Autor Wątek: Fans'O'Mania 2019  (Przeczytany 25563 razy)

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 863
  • Reputacja: 391
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #45 dnia: 23.02.2019, 21:36 »
Z tymi "leśnymi dziadkami" to się kolego tak nie zapędzaj. Są różne koła wędkarskie i różni ludzie organizujący zawody. Tam nic nie trzeba placić za udział w zawodach. Ludzie którzy organizują takie zawody w większości nic z tego nie mają.

Offline Bqjaw

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drulity
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #46 dnia: 23.02.2019, 21:39 »
Ja żałuję, że nie nagrywałem całej akcji od 17:00 do 17:05. Każdy kto nie kupił myśli, że Ci co kupili nie mieli problemów... To, że ktoś sobie wrzucił do koszyka bilet nie oznaczało, że dokonał zakupu. Jak czytam niektóre komentarze to czuje się jakbym zrobił coś złego przez to że byłem szybszy od innych. Wszystko było ogłoszone z wyprzedzeniem i kto  chciał kupić to poświęcił te 20 minut.
Bartosz Kujawski

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #47 dnia: 23.02.2019, 21:41 »
Z tymi "leśnymi dziadkami" to się kolego tak nie zapędzaj. Są różne koła wędkarskie i różni ludzie organizujący zawody. Tam nic nie trzeba placić za udział w zawodach. Ludzie którzy organizują takie zawody w większości nic z tego nie mają.

Mówiąc o leśnych dziadkach, miałem na myśli tą najgorsza stronę PZW a nie wszystkich.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline yankes

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am the king, I can catch everything
    • Galeria
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #48 dnia: 23.02.2019, 21:44 »
Nie urodził się taki co by wszystkim dogodził .Ja się załapałem na jedną edycję i tak jestem zadowolony . Pozdrawiam.

Święte słowa :beg:  .Choć by chłopaki losowanie jak w lotto  przed kamerami  zrobili to niektórzy  powiedzą że kule za ostre kąty miały .
Robert

Karp 9.8kg, Sandacz 4.1kg,Leszcz 1.5kg,Amur 4.8kg

Orzeszyna Arkadiusz

  • Gość
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #49 dnia: 23.02.2019, 22:25 »
Tak czułem, że będzie wielu niezadowolonych .................... ale nie wiedziałem, że będzie taki lament .. bo serwer mi mulił bo dodałem do koszyka i nie wiem czy kupiłem czy nie ............. jak dzieci. SPRÓBUJCIE KUPIĆ SOBIE BILET NA MECZ PRZEZ INTERNET TO ZOBACZYCIE.

Jeżeli o mnie chodzi to tak ;
SZACUNEK dla chłopaków za organizację takich zawodów :bravo: :bravo: :thumbup: :thumbup:
Dla tych co kupili bilet trzymam kciuki ............... mieli szczęście i szczęście. :thumbup:
Dla tych co nie mieli tyle szczęścia, a mają dużo do powiedzenia :thumbdown:  SPRÓBUJCIE SAMI ZORGANIZOWAĆ TAKIE ZAWODY
To chyba tyle ..... szkoda, że mi termin nie pasował, ale w przyszłym roku jak będą takie zawody to stanę cierpliwie i spróbuję szczęścia w kupnie biletu

MARCIN dla ciebie i całej ekipy za orgnizację takich zawodów :beer: :beer: :thumbup: :thumbup: :bravo: :bravo:

Marcin jeżeli jesteś zainteresowany to mogę podesłać kilka miarek wędkarskich na zawody. GRATIS

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #50 dnia: 24.02.2019, 08:30 »
Jednemu udaje się zapisać na wszystkie eliminacje a wielu innym nie udaję się nawet na jedną...to nie jest ani normalne, ani sprawiedliwe, ani w porządku. To tylko moja prywatna opinia i bardzo ciekawy jestem list startowych w poszczególnych eliminacjach.

Nie doszukuj się spisku, bo go nie ma. Mi się udało bo miałem zajebistego farta i tyle.

Jak pisali wcześniej o bilety walczyło prawie 300 osób, wiec tylko od szczęścia i determinacji zależało komu się uda.

Matematyki nie oszukasz.... biletów było 25-27 szt. na każdy termin (3 szt były sprzedane pierwszej trójce z zeszłego roku, pewnie 2 bilety dla członków Feederfans), wiec o każdy bilet biło się ponad 10 osób.

Trzeba docenić ciężką prace chłopaków, a nie wywalać frustracje na nich.

Jak będziecie tak po nich jechać, to się wkurwia (ja bym się wkurwił) i nie będzie kolejnych edycji.... i zostaną wam zawody organizowane przez leśnych dziadków z PZW.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie doszukuję się spisku a już na pewno mój post nie odnosił się do Twojego - to Ty nie dorabiaj jakiejś ideologii.
Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. A w zawodach organizowanych przez leśnych dziadków z PZW startowałem wiele lat na wszelkich szczeblach. Dla mnie zawody to zawody i nie wszystko w PZW jest złe. Bez odbioru.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 639
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #51 dnia: 24.02.2019, 09:49 »
Współczuję tym, co się nie załapali. Mnie zaskoczyła ilość chętnych, oznacza to jakie jest ciśnienie na tego typu imprezy, na dobrym łowisku i z dobrymi nagrodami! Jeżeli na jedno miejsce jest tylu chętnych, nie ma się co dziwić, że jest niezadowolenie, na pewno nie są winni organizatorzy.
Lucjan

Offline czekano

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 10
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #52 dnia: 24.02.2019, 10:47 »
Przy takim zaintetesowaniu warto spróbować zawodów z eliminacjami na szczeblu regionalnym z finałem ogólnokrajowym wtedy faktycznie udział w finale braliby najlepsi, a nie ci co mają lepszy internet :)

Offline Razor88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 15
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #53 dnia: 24.02.2019, 11:24 »
Panowie kiedy będzie można liczyć na listy zawodników?

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #54 dnia: 24.02.2019, 13:40 »
Marcin, a może jakiś weekend jeszcze w kwietniu :)?  Chyba, że Bartorówka zajęta już od wiosny :-\

Z Tobą i Mateuszem - zawsze ;) Jestem chętny bo już tęsknię za Wami 8) 8) 8)

Jednemu udaje się zapisać na wszystkie eliminacje a wielu innym nie udaję się nawet na jedną........

Krzysztof uwierz nam że chcielibyśmy aby wszyscy chętni mogli wziąć udział w Fans'O'Mani, jednakże jest to dla nas na ten sezon nie do zrealizowania. Jeżeli wystarczy nam sił to będziemy myśleć dalej intensywnie nad kolejnymi etapami rozwoju cyklu.

Jednemu udaje się zapisać na wszystkie eliminacje a wielu innym nie udaję się nawet na jedną...to nie jest ani normalne, ani sprawiedliwe, ani w porządku. To tylko moja prywatna opinia i bardzo ciekawy jestem list startowych w poszczególnych eliminacjach.
Nie doszukuj się spisku, bo go nie ma. Mi się udało bo miałem zajebistego farta i tyle.
Jak pisali wcześniej o bilety walczyło prawie 300 osób, wiec tylko od szczęścia i determinacji zależało komu się uda.
Matematyki nie oszukasz.... biletów było 25-27 szt. na każdy termin (3 szt były sprzedane pierwszej trójce z zeszłego roku, pewnie 2 bilety dla członków Feederfans), wiec o każdy bilet biło się ponad 10 osób.

Trzeba docenić ciężką prace chłopaków, a nie wywalać frustracje na nich.

Jak będziecie tak po nich jechać, to się wkurwia (ja bym się wkurwił) i nie będzie kolejnych edycji.... i zostaną wam zawody organizowane przez leśnych dziadków z PZW.
Właśnie tak wygląda Matematyka, a do tego dochodzi Informatyka więc składowych i wypadkowych jest w huj. Liczby nie kłamią - nie mam tutaj co dodać.
Dziękuje Marcin iż poświęcasz swój czas i masz ochotę nas choć trochę bronić :)

Z tymi "leśnymi dziadkami" to się kolego tak nie zapędzaj. Są różne koła wędkarskie i różni ludzie organizujący zawody. Tam nic nie trzeba placić za udział w zawodach. Ludzie którzy organizują takie zawody w większości nic z tego nie mają.

Zgadzam się z Tobą, ale myślę też że Marcin nie miał na celu obrazić wszystkich, raczej mu od tego daleko.
Dla własnego spokoju dajmy na luz w tym temacie z PZW aby nie doszło do jakichś nieporozumień.

.....Choć by chłopaki losowanie jak w lotto  przed kamerami  zrobili to niektórzy  powiedzą że kule za ostre kąty miały .
Robert to co napisałeś bardzo dobrze odwzorowuje to co się dzieje na naszych i nie tylko naszych social media. Tematy się rozwijają a niektóre spekulacje sięgają zenitu. Myślę, że sam George R. R. Martin by się nie powstydził niektórych historii.
Pozdrowienia i do zobaczenia :)

Tak czułem, że będzie wielu niezadowolonych .................... ale nie wiedziałem, że będzie taki lament .. bo serwer mi mulił bo dodałem do koszyka i nie wiem czy kupiłem czy nie ............. jak dzieci. SPRÓBUJCIE KUPIĆ SOBIE BILET NA MECZ PRZEZ INTERNET TO ZOBACZYCIE.

