Autor Wątek: warciak_fishing  (Przeczytany 1477 razy)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 321
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
warciak_fishing
« dnia: 31.10.2018, 21:42 »
Moje pierwsze (albo i drugie) zamówienie w tym sklepie, przez allegro (rod pod). Towar zgodny z opisem i kupiony w dobrej cenie - to duży plus. Natomiast minusem dla mnie jest brak jakichkolwiek powiadomień o wysyłce oraz jej ostateczne wykonanie. Sklep musi chyba na przyszłość pomyśleć o zmianie firmy kurierskiej (nie wiem nawet jakiej :facepalm:), ponieważ kurier zachował się co najmniej niepoważnie. Paczkę zamówiłem do siedziby mojej firmy, która jest czynna do 15tej. Kurier zapewne przyjechał później i nawet nie próbował do mnie zadzwonić, choć miał podany mój nr telefonu. A teraz puenta - paczkę rzucił za bramę firmy i przeleżała ona do następnego poranka >:(. Przecież mogła zostać skradziona, a później pojawiłyby się tylko problemy z załatwieniem reklamacji.... :o >:O :facepalm:.
Ocena sklepu 7/10 (za dobrą cenę), ocena kuriera -1/10 >:O.

PS. Nie wiem czy to przypadek, ale ilekroć zamawiam coś ze sklepu, który jest zlokalizowany dość blisko mojej mieściny (w tym przypadku 52 km), tym dłużej czekam na paczkę, która często przechodzi różne "perypetie". Nie żebym wchodził w d..ę pewnemu sklepowi na "D", który jest oddalony ode mnie o ponad 600 km ???, ale tam otrzymałem bezproblemowo przesyłkę z dnia na dzień, bez zbędnych wku....ń 8).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline rafa84

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: warciak_fishing
« Odpowiedź #1 dnia: 31.10.2018, 22:51 »
Zapłacone z góry to tak jest, ale gdzie potwierdzenie odbioru? Mogłeś paczkę wziąć z pod tej bramy i powiedzieć że nic nie dostałeś, gdzie potwierdzenie podpisem z odbioru?
Rafał

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 321
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: warciak_fishing
« Odpowiedź #2 dnia: 31.10.2018, 23:26 »
No jak gdzie....w d...e ;D >:(.

Edit: Zapomniałem dodać, że w paczce "nawet" nie było paragonu :(, choć mam nadzieje, że nie będzie mi potrzebny ::)...Ocena spada do 6/10.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: warciak_fishing
« Odpowiedź #3 dnia: 31.10.2018, 23:51 »
Jak UPS wchodziło do Polski to zarządzający polskim oddziałem myśleli, że tu będzie jak w Stanach, czyli kurier będzie takim mleczarzem, wręcz kolegą z którym się zawsze dogadasz, poczęstujesz herbatką. A on zostawi ci paczkę pod domem, w pracy, za płotem, gdziekolwiek chcesz. No i im nie wyszło ;) Temu o którym piszesz może wydaje się, że jest w Stanach ;)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: warciak_fishing
« Odpowiedź #4 dnia: 01.11.2018, 01:30 »
Ja mam takiego kuriera w GLS. Zadzwoni, spyta, gdzie ma paczkę podrzucić, czy może do domu, czy jednak wyjdę cichaczem odebrać...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: warciak_fishing
« Odpowiedź #5 dnia: 01.11.2018, 07:21 »
Dobry układ katmay. ;) Moja żona nie otwiera na szczęście paczek tylko pyta, ile?! :P Tu w Irlandii to normalne że paczki zostawia się pod drzwiami  czy u sąsiada.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: warciak_fishing
« Odpowiedź #6 dnia: 11.02.2020, 08:12 »
No, zaryzykowałem. Zamówiłem kilka wędek na sporą jak dla mnie kwotę, po uprzednim kontakcie mailowym. W niedzielę dostałem potwierdzenie dostępności "od ręki" i dobrą cenę, więc zleciłem przelew. Poprosiłam też wyraźnie o numer do śledzenia paczki i paragon. Teraz czas zacząć oczekiwanie 8)

Edycja:
Wszystko z przesyłką w porządku, dotarła już we wtorek.Sprzęt świetny, a przy tej cenie to prawdziwa okazja. Paragon doszedł mailem. Jedyny minus to brak przesłania przez sklep linku do śledzenia paczki, mimo prośby.

Świetne ceny, dobra dostępność towarów, dobry kontakt i bardzo szybka wysyłka.
Solidne 9/10, na pewno jeszcze zrobię tu zakupy.

Offline garowy

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: warciak_fishing
« Odpowiedź #7 dnia: 11.02.2020, 10:12 »
No jak gdzie....w d...e ;D >:(.

Edit: Zapomniałem dodać, że w paczce "nawet" nie było paragonu :(, choć mam nadzieje, że nie będzie mi potrzebny ::)...Ocena spada do 6/10.
U nich standardem jest wrzucanie paragonu pod list przewozowy, w tej foliowej etykiecie na LP. Sprawdź - ja się raz przejechałem na pękniętym kiju. Niestety paragon razem z opakowaniem nieświadomie wywaliłem

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: warciak_fishing
« Odpowiedź #8 dnia: 11.02.2020, 12:32 »
Paragon nie jest potrzebny do reklamacji.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka