Autor Wątek: Poważna sprawa - szukam domku, ciszy, łowiska i grzybów  (Przeczytany 616 razy)

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Słuchajcie sprawa jest poważna. ;D
Co roku spędzam dwa tygodnie z żon, co nie jest żadnym ewenementem :). Szkopuł w tym, że ona do szczęścia potrzebuje gór, lasu i grzybów. Dla mnie musi być łowisko  (tylko komercja!), nie musi być 10 hektarowe, ale z fajnymi rybami (białoryb). Do tego wszystkiego, jako, że już nie ma 20. lat, musi być domek, porządnie wyposażony, ze wszystkimi wygodami i... tarasem na poranna kawę, a gospodarze tacy, z którymi można się zaprzyjaźnić. Kilka takich miejsc odwiedziłem, niektóre nawet po parę razy, ale szukam czegoś nowego. Gdzie? Lubuskie, Wielkopolska, Dolny Śląsk, Beskidy. W granicach 200, 300 km. od Opola. W zamian mogę się podzielić kilkoma adresami, które sam sprawdziłem, ale nieco mi już się przejadły :) Wymagania nie są małe, ale żeby spokojnie połowić muszę znaleźć coś satysfakcjonującego żonę. ;)

Offline tata1959

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radymno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Poważna sprawa - szukam domku, ciszy, łowiska i grzybów
« Odpowiedź #1 dnia: 08.04.2019, 20:40 »
Słuchajcie sprawa jest poważna.
Co roku spędzam dwa tygodnie z żon......
Nooooo, poważna sprawa. Gratuluję odwagi 8)

Rozważ to: http://www.turze.pl/ (moi młodzi tam byli, wprawdzie dość dawno, ale pozostali zachwyceni).

Rozważ jakiekolwiek miejsce gdzie jest las i łowisko oraz sklep z grzybami bo trudno o tej porze będzie żonie grzybowo dogodzić :D
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Poważna sprawa - szukam domku, ciszy, łowiska i grzybów
« Odpowiedź #2 dnia: 08.04.2019, 21:00 »
Słuchajcie sprawa jest poważna.
Co roku spędzam dwa tygodnie z żon......
Nooooo, poważna sprawa. Gratuluję odwagi 8)

Rozważ to: http://www.turze.pl/ (moi młodzi tam byli, wprawdzie dość dawno, ale pozostali zachwyceni).

Rozważ jakiekolwiek miejsce gdzie jest las i łowisko oraz sklep z grzybami bo trudno o tej porze będzie żonie grzybowo dogodzić :D

Ja myślę o drugiej połowie sierpnia, majówkę mam już w pięknym "Ranczo Okole". Dzięki za podpowiedź. Casting trwa :)

Offline tata1959

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Radymno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Poważna sprawa - szukam domku, ciszy, łowiska i grzybów
« Odpowiedź #3 dnia: 08.04.2019, 21:20 »
Rozważ Wysową, ale do ryb ok. kilkadziesiąt km, za to LP będzie zadowolooooona (las, góry, grzyby, spokój itp.).
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.