Autor Wątek: Zalew Janów Lubelski  (Przeczytany 711 razy)

Offline Kubaslw

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Zalew Janów Lubelski
« dnia: 28.08.2019, 09:06 »
Witam czy ktoś z szanownych forumowiczów miał okazję być na zalewie w Janowie Lubelskim, i mógłby się podzielić informacjami na temat rybek, głównie interesuje mnie karp i amur, jaką taktyka, smaki się sprawdzały  pozdrawiam :narybki:

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 624
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zalew Janów Lubelski
« Odpowiedź #1 dnia: 28.08.2019, 10:04 »
Sam osobiście nie łowiłem bo to nie mój region a jak wiesz żeby tam łowić trzeba posiadać opłaconą kartę pzw .

Co do samego zalewu .....piękny duży obszar do wędkowania z fajnymi miejscówkami , ale do większości miejscówek tylko i wyłącznie na piechotę . Plusem jest to że zbiornik jest zadbany i miejsca wydzielone do wędkowania ( bo nie z każdej strony możesz sobie połowić ) są spokojne i z dala od plaży i wczasowiczów . Dookoła zalewu jak i za razem do każdej miejscówki jest wyłożona kostka , tak więc nie trzeba się martwić chodzeniem przez wysoką trawