Autor Wątek: Sonubaits Supercrush - Green  (Przeczytany 2788 razy)

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Sonubaits Supercrush - Green
« dnia: 06.03.2018, 22:39 »
Cześć, czy ktoś stosował te mieszankę? Jakie są spostrzeżenia np. Do standardowej MMM-czy zaneta ta tak samo zwiększa znacznie swoją objętość jak MMM czy efekt jest slabszy? No i najważniejsze  jak rybom smakowała :D
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sonubaits Supercrush - Green
« Odpowiedź #1 dnia: 08.03.2018, 20:04 »
Jest to wersja zanęty podobna do MMM, tyle że w kolorze zielonym.
Zdecydowanie najważniejsze jednak to rozróżniać zastosowanie zielonych mieszanek od Sonu, które są w trzech wersjach, wszystkie z serii Supercrush.
Każda jest inna i każda będzie miała osobne zastosowanie.

Supercrush Green
To podstawowa mieszanka jeśli ktoś potrzebuje zielonej wersji. Jest ona drobno zmielona i ma standardowy methodowy stopień klejenia. Ale przede wszystkim jest zanęta "najchudszą"  z zielonych wersji - to coś jak zielony MMM.

Supercrush F1 Green
Mieszanka zielona ale z dodatkiem ciemnej, no i w wersji słodkiej, stopień zmielenia i wiązania jak u poprzedniczki. Jednakże nie jest już tak chudziutka jak zwykły Green. Ma ciut więcej zmielonych tłustszych pelletów. Mimo to nie jest tłustych dodatków zbyt dużo i  można używać jej podczas słabego żeru ryb, nawet zimą.

Supercrush 50:50 Method and Paste.
Wersja zielona z dodatkiem ciemnego koloru, zmielona drobno ale jej stopień klejenia jest zdecydowanie większy. Wynika to z faktu, że jest mocno tłusta. To mieszanka na miesiące kiedy ryby intensywnie żerują. Można ja domoczyć do wersji zanęty, ale można przemoczyć i wykorzystać jako pastę (pastę o każdej porze roku).

Każdą można fajnie mieszać ze sobą, w zależności czego potrzebujemy - na przykład tłustą z Greenem do uzyskania pożądanej wersji "tłustości" 8)
Każdą można fajnie skonfigurować dodając MMM lub MMM Dark.

Nie odpowiem na pytanie jak smakowała, bo jak napiszę że miałem wyniki to kupisz a u Ciebie być może nie będzie miała żadna z nich racji bytu, lub niefartownie skomponujesz nieodpowiednią mieszankę i nic z tego nie będzie. Po protu uważam, że na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. To już kwestia testowania na własnych łowiskach wg własnej koncepcji. Co mogę powiedzieć to tylko tyle, że są to dobre produkty produkowane na najlepszych pelletach i z bardzo dobrymi składnikami.



Offline Wojtek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sonubaits Supercrush - Green
« Odpowiedź #2 dnia: 01.04.2018, 17:09 »
Bardzo dobra mieszanka. Ciągnie dużo wody. Bardzo uniwersalna. Można mieszać swobodnie z pozostałymi.
Bardzo łatwa w przygotowaniu. Nie traci koloru.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sonubaits Supercrush - Green
« Odpowiedź #3 dnia: 01.04.2018, 23:30 »
Już kupiłem ją i widziałem że pachnie i wygląda strukturalne jak MMM i takie dwie sobie połączylem. Już w sobotę potestuje. Mam nadzieję że karpie i amury  już obudzily się że snu
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Bielu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Army Carp Team Cz-Wa
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sonubaits Supercrush - Green
« Odpowiedź #4 dnia: 01.06.2018, 22:34 »
Panie i panowie stoję przed wyborem zanęty z przeznaczeniem na gliniankę kołową z liczną populacją karpika. Woda czyściutka i glęboka miejscami. Ostatnio łowiłem tam na expandersa i połowiłem, ale chciałbym przetestować coś nowego, i tu pytanie którą polecilibyście pod ww. łowisko, wiem że na kazdej wodzie sprawdza sie coś innego, ale jakieś porady mile widziane.
połamania
Bielu :D