Autor Wątek: Łowiska komercyjne miedzy Łodzią a Warszawą  (Przeczytany 1526 razy)

Offline Watchmaker

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler method
Łowiska komercyjne miedzy Łodzią a Warszawą
« dnia: 03.08.2018, 07:55 »
Panowie pomocy :'( wędka kupiona, osprzęt kupiony, wszystko poskładane, ochota pali trzewia a tu się okazuje 2 tygodnie na dokończenie formalności w PZW trzeba czekać (karta członkostwo itd). Może polecicie jakieś fajne łowisko komercyjne z którego nie trzeba zabierać (kupować) złowionych rybek? Okolice to Łowicz Sochaczew Bolimów. Poza tym już późnawo trochę na opłacanie składek w tym roku i normalnie bym się nie szarpał o te 2 stówki ale nadszarpnąłem sobie budżet trochę już.
Więc tak sobie myślę, że chętnie bym się zabunkrował gdzieś z opłatą od wędki do przyszłego roku zwłaszcza, że dopiero się będę uczył z wędką jako taką obchodzić. Sprzęt to match + waggler jakby co.
Wszystko, co w wędkarstwie najlepsze, jeszcze przede mną ;)

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowiska komercyjne miedzy Łodzią a Warszawą
« Odpowiedź #1 dnia: 03.08.2018, 08:13 »
Zdrowo rozumujesz :) nie opłacaj PZW bo raz i tak na PZW raczej nie połapiesz, dwa dokładasz cegiełkę to tego aby ten dziwny twór istniał dalej. Poniżej masz mapkę z łowiskami.

https://www.google.pl/maps/@52.1454722,11.8279183,6z/data=!3m1!4b1!4m2!6m1!1s12QnOoOgxyxNTgPVanAUYIiZpjOs?hl=pl
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Łowiska komercyjne miedzy Łodzią a Warszawą
« Odpowiedź #2 dnia: 03.08.2018, 08:22 »
A tutaj masz mapkę do łowisk, która jest połączona z użytkownikami dodjącymi wyprawy na tych łowiskach, dizęki czemu możęmy zobaczyć czy ktoś tam był i co łowił :)
https://www.fishing-book.com/places/map

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowiska komercyjne miedzy Łodzią a Warszawą
« Odpowiedź #3 dnia: 03.08.2018, 10:19 »
Ptaku dobrze prawi. Gdybym miał dostęp do tylu łowisk komercyjnych, to bym nie opłacał PZW.
Marcin

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowiska komercyjne miedzy Łodzią a Warszawą
« Odpowiedź #4 dnia: 03.08.2018, 11:30 »
Możesz spróbować na Uchaniu dolnym pod Łowiczem.  Następne to Batorówka kawałek za Jeżowem. Tak na szybko. Usiądę później to coś skrobnę. Pozdrawiam z Łowicza

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Watchmaker

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Łowiska komercyjne miedzy Łodzią a Warszawą
« Odpowiedź #5 dnia: 04.08.2018, 17:23 »
Jadę jutro z lubą nad Uchań bo mam najbliżej. Jakieś rady, uwagi? Ostrzeżenia? Dzwoniłem i rybek nie trzeba brać jak się nie chce. generalnie pytanko do tych co już bywali jak tam jest?
Wszystko, co w wędkarstwie najlepsze, jeszcze przede mną ;)