Autor Wątek: M6 Tackle  (Przeczytany 17463 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 964
  • Reputacja: 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #45 dnia: 27.02.2020, 16:53 »
Ja żyje z promocji ,nie lubię przepłacać ,dużo akcesoriów mam np.od Jaxona i nie narzekam, a bynajmniej stać mnie na lepszą żyłkę czy przynęty ;),obecnie płaci się za logo i nie ma co się czarować :beer:

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #46 dnia: 27.02.2020, 18:30 »
A żona to ma wyglądać czy tylko spełniać swoje zadanie ?

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.
Takimi kategoriami myśląc te forum by nie istniało
Dobre

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #47 dnia: 05.03.2020, 18:47 »
Dzisiaj testowałem te koszyki a dokładnie ten model


20 g " śmiga" daleko i celnie , karasie go polubiły :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #48 dnia: 05.03.2020, 19:55 »
Mógłbyś  się odnieść do innych koszyków(marek) tej samej gramatury.? Wykonanie znam, ale jeszcze nie miałem okazji wykorzystać w praktyce.
Adam

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #49 dnia: 05.03.2020, 20:37 »
Używam Matrixa, Genloga, Prestona oraz kilku naszych rodzimych producentów, Genlog tani ale trzeba poprawiać mocowania ( nie symetryczne ) , Daiwa wykonaniem , wytrzymałością , kształtem oraz pomalowaniem całości tą farbą jak kiedyś ciężarki karpiowe mimo że nie tania dla mnie jest super. Właściwości rzutowe tego konkretnego modelu są bardzo dobre.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #50 dnia: 05.03.2020, 20:49 »
Zmieniony/udoskonalony, Frenzee Cage Feeder i Middy Tench/Barbel Cage Feeder pod marką Daiwa :)



...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 811
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #51 dnia: 19.10.2020, 20:07 »
Zamówiłem, zapłaciłem u nich za towar. Dostałem informację (sam zadzwoniłem do sklepu), że czas oczekiwania na zamówiony towar to 5 tyg. O.K., rozumiem, skoro nie mają na miejscu, trzeba zamawiać, czekać na dostawę - rozumiem.
Po 6 tygodniach ani słowa odzewu. Mija niebawem siódmy tydzień a oni milczą. Zadzwoniłem. Zdziwieni, że mam do nich pretensje o brak jakiejkolwiek informacji z ich strony. Brak choćby maila, prywatnej wiadomości na profilu, nie wspominając o telefonie, że czas dostawy z przyczyn od nich niezależnych się przedłuży. Mała rzecz, ale jakże istotna z ich strony. Wszak zapłaciłem za zamówiony sprzęt nieco więcej niż 50 zł i mam prawo domagać się informacji w temacie realizacji zamówienia. Póki co to są moje pierwsze i ostatnie zakupy u nich. A to z prozaicznego powodu - kompletny brak kontaktu z ich strony. A dziś po pierwszym telefonie miałem zapewnienie, że oddzwonią, gdy się tylko dowiedzą. Gdybym drugi raz w dniu dzisiejszym nie zadzwonił - nie odezwaliby się.
Jak wspomniałem - pierwsze "zakupy" i bardzo niemiłe wrażenie.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 253
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #52 dnia: 19.10.2020, 21:31 »
Przykro mi bardzo, dla porównania napisze tylko że Drapieznicy w dwa tygodnie ściągnęli mi wędkę z Anglii i wysłali do domu.

Do M6 wysłałem raz maila z zapytaniem o konkretny model wędki. Minęło już z rok czasu i odpowiedzi brak. Drapieżnicy odpisują bardzo szybko, zawsze, nie rzadko też w weekendy.

Maja co poprawiać w tym M6
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 811
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #53 dnia: 19.10.2020, 21:43 »
Na moje uwagi dotyczące braku informacji usłyszałem, że mają dużą ilość zamówień. Dla mnie jest to żadne wytłumaczenie. Tym bardziej w świetle Drapieżnika, którego przykład podałeś.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #54 dnia: 20.10.2020, 12:00 »
A ja kupiłem u nich 2 razy przez allegro. Nigdzie już nie ma tak taniego MMM od Sonu jak u nich. Data ważności 2022, towar ok :) Jeszcze 4 paczki mi zostały, ale zastanawiam się czy nie kupić więcej...
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #55 dnia: 20.10.2020, 12:29 »
Mieszkam w Gliwicach i bywam tam często, mają tak dużo zamówień że faktycznie pewne sprawy mogą im umknąć, przydał by się dodatkowy pracownik a juz napewno większy sklep. :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #56 dnia: 20.10.2020, 12:44 »
Zrobiłem w tym sezonie 5x zakupy u nich i nigdy nie było kłopotów. Paczka po 48h była u mnie. Z tym, że wybierałem opcję "Za pobraniem". Wówczas każdy sprzedawca spina bardziej pośladki z oczywistych względów. Dlatego proponuję wydać dodatkowe 5 zł za pobranie i mieć towar szybko u siebie :P
Pozdrawiam Seba

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 811
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #57 dnia: 20.10.2020, 14:45 »
No nie, tego już za wiele. Nim puściłem posta o ostatnich u nich zakupach zamówiłem haczyki z Kordy i ciężarki z Fox-a. Wszystko wg strony było dostępne. Dziś k-jego-mać okazuje się, że ciężarków nie ma. Czy ktoś u nich w ogóle panuje nad tym całym bałaganem?
Dla mnie osobiście ten sklep w sprzedaży internetowej to jakaś kompletna porażka.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #58 dnia: 20.10.2020, 15:47 »
Kolego weź sie ogarnij, prowadziłeś kiedyś sklep stacjonarny, internetowy i allegro razem, wiesz dlaczego drapieźnik przeszedł na dwa osobne sklepy, bo tego praktycznie nie idzie ogarnąć ( ktos kupuje w stacjonarnym i juz nie masz na stanie dane produktu a jak masz wystawionych kilka tysięcy aukcji to robi sie problem ) oczywiście można zatrudnić dodatkowe osoby ale jeśli chcesz kupować tanio a pewnie chcesz to sklep musi sprzedawać na śmiesznej marży a wtedy zatrudnienie dodatkowych osób nie wchodzi w grę. Tak wiem Ty jesteś klient i nic Ciebie to nie obchodzi ale kolego więcej wyrozumiałości bo jak się pozamykają te sklepy sprzedające na niskiej marży to będzie taniej kupować w UK. Póki co M6 sprzedaje większość sprzętu czy zanęt Sonubaits najtaniej w Polsce i dla mnie i wielu ich klientów niech tak zostanie. :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline RysiekS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: M6 Tackle
« Odpowiedź #59 dnia: 20.10.2020, 16:17 »
Nie robiłem zakupów u nich więc nie mogę się odnosić do konkretów. Mogę tylko coś napisać na przykładzie sklepu Górek, czy Gliny Natura. Chciałem w drugim ostatnio kupić klipsy do szpuli, były na stanie. Jednak zanim złożyłem zamówienie brakło. Po telefonie okazało się że właśnie dwa ostatnie kupił klient w sklepie stacjonarnym, więc automatycznie zeszły ze stanu. Muszę poczekać. W Górek miałem podobnie z haczykami. Teraz konkret, są jak widać odpowiednie programy do tego. Jeśli ktoś nie ogarnia tematu, pootwierał kilka rodzajów sprzedaży i tego nie ogarnia, powinien z czegoś zrezygnować. Takie moje zdanie.