarzutu - wszystko sprawne, żadnych dziur, przetarć, zamek śmiga jak zły :) Wizualnie znajdzie się kilka lekkich otarć z zewnątrz, wiadomo jak to bywa w transporcie. W środku czysta, więc nic nie śmierdzi :) Do środka komfortowo wejdzie siatka 3 m i dwa duże gumowane kosze podbieraka - ja mieściłem siatkę 4 m i dwa takie kosze, i więcej już bym tam nie ładował. Link ma charakter poglądowy (są tam też dane techniczne), zdjęcia wrzucę wieczorem.

Sprzedaję, bo przerzucam się na większy model - kupiłem sobie drugą długą siatę ;)


2) Traper Champion rolka podwójna - 200 zł za sztukę.
https://roach-shop.pl/rolki/326-rolka-champion-podwojna-traper-83079.html

Mam dwie sztuki, w stanie bardzo dobrym/idealnym. Nic nie poodłamywane, pianki czyste, niepokiereszowane. Rolki są w fabrycznych pokrowcach w takim samym stanie ;) Co do pracy - nie będę czarował że chodzą płynnie jak rolki z najwyższej półki ;) Nie ma w nich łożysk, ale moim zdaniem praca jest dobra. Jedna z nich pracuje trochę lżej, druga trochę ciężej - pewnie trochę smaru załatwiłoby sprawę, ale ja przy moim użytkowaniu nie potrzebowałem poprawiać fabryki. Link ma charakter poglądowy (są tam też dane techniczne), zdjęcia wrzucę wieczorem.

Do ceny trzeba doliczyć koszty przesyłki.

Jeśli ktoś jednak będzie zainteresowany dwiema rolkami, cena wyjdzie 350 zł za komplet + KW. Jeśli ktoś weźmie obydwie rolki i torbę, za wszystkie trzy rzeczy będę chciał tylko 450 zł - i sam pokryję koszt przesyłki po przelewie.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Obiecane zdjęcia wstawione :)

Torba, z fotką pokazującą o jakich śladach pisałem:






Oraz rolki, na ostatnim zdjęciu nóżki w najniższym położeniu i najwyższym:






Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Kurz po Black Friday i Cyber Monday opadł, ale może ktoś nie załapał się na zakupy? Mam chętnego na samą torbę, ale jeśli znajdzie się szybko ktoś chętny na całość, to jak pisałem - torba wyjdzie go stówkę, każda z rolek po 175, i wysyłkę biorę na siebie. Same rolki 350 + KW.

Jednocześnie wystawiłem torbę i rolki na OLX.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Torba sprzedana, rolki nadal czekają na nabywcę :)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Do rolek znalazł się paragon, z 1 kwietnia 2019 r., zatem kupujący będzie mógł się cieszyć gwarancją ;)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Została jedna rolka :)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
170+kw za ostatnią rolkę.