Autor Wątek: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?  (Przeczytany 7209 razy)

Offline thecrave

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Philippines
  • Ulubione metody: spinning
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #30 dnia: 08.12.2017, 10:43 »
Polecam Huawei Mate 9 Pro. Mialem rózne telefony, Sony, Samsung ale obecny bije je ma głowę. Szybki, nie grzeje się , nie wiesza. Super aparat. Polecam

Offline radek8

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #31 dnia: 08.12.2017, 15:36 »
Zobaczyłem cenę mate pro. Za dużo jak dla mnie na chwile obecna. Wybiorę S7. Mam nadzieje ze się spisze.

Offline Zembro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 841
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: C-nów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #32 dnia: 08.12.2017, 15:37 »
Zobaczyłem cenę mate pro. Za dużo jak dla mnie na chwile obecna. Wybiorę S7. Mam nadzieje ze się spisze.
Nie będziesz żałował!
-Paweł-

Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #33 dnia: 08.12.2017, 15:47 »
Zobaczyłem cenę mate pro. Za dużo jak dla mnie na chwile obecna. Wybiorę S7. Mam nadzieje ze się spisze.

Bierzesz pod uwagę S7 Edge? Ma baterię 3600 mAh a w zwykłej S7 3000 mAh. Jest trochę filmów na YT z testem baterii itp

Offline czanklas22

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 1
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #34 dnia: 08.12.2017, 15:50 »
Słuchaj ja mam s7 i polecam. Jest taka fajna funkcja w samsungach konserwacja urządzenia, co kilka dni w to klikam i nie narzekam na brak płynności. Wpływ na płynność ma również karta pamięci jeśli już planujesz jakąś dorzucić warto wybrać jakąś dobrej jakości. Co do zdjęć rewelacja. Wodoszczelność również super sprawa nie raz zamoczył mi się na łódce w deszczowe dni. Jeśli dodatkowo planujesz zabezpieczyć to jakimś etui polecam sprawdzone firmy UAG, jak dla mnie nie ma lepszego. Nie raz mi spadał, zatrzasnąłem raz klapą bagażnika a telefon cały do dziś. Jeśli chodzi o wielkość również według mnie optymalna. Baterię ładuję codziennie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Offline aikonik

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 9
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #35 dnia: 08.12.2017, 16:46 »
S7 edge jest delikatny, dość dużo tego naprawiany, a koszty wymiany wyświetlacza są w granicach 800-1000zl, w przypadku S7 koszt naprawy to koszt w granicach 600-700zl w zależności od stanu wyświetlacza. LG nie polecam, unikam ich, nie skupuje nawet za niższa cenę, uważam ze czasy LG jaki i telefonów marki SONY już się skończyły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #36 dnia: 08.12.2017, 17:22 »
Mam na co dzień, co kilka minut, wizualnie, do czynienia z setkami ludzi. To co się wyrabia, okreslam jako ubezwłasnowolnienie. Ludzie już nie zdają sobie jakiejkolwiek sprawy, w jakim stopniu, tylko z racji telefonu, obnażają siebie i ignorują innych. Nie szanują własnej, a co dopiero cudzej Prywatności. Głośna gadka przez telefon, dziś w moim autobusie> Młode dziewcze sobie dyskutuje, na tematy prawie że intymne. Starszy Pan zwraca jej, No, nie do końca grzecznie uwagę. Ona Go straszy Policją, bo jest dzieckiem i zna swoje prawa. Ludzie :facepalm: Jestem mięsiarzem. Czas umierać. Wybaczcie za OFF. Mea Maxima Culpa!
Arek

Offline radek8

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #37 dnia: 09.12.2017, 04:13 »
Jeszcze tylko 1 sprawa. Opłaca się dołożyć do edge?

Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning

Offline aikonik

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 9
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #39 dnia: 09.12.2017, 08:48 »
Ja bym nie patrzył na baterie tylko na awaryjność, a w tym wypadku S7 edge góruje jeżeli chodzi o moje zdanie i wyniki analizy których telefonów więcej się naprawia to bym odradził S7 edge. Nawet w ostatnich tygodniach miałem 2 szt które same z siebie się wyłączyły i nie chciały odpalić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline email

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wlkp. - Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #40 dnia: 09.12.2017, 20:01 »
Pracuje w serwisie telefonów i jednoznacznie od strony użytkowej jak i serwisowej s7. Sam mam s7 i jestem mega zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mateusz "Majcher"

