Autor Wątek: Przynęty i zanęty firmy Meus  (Przeczytany 19311 razy)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przynęty i zanęty firmy Meus
« Odpowiedź #30 dnia: 03.03.2017, 19:51 »
Wystawiali się na targach w Zabrzu, wziąłem nawet katalog bo spodobała mi sie oferta pelletów, dipów i bosterów
Można było wąchać pootwierane opakowania - aromat nie jest przedobrzony, nie odrzuca
Podobała mi się zanęta z mikro pelletem, także dodatki do miksów które mam zamiar kupić i dodawać do metody (mączka z kryla, skorupiaków).
Pellety też robiły dobre wrażenie (zapach, konsystencja).
Szkoda że na razie nie mają w ofercie mniejszych kulek niż 15 mm które by się nadawały do metody.
Jak sprawdziły się pellety?

Marcin

Marcin

Offline golad

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Przynęty i zanęty firmy Meus
« Odpowiedź #31 dnia: 08.08.2017, 08:58 »
Ponawiam wątek, gdyż nikt dawno nic nie pisał, więc jakie byście polecili pellety na haczyk i dipy z tej firmy? Piszę o PZW.

Offline borman86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 3
Odp: Przynęty i zanęty firmy Meus
« Odpowiedź #32 dnia: 15.05.2018, 01:35 »
Ahoj, to może odświeżmy wątek jeszcze raz bo po dwóch latach testów ktoś już na pewno powie coś więcej :). Ja ze swojej strony powiem, że bardzo dobrze jako dodatek do miksu do metody sprawdził mi się pellet 2 mm morwa. Nie dodawałem go dużo, bardziej dla delikatnego posmaku ale efekty na komercji były rewelacyjne. Bywały nocki, że wyciągałem po 20 karpi za 8, 9 godzin a goście obok nie mieli nawet brania. Jako przynęta dobrze sprawdziły mi się kulki 12 mm z tej serii Spectrum Banan i Truskawka, trochę gorzej Hot Dragon. Chętnie przetestowałbym inne smakowe pellety 2mm i jakieś kulki bądź pellety na włos więc jeżeli ktoś chce coś dodać ze swojej strony to piszcie bo masa tego wyszła i dni w roku by brakło, żeby to wszystko potestowac :thumbup: