Autor Wątek: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki  (Przeczytany 95463 razy)

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #15 dnia: 02.09.2015, 19:20 »
Podoba mi się ten pokrowiec Anakondy, tylko cena trochę duża, ale za jakość trzeba płacić.
To prawda coś za coś ,choć jak bym policzył ile wydałem na tanie bazarowe, to te tanie i tak wyszły by drożej >:(
Maciek

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #16 dnia: 02.09.2015, 19:29 »
Fakt, że ten Maćka tani nie jestem, ale wygląda naprawdę super. Ta wersja o której pisałem jest tańsza, bo ok 190zl ale i mniejsza. Tam wchodzą dwa uzbrojone kije. No i chyba ich zabezpieczenie też jest ciut słabsze niż w wersji Maćka.
Jožin z bažin

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #17 dnia: 02.09.2015, 19:30 »
Kubator  wysłałem ci priv
Maciek

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #18 dnia: 02.09.2015, 19:33 »
Kubator ten który Ty pokazałeś ma długość 190cm, i jest na wędki karpiowe w 2 składzie.

Offline Radek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzielimy się wiedzą
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #19 dnia: 02.09.2015, 19:38 »
Maćku,
czy ten pokrowiec jest sztywny?
Dzielimy się wiedzą

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #20 dnia: 02.09.2015, 19:41 »
Maćku,
czy ten pokrowiec jest sztywny?
Jak chcesz :) ,bo przechodzi przez niego aluminiowa rurka ,która go usztywnia , można ją też wyjąć i wtedy jest miękki :)
Maciek

Online Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #21 dnia: 02.09.2015, 20:33 »
Kurcze świetny jest ten pokrowiec Anakondy! :O Będę musiał sobie taki sprawić, jest dokładnie taki jak potrzebuję! :)
Pozdrawiam
Marcin

Offline DamianS

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #22 dnia: 04.09.2015, 11:58 »
Witam,

Mój wybór padł na pokrowiec Jaxona.

http://www.jaxon.pl/Katalog/261_187_torby-plecaki-pokrowce/5125_pokrowce/Produkt/54671_pokrowiec-%E2%80%93-tuba-x-team-jaxon-tv-uj-xtv.aspx

Kupowałem tak zwanego kota w worku ponieważ nigdzie nie znalazłem dokładnych zdjęć tego przedmiotu lub opinii o tym produkcie, nawet ciężko było znaleźć dokładny opis tego pokrowca ale na pierwszy rzut oka produkt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Mam nadzieje ze będzie mi służył jak najdłużej.
Poniżej zamieszczam kilka fotek jakby w przyszłości ktoś się zastanawiał nad zakupem, mam nadzieje ze będą pomocne. Zdjęcia robione telefonem wiec proszę o wyrozumiałość ;)



Pozdrawiam

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #23 dnia: 04.09.2015, 23:29 »
Super. Damian, dzięki za informacje i zdjęcia!
Pozdrawiam
Mateusz

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #24 dnia: 04.09.2015, 23:45 »
Ja powiem tak. Moj staruszek miał/ma pokrowiec jaxon team cos tam cos tam czyli najlepszy jaxona  w szuwakach najpier 2lata urwally sie uchwyty za jakis czas rozpadly sie same suwaki czesc ktora zamyka zatrzask.
Ja kupilem dragona, ale ze nie mialem akurat kasyna potzrebabyla pilna zamowilem dragona zielonego. srodkowa komora sie rozdarla od dolu postrzepil sie material. teraz kuie pokrowiec salixa albo sam sobie uszyje skorzany

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #25 dnia: 10.01.2016, 18:10 »
Witam,

Mój wybór padł na pokrowiec Jaxona.

http://www.jaxon.pl/Katalog/261_187_torby-plecaki-pokrowce/5125_pokrowce/Produkt/54671_pokrowiec-%E2%80%93-tuba-x-team-jaxon-tv-uj-xtv.aspx

Kupowałem tak zwanego kota w worku ponieważ nigdzie nie znalazłem dokładnych zdjęć tego przedmiotu lub opinii o tym produkcie, nawet ciężko było znaleźć dokładny opis tego pokrowca ale na pierwszy rzut oka produkt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Mam nadzieje ze będzie mi służył jak najdłużej.
Poniżej zamieszczam kilka fotek jakby w przyszłości ktoś się zastanawiał nad zakupem, mam nadzieje ze będą pomocne. Zdjęcia robione telefonem wiec proszę o wyrozumiałość ;)



Pozdrawiam

Witam ;) Mam pytanie odnośnie tego pokrowca. Próbowałem znaleźć informacje na necie ale jakoś mi nie poszło... Czy ten pokrowiec jest przeznaczony do transportu wędek już uzbrojonych w kołowrotki czy jednak samych wędzisk?