Offline barto691

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kutno
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #41 dnia: 08.01.2018, 22:19 »
Odświeżę kotleta. Widzę, że na forum udzielają się ludzie z branży związanej z handlem telefonami. Mam koledzy do Was pytanie: jak myślicie jak długa S7 może być jeszcze dostępna w sprzedaży z pierwszej ręki, np. w marketach ze sprzętem rtv agd?
Pytam ponieważ wczoraj padł mi mój LG G3 - blue screen - i dziś po pracy udałem się na szybki rekonesans po sklepach i generalnie prawie kupiłem S7. Wróciłem do domu, G3 udało mi się przywrócić do życia sposobem z yt, nagrzewając procesor bodajże suszarką i teraz jestem w kropce. Z jednej strony S7 mi się spodobała z drugiej strony stary telefon działa i szkoda trochę kasy wydawać na nowy. W najbliższym czasie i tak miałem zmieniać telefon ale planowałem to zrobić w połowie roku. Ciekawe tylko czy w tym czasie dostępne będą jeszcze S7 w oficjalnej dystrybucji?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #42 dnia: 08.01.2018, 22:47 »
Barto, nie wiem jak będzie za pół roku. Ja S7 Edge kupiłem kilka dni temu aby zdążyć z z promocją -200zł od Samsunga. Ogólnie jest kosmiczna różnica między starym zasłużonym S3 LTE. Kupiłem w Neonecie za 2199zł. Tam mieli najlepszą cenę wśród marketów.

Wracając do Twojego pytania to w Media Expert już ich nie mieli w moim mieście. I tu opowiem niemiłą historię związaną z zakupem tego fona. Najpierw zobaczyłem, że w Saturnie mają jakieś wietrzenie magazynów czy coś takiego. Do Lublina mam kilka km więc najpierw postanowiłem zadzwonić i zapytać o dostępność. Dzwonię i mówię, że interesuje mnie S7 Edge oraz, że interesuje mnie nówka sztuka, żaden powystawowy, odnawiany itp. Pan pyta w jakim mieście chciałbym go odebrać, mówię, że w Lublinie. Każe chwilę czekać i mówi, że mam szczęście, bo właśnie ostatni model fabrycznie zapakowany jest w Lbn i od razu proponuje mi rezerwację fona. Chwilę myślę i coś mi tu śmierdzi. Taka sieciówka i nagle mają jeden telefon oryginalnie zapakowany i to właśnie w Lbn. Jakieś jaja chyba i zrezygnowałem. Myślę sobie... walić to jadę do Euro RTV AGD, tam mieli na miejscu za 2299zł. Wchodzę do sklepu, patrzę jest. OK, myślę biorę, ale patrzę na cenę a tu 2499. Kuźwa... przecież pamiętam, że kilka dni temu było 2299. Wołam sprzedawcę i pytam skąd taka wysoka cena. Odpowiada, że wcześniej była świąteczna grudniowa promocja. Mówię, że daję 2299 i zabieram. Niestety nie mógł opuścić nawet złotówki, więc zrezygnowałem i pojechałem do Media Expert. Jest na wystawie za 2299. Spoko. Mówię do sprzedawcy, że biorę ale ma mi dać nówkę sztukę itp. On odpowiada, że ten jest właśnie ostatni. Chwilę się zastanawiam i myślę, czy on serio do mnie mówi. Pytam się czy on ma na myśli ten z wystawy? Odpowiada, że tak. Pytam, czy jaja sobie robi, że chce mi dać fona z wystawy w tej cenie, który był macany przez setki osób, jest podłączony do prądu przez kilka miesięcy itp. Odpowiada, że "u nas tak mamy". Pytam się, czy on by go kupił, kręci głową i odpowiada, że nie. Myślałem, że go jeb..ę. Wyszedłem, bo nie mogłem wytrzymać. Następnego dnia poszedłem do Neonetu i tam Pan dał mi fona w zaplombowanym pudełku itp. I tak być powinno. To żadna reklama Neonetu. Po prostu mam często takie zasrane szczęście do zakupów ;D

Offline email

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wlkp. - Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #43 dnia: 09.01.2018, 10:43 »
Z LG standardowa usterka i będzie się powtarzać. Póki co Samsung nie pokazał nowego modelu na 2018 i myślę że s7 będzie cały czas dostępny. Osobiście kupił bym nowy na allegro. Jest tańszy niż w saturnach itp.

S7 kupiłem za 1800 zł.  Druga opcją to możesz poczekać jak Samsung wyda najnowszy model to wtedy s7 jak i s8 zejdą z ceną

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mateusz "Majcher"

Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: P10, S7 czy Xiaomi Mi6?
« Odpowiedź #44 dnia: 09.01.2018, 12:29 »
Zgadza się, na allegro są kilka stówek tańsze. Jest w tym pewien haczyk.

http://forum.android.com.pl/topic/218042-telefon-zakupiony-na-allegro-jak-z-gwarancją/