Autor Wątek: Sklep Duxonshop  (Przeczytany 34945 razy)

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #30 dnia: 05.12.2017, 21:10 »
Takie info. dzisiaj się pojawiło na fb Duxona. Trzeba być cierpliwym... Ja sam jeszcze nie dostałem zamówienia, a co więcej, nie wiem, czy pieniądze zostały u nich zaksięgowane... ;)
Zamawiałem w pierwszy dzień tej "akcji", w nocy.



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #31 dnia: 05.12.2017, 23:12 »
Nie dziwne. Zamawialem dwie paczki z Smyku w Black weekend :) . Czas między jedną a drugą to jakieś 10 minut. Różnica w numerze zamówienia to 1576. W 10 minut!!!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #32 dnia: 05.12.2017, 23:25 »
Moja paczka została wysłana dziś, mimo, że zakupy zrobiłem w Black Friday. Zdaję sobie sprawę z tego, że zrobili dobre promo i mieli mnóstwo zamówień, więc nie ma ciśnienia i cierpliwie czekam. Nie dzwonili też, że czegoś z oferty brakuje, więc powinno być OK.
Pozdrawiam Seba

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #33 dnia: 06.12.2017, 10:00 »
Tak sobie czytam wątek o sklepie i na FB też sobie czytam.
I jedno pytanie - czy wiedząc o sytuacji nie można zatrudnić na tydzień dwóch, trzech ogarniętych ludzi do pakowania, pisania itd?
JKarp

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #34 dnia: 06.12.2017, 10:05 »
Tak sobie czytam wątek o sklepie i na FB też sobie czytam.
I jedno pytanie - czy wiedząc o sytuacji nie można zatrudnić na tydzień dwóch, trzech ogarniętych ludzi do pakowania, pisania itd?
JKarp




Do takich samych wniosków dochodzę! Wziąć kogoś z rodziny, znajomych czy jak mówisz zatrudnić na chwile jakiegoś chętnego do pomocy. Czy tak trudno się domyśleć, że przez takie akcje, w polskim internecie rozpęta się gówno burza?
I komu to potrzebne? :facepalm:

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #35 dnia: 06.12.2017, 10:19 »
Ja to widzę nieco inaczej. Blackweekend to nic innego jak zebranie zamówienia na towar, którego nie mieli na stanie. Teraz info, że się nie wyrabiają bo masa zamówień i klient uspokojony, a oni spokojnie sprowadzają towar. Dwa tygodnie a oni jeszcze pakują?!

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #36 dnia: 06.12.2017, 10:59 »
Ja tam sobie cierpliwie czekam, bo sezon już i tak zakończony. Jak wspomniałem, wszystko co zamówiłem wysłano, dostałem powiadomienie, że paczka wczoraj wyjechała i gra gitara. Fakt faktem, że moglina ten czas zatrudnić kogoś do pomocy. No cóż, może wyciągną wnioski na kolejną taką akcję. W sumie nie jest źle ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #37 dnia: 06.12.2017, 11:20 »
Wszyscy zawsze widzimy swoje rację ale trzeba zauważyć że jest też druga strona medalu i tak np. sklep wprowadza obniżkę , promocje, wyprzedaż jak zwał tak zwał i z tego co widzę niektóre sklepy sprzedają sprzęt w cenie zakupu lub mają dosłownie kilka zł np. na kołowrotku za 400 zł :facepalm:
A tu Proszę, jeszcze nie zadowolenie bo paczki nie ma za 24 h , jak tak można , skandal,skandal !! Zatrudnić dodatkowo pracownika niech wysyłają a co, przecież kupiłem należy mnie się! I jeszcze darmowa wysyłka, bo jak nie to .....
Może czasami byście odpuścili te swoje uwagi i mam tu na myśli wszystkie sklepy a najlepszy przykład macie w UK gdzie Luk czeka na towar  cierpliwie 3 tydzień. Panowie więcej rozwagi i rozsądku Proszę :)
 
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #38 dnia: 06.12.2017, 11:38 »
Tak sobie czytam wątek o sklepie i na FB też sobie czytam.
I jedno pytanie - czy wiedząc o sytuacji nie można zatrudnić na tydzień dwóch, trzech ogarniętych ludzi do pakowania, pisania itd?
JKarp




Do takich samych wniosków dochodzę! Wziąć kogoś z rodziny, znajomych czy jak mówisz zatrudnić na chwile jakiegoś chętnego do pomocy. Czy tak trudno się domyśleć, że przez takie akcje, w polskim internecie rozpęta się gówno burza?
I komu to potrzebne? :facepalm:

Bo Jędruś nie ważne jak mówią byleby mówili.
Pomyśl jak się sklep pozycjonuje skoro tyle razy użyto jego nazwy.
JKarp

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #39 dnia: 06.12.2017, 11:47 »
Wszyscy zawsze widzimy swoje rację ale trzeba zauważyć że jest też druga strona medalu i tak np. sklep wprowadza obniżkę , promocje, wyprzedaż jak zwał tak zwał i z tego co widzę niektóre sklepy sprzedają sprzęt w cenie zakupu lub mają dosłownie kilka zł np. na kołowrotku za 400 zł :facepalm:
A tu Proszę, jeszcze nie zadowolenie bo paczki nie ma za 24 h , jak tak można , skandal,skandal !! Zatrudnić dodatkowo pracownika niech wysyłają a co, przecież kupiłem należy mnie się! I jeszcze darmowa wysyłka, bo jak nie to .....
Może czasami byście odpuścili te swoje uwagi i mam tu na myśli wszystkie sklepy a najlepszy przykład macie w UK gdzie Luk czeka na towar  cierpliwie 3 tydzień. Panowie więcej rozwagi i rozsądku Proszę :)

Co jest dziwnego w tym, że po zapłaceniu za towar ktoś oczekuje szybkiej przesyłki ? Czy normalne jest to, że sklep daje info z góry zakładając opóźnienia bo jak dla mnie nie jest usprawiedliwieniem że promo, czarny piątek itd. A może żeby było sprawiedliwie powinno się zrobić w ten sposób, że po info ze sklepu, że towar wysłany robimy przelew lub odbieramy towar za zaliczeniem? Bo tak to pachnie mi to zebraniem zamówienia na towary, których nie na stanie. Obrócić czyjąś kasą bezcenne i zarobić na tym trochę pieniędzy.

Dlatego też ja nie kupuję nic na promocjach, czarnych piątkach i innych tego typu dziwnych ofertach. Mam swoje sklepy, gdzie nawet w sezonie dostaw trwa 24 godziny. A i tak dostanę tam rabat ;-)

JKarp

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #40 dnia: 06.12.2017, 12:07 »
Nie ma nic dziwnego, kupiłeś możesz wymagać ale zrozum też sprzedającego a najlepiej rób jak robisz i nie kupuj na promocjach, bo to jest dla dobra Nas wszystkich :D :P
Nikt nikomu nie narzuca kupowania a jeśli się zdecydowałeś na zakup na takich warunkach i sklep powiadamia osobę o opóźnieniu to nie rozumie tych uwag. Zawsze masz wybór, kupujesz w innym sklepie i masz za 24 h .
A że ktoś może sprzedawać towar którego nie ma to już inna sprawa ale przecież nie zabroniona, jeśli powiadamia o tym kupującego i on się na to godzi to w czym problem ? Ewentualnie Można zrezygnować i omijać szerokim łukiem taki sklep.
Ale prawda jest taka że większość szuka okazji, promocji, super okazji a potem "płaczę " że to czy tam to.
Sam ostatnio kupiłem 2 kołowrotki w dobrej cenie na Allegro po czym sprzedającym oświadczył że się pomylił z ceną bo wpisał z rozpędu cenę niższego modelu, dałem mu wiarę zwrócił kasę i tyle nie będę mu wstawiał negatywów bo uważam że każdy powinien dostać szansę na poprawę :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #41 dnia: 06.12.2017, 12:17 »
Ważny szczegół - kiedy sklep dał info, że czarny piątek i że przesyłki mogą mieć dwa tygodnie opóźnienia. Bo to, że takie info pojawiło się wczoraj to widziałem.
JKarp

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #42 dnia: 06.12.2017, 13:00 »
Jestem mega zdziwiony, że takie wpisy wyszły od Was. Dla mnie to trochę wstyd pisać takie komentarze... :facepalm:
Już przed samymi zakupami było info, że wysyłka będzie trwać 1-2 tygodnie. A pomysł z zatrudnieniem dodatkowych pracowników :facepalm:
To tak jakbyście chcieli zatrudnić dziewczynę do warsztatu samochodowego jako pomoc, żeby przyniosła klucze itp jak nie ma pojęcia o tym...

Panowie naprawdę troszkę powagi. Sklep robi promocję, gdzie jak wyliczyłem średnie obniżki to 30%, mega dużo dobrej jakości towaru, a tu takie narzekania.
Czemu pomimo dokładnych informacji o opóźnionej wysyłce (mamy już koniec sezonu) nadal zrobiliście tam zakupy i oczekujecie dostawy w 24h ?
Zawsze zostaje sklep na D z cenami wyższymi od konkurencji średnio o 15% i mielibyście od ręki :)

Ja może miałem szczęście, ale na wysyłce tak czy siak mi nie zależało, bo jest koniec sezonu !!!
Kupiłem w piątek po 20:00, a dostałem dokładnie tydzień później w piątek.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #43 dnia: 06.12.2017, 13:05 »
Jestem mega zdziwiony, że takie wpisy wyszły od Was. Dla mnie to trochę wstyd pisać takie komentarze... :facepalm:
Już przed samymi zakupami było info, że wysyłka będzie trwać 1-2 tygodnie. A pomysł z zatrudnieniem dodatkowych pracowników :facepalm:
To tak jakbyście chcieli zatrudnić dziewczynę do warsztatu samochodowego jako pomoc, żeby przyniosła klucze itp jak nie ma pojęcia o tym...

Panowie naprawdę troszkę powagi. Sklep robi promocję, gdzie jak wyliczyłem średnie obniżki to 30%, mega dużo dobrej jakości towaru, a tu takie narzekania.
Czemu pomimo dokładnych informacji o opóźnionej wysyłce (mamy już koniec sezonu) nadal zrobiliście tam zakupy i oczekujecie dostawy w 24h ?
Zawsze zostaje sklep na D z cenami wyższymi od konkurencji średnio o 15% i mielibyście od ręki :)

Ja może miałem szczęście, ale na wysyłce tak czy siak mi nie zależało, bo jest koniec sezonu !!!
Kupiłem w piątek po 20:00, a dostałem dokładnie tydzień później w piątek.

Nic dodać nic ująć :bravo:
Pozdrawiam Seba

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #44 dnia: 06.12.2017, 13:14 »
Jestem mega zdziwiony, że takie wpisy wyszły od Was. Dla mnie to trochę wstyd pisać takie komentarze... :facepalm:
Już przed samymi zakupami było info, że wysyłka będzie trwać 1-2 tygodnie. A pomysł z zatrudnieniem dodatkowych pracowników :facepalm:
To tak jakbyście chcieli zatrudnić dziewczynę do warsztatu samochodowego jako pomoc, żeby przyniosła klucze itp jak nie ma pojęcia o tym...


Panowie naprawdę troszkę powagi. Sklep robi promocję, gdzie jak wyliczyłem średnie obniżki to 30%, mega dużo dobrej jakości towaru, a tu takie narzekania.
Czemu pomimo dokładnych informacji o opóźnionej wysyłce (mamy już koniec sezonu) nadal zrobiliście tam zakupy i oczekujecie dostawy w 24h ?
Zawsze zostaje sklep na D z cenami wyższymi od konkurencji średnio o 15% i mielibyście od ręki :)

Ja może miałem szczęście, ale na wysyłce tak czy siak mi nie zależało, bo jest koniec sezonu !!!
Kupiłem w piątek po 20:00, a dostałem dokładnie tydzień później w piątek.
Pytałem o info ale nikt nie potrafi go pokazać, oprócz tego z wczoraj.
Nie wiedziałem o tym, że żeby zapakować paczkę ze sklepu wędkarskiego trzeba być mistrzem Polski ( ŚWIATA ) w wędkarstwie. To samo dotyczy odebrania korespondencji.
I dlaczego nie odniesiesz się do mojego wcześniejszego wpisu - skoro wiadomo ( niby ), że mają być opóźnienia to może kasę należałoby kasę wpłacać po info ze sklepu, że przesyłka stoi i czeka. Tylko nie piszcie, że co jak nie wpłacę bo na razie to wielu ludzi ma sytuacją odwrotną czyli co jak wpłacę a dwa tygodnie nie ma żadnego info ze sklepu.

JKarp

EDIT
Dlatego jak pisałem mijam takie sklepy, takie promocje. Mam sklepy, że zawsze mam promocje a dostawa trwa 24 godziny.