Autor Wątek: Zanęty firmy Maros - Method Crush  (Przeczytany 1354 razy)

Offline ManiekPiekary

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Zanęty firmy Maros - Method Crush
« dnia: 26.08.2021, 16:42 »
Szukam i szukam odpowiedniej zanęty. Byłem nastawiony na Feederbaita ale trochę się naczytałem i mam wątpliwości. Ale na YT usłyszałem o zanętach Marosa :D używa ktoś ?

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zanęty firmy Maros - Method Crush
« Odpowiedź #1 dnia: 26.08.2021, 17:26 »
Zobacz sprawdzone marki Dynamite, Sonubaits, Mainline, Baittech, Ringers. Z polskich producentów polecam Lorpio Method Feeder, podobno Method Mania daje radę La w nie używałem.

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Zanęty firmy Maros - Method Crush
« Odpowiedź #2 dnia: 26.08.2021, 18:11 »
Stosowałem dwie z tych zanęt- Master i Green. Bardzo dobre i skuteczne miksy, uważam że warto ich spróbować.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zanęty firmy Maros - Method Crush
« Odpowiedź #3 dnia: 26.08.2021, 18:13 »
Maros ma super zanęty.
Rozrabiasz 2/1 puchnie tyle ile MMM i pracuje tak samo szybko.
Struktura jej jest inna niż Sonu ale dla mnie spoko. No i nie ma zapychaczy tylko mączka rybna i pellet na 1. miejscach i mączki zbożowe jakieś.
Miałem Dark i polecam na cały rok. Kiedyś Master też spoko i Monster G - ma pełno betainy i pelletów halibutowych 2mm nieco więc na zimną wodę/ porę roku odraczam. Ewentualnie jako dodatek do Darka delikatny (ze względu na betain która podobno zachęca ryby do żerowania).
Obecnie por cen/ jakość najtańsza zdecydowanie.
FB Prestige miałem kilka. I spice spoko (ale nieco dawałem i tak marosa darka). Natomiast Sweet porażka (miks po rozrobieniu 3/1 pływał...), a betaina jest tylko w małej paczce i u mnie po dodaniu poprawnie domoczonego pelletu (mix 50/50) rozlatywała się i w foremce prestona i guru. Natural mi jakoś nie podpasował też no i zauważyłem, że albo kontrola jakości słaba albo coś nie działa, bo na początku ładnie zmielone w pył lepiej niż MMM a teraz znajdowałem w niej cały pellety i to ten granulat zielony (FB pellet sweet prestige) w zanęcie spice...
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