Autor Wątek: "Ekonomiczne" kulki proteinowe - czy warto?  (Przeczytany 12832 razy)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 898
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: "Ekonomiczne" kulki proteinowe - czy warto?
« Odpowiedź #30 dnia: 07.08.2018, 20:39 »
Teraz łowie na komercjach albo na dzikich wodach.
Ale ciągle mam kontakt z kolegami co łowią na moich okolicznych wodach PZW, na których i ja lowiłem lub do których przymierzam się w przyszłości.
Tak stosowałbym 2 różne taktyki.
1. to samo co na komercjach (takich stawów mam namierzonych kilka), rybka nie bierze na wszystko.
2. rzuty co 1 h lub do brania (to głównie stawy na których łowiłem i je dośc dobrze znam), rybka nie bierze na wszystko.
3. wywózki pontonem lub łowienie z łodzi, mam taką piękną wodę tylko na nie mi czasu brak ... a mam propozycje wejścia do fajnych teamów (aktualnie dwóch) :'(
;)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: "Ekonomiczne" kulki proteinowe - czy warto?
« Odpowiedź #31 dnia: 01.09.2018, 17:47 »
Brat i znajomy kupili tanie kulki, a mianowicie Tasty Baits 20mm Ananas oraz Monster Crab (Raven Fishing).

https://www.raven-fishing.pl/kulki-proteinowe-tasty-baits-monster-crab-20mm-10kg/pl/product/9160/



Szału nie ma. Powiem więcej, kasa wywalona w błoto i to dosłownie. Kulki baaaardzzo szybko pracujące, miękkie jak gówno - po lekkim zgnieceniu (małe dziecko bez problemu je zgniata ;)) nie wracają do poprzedniego kształtu. Nie zawierają żadnych grubszych frakcji, wszystko zmielone na pył. Aromat słabo wyczuwalny. Po dwóch godzinach w wodzie bledną i tracą swoje "właściwości". Bałbym się trzymać je na włosie więcej niż 2 godz, mógłbym się nie doczekać brania. O efektach na nie nic nie napiszę, bo ich nie było. U mnie na czarnej liście ;).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