Jeżeli o mnie chodzi to tak ;
SZACUNEK dla chłopaków za organizację takich zawodów :bravo: :bravo: :thumbup: :thumbup:
Dla tych co kupili bilet trzymam kciuki ............... mieli szczęście i szczęście. :thumbup:
Dla tych co nie mieli tyle szczęścia, a mają dużo do powiedzenia :thumbdown:  SPRÓBUJCIE SAMI ZORGANIZOWAĆ TAKIE ZAWODY
To chyba tyle ..... szkoda, że mi termin nie pasował, ale w przyszłym roku jak będą takie zawody to stanę cierpliwie i spróbuję szczęścia w kupnie biletu

MARCIN dla ciebie i całej ekipy za orgnizację takich zawodów :beer: :beer: :thumbup: :thumbup: :bravo: :bravo:

Marcin jeżeli jesteś zainteresowany to mogę podesłać kilka miarek wędkarskich na zawody. GRATIS

Pierwsze zdanie Twojego wpisu - w punkt! Dobre porównanie, bo sam tak mam przy biletach na koncerty 8)
Natomiast my od jakiegoś czasu zauważyliśy iż zawsze największa "kolejka" jest tych osób które są aby radzić, trochę mniejsza ale nadal długa jest tych osób które będą krytykować. Natomiast tych którzy chcą coś robić i działać jest tylko garstka. Ot takie odwzorowanie naszej społeczności.
Miarki oczywiście chętnie przyjmiemy i przekażemy zawodnikom. :thumbup:

Współczuję tym, co się nie załapali. Mnie zaskoczyła ilość chętnych,
Nawet nie masz pojęcia jak nas zaskoczyła ;D ;D ;D

Przy takim zaintetesowaniu warto spróbować zawodów z eliminacjami na szczeblu regionalnym z finałem ogólnokrajowym wtedy faktycznie udział w finale braliby najlepsi, a nie ci co mają lepszy internet :)
Mieliśmy już różne myśli w głowie nawet rok temu. Taka nam też chodziła po baniach, jednakże jest to duże wyzwanie czasowo logisyczno organizacyjne. Ale nigdy nie mówimy nie. Czas pokaże.
Dzięki za radę :thumbup:

Offline Ścigacz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #55 dnia: 24.02.2019, 14:31 »
Na zakończenie Marcina postu chciałbym dodać, że organizacja takich zawodów są to setki godzin ciężkiej pracy wielu osób. Każdy z nas ma swoją rodzinę, pracę i życie prywatne i staramy się aby było wszystko na najwyższym poziomie !!!

Offline lipatl

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Międzyborów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #56 dnia: 24.02.2019, 15:15 »
Panowie, nikt nie ma tu na celu lamentować, bardziej zobrazować problem, dać temat do przemyśleń, do poszukania rozwiązań na przyszłość. Nawiązujące do kupna biletów na mecz i tu macie rozwiązanie, bilety wpadają do  koszyka i masz 20 minut na opłacenie zamówienia, nie płacisz bilety wracają do puli. Nikt, nikogo nie atakuje, jedynie wyraza swoja opinie, oczywiście wielki szacu za poświęcony czas, za zaangażowanie i co najważniejsze za pomysl. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Tomek

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #57 dnia: 24.02.2019, 15:52 »
Panowie, nikt nie ma tu na celu lamentować, bardziej zobrazować problem, dać temat do przemyśleń, do poszukania rozwiązań na przyszłość.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Dzięki za uwagi, wszystkie są dla nas bardzo cenne. Spokojnie będziemy mieli co analizować na ewentualną przyszłość. :thumbup:

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #58 dnia: 06.03.2019, 21:56 »
Jest jeszcze kilka biletów do kupienia. Szczegóły na Facebooku drapieżnika i feederfans.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania 2019
« Odpowiedź #59 dnia: 06.03.2019, 23:52 »
Marcin widzę naddał temat wiec:

Informacja - bilety Fans'O'Mania 2019.

Aktualnie zakończyliśmy etap kompletowania formularzy od zawodników którzy zakupili bilety na Fans'O'Mania 2019.
Po otrzymaniu potrzebnych danych oraz po potwierdzeniu przez zawodników udziału  w poszczególnych eliminacjach informujemy iż do sprzedaży w Drapieżnik - Internetowy Sklep Wędkarski wróci 6 biletów.

Dostępne są :
I eliminacja 11.V.2019 - 1 bilet
III eliminacja 15.VI.2019 - 1 bilet
IV eliminacja 16.VI.2019 - 1 bilet
VI eliminacja 30.VI.2019 - 1 bilet
VII eliminacja 25.VIII.2019- 2 bilety

Bilety będą dostępne w piątek 08.III.2019 od godziny 09:00.