P.S Poszukuje pokrowca na 2 wędki uzbrojone w kołowrotki oraz w miarę sztywny + kieszenie boczne... Dlatego zainteresowałem się tym. Chyba, że ktoś ma jakiś inny warty uwagi produkt..
Koszt 200 zł

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #26 dnia: 10.01.2016, 18:30 »
Ja powiem tak. Moj staruszek miał/ma pokrowiec jaxon team cos tam cos tam czyli najlepszy jaxona  w szuwakach najpier 2lata urwally sie uchwyty za jakis czas rozpadly sie same suwaki czesc ktora zamyka zatrzask.
Ja kupilem dragona, ale ze nie mialem akurat kasyna potzrebabyla pilna zamowilem dragona zielonego. srodkowa komora sie rozdarla od dolu postrzepil sie material. teraz kuie pokrowiec salixa albo sam sobie uszyje skorzany

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T przy użyciu Tapatalka
Salix ma super produkty,  kiedyś czailem  się na ich podbierak.  Pokrowce nawet przystępne cenowo
  http://www.salix-alba.com/shop.php?product_id=70
 

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #27 dnia: 10.01.2016, 19:06 »


Cytat: katmay link=topic=2063. |-)msg52554#msg52554 date=1441403115
Salix ma super produkty,  kiedyś czailem  się na ich podbierak.  Pokrowce nawet przystępne cenowo
  http://www.salix-alba.com/shop.php?product_id=70

Mam  4 produkty z Salix Alba: pokrowiec, torbę na ramię, etui na przynęty i plecak, który przy okazji targów kupowałem od właściciela.Design jest kapitalny. Wykonanie... Nie będę się znęcał, bo mam wrażenie, że panie na szwalni piją więcej ode mnie. Generalnie, nie polecam. Poza tym od Złotej Łuski dla SA minęło z 25 lat. Dla SA czas stoi w miejscu. Tyle w temacie. Z osobistej refleksji dodam, że Pan Wojtek jest przesympatyczną osobą, może też dlatego, że biznes nie zawraca mu głowy, ale lipienie już tak.

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #28 dnia: 10.01.2016, 19:29 »
Zerknijcie jeszcze na ten pokrowiec.

http://allegro.pl/pokrowiec-premium-145-cm-mivardi-i5752603901.html

Kupiłem niedawno  i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

Materiał solidny, wykonanie też, zamki bardzo porządne.

Polecam.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pokrowiec, tuba na 2-3 wędki
« Odpowiedź #29 dnia: 10.01.2016, 19:44 »
Witam,

Mój wybór padł na pokrowiec Jaxona.

http://www.jaxon.pl/Katalog/261_187_torby-plecaki-pokrowce/5125_pokrowce/Produkt/54671_pokrowiec-%E2%80%93-tuba-x-team-jaxon-tv-uj-xtv.aspx

Kupowałem tak zwanego kota w worku ponieważ nigdzie nie znalazłem dokładnych zdjęć tego przedmiotu lub opinii o tym produkcie, nawet ciężko było znaleźć dokładny opis tego pokrowca ale na pierwszy rzut oka produkt jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Mam nadzieje ze będzie mi służył jak najdłużej.
Poniżej zamieszczam kilka fotek jakby w przyszłości ktoś się zastanawiał nad zakupem, mam nadzieje ze będą pomocne. Zdjęcia robione telefonem wiec proszę o wyrozumiałość ;)



Pozdrawiam

Witam ;) Mam pytanie odnośnie tego pokrowca. Próbowałem znaleźć informacje na necie ale jakoś mi nie poszło... Czy ten pokrowiec jest przeznaczony do transportu wędek już uzbrojonych w kołowrotki czy jednak samych wędzisk?

P.S Poszukuje pokrowca na 2 wędki uzbrojone w kołowrotki oraz w miarę sztywny + kieszenie boczne... Dlatego zainteresowałem się tym. Chyba, że ktoś ma jakiś inny warty uwagi produkt..
Koszt 200 zł

Może taki http://sklepdrapieznik.pl/sklep/pokrowce-korum-i-preston/13952-pokrowiec-preston-monster-11-rod-holdall-160cm.html jest niestety bez kieszeni bocznych, za to sztywny i wykonanie super. Posiadam wersję 2+2 cm 190 i jestem mega zadowolony. Jeśli byś  kupił wersję 2+2( niestety przekracza 200 zł) masz kieszeń boczną wtedy. Zaletą jest niewielka szerokość, a mimo to  dzięki rozwiązaniu prestona pokrowiec mieści cztery wędki z kołowrotkami I sztycę , podpórki w kieszeni bocznej.
Pozdrawiam

Marek