Autor Wątek: Tuba do bata  (Przeczytany 699 razy)

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Tuba do bata
« dnia: 05.02.2020, 21:25 »
Siemka, jako że nie lubię jak obija mi się sprzęt, wykonałem na szybko po taniości (gdyż całe 15 złociszy) tubę z wypełnieniem pod bata w moim przypadku. W pierwszej kolejności wypełniłem korki bata wewnątrz sztywną gąbką aby elementy nie obijały się o korki. Ale do rzeczy:
 Do wykonania a w zasadzie złożenia w całość  tuby transportowej zakupiłem rurę, korek oraz wypełnienie w tym przypadku jak widać na zdjęciu, zwykła izola na rury. Jest to tak banalne rozwiązanie, iż nie ma co tu się rozpisywać zdjęcia same mówią za siebie, zatem w skrócie: skróciłem piankę i rurkę do wymiaru w moim przypadku zostawiłem od góry ok 10 cm bez wypełnienia aby było za co złapać bata, uzupełniłem korek gąbką i włożyłem pianę w rurę i to cała robota. Finalnie można ozdobić tubę czym się chce, ja w moim przypadku użyje pozostałość  W 93 jak się nie mylę, ale z powodzeniem można owinąć taśmą camo w krążku lub co tam kto chce   , do tego korek zaadoptowany od jakiegoś aerozolu na górę oraz dowiązać paracord jako rączka aby na szybkie wypady było za co nieść, u mnie docelowo i tak pójdzie w pokrowiec zbiorczy i na wózek. Cel osiągnięty czyli bat zabezpieczony przed obiciem etc. Idealnie pasuje piana 28mm do rury 50 nic nie lata, skacze. Bat zabezpieczony, śmiem powiedzieć że nawet do wysyłki kurierierm takie rozwiązanie się sprawdzi. Jak było takie rozwiązanie to proszę moderację o usunięcie postu.











Słońca Życzę

Słońca życzę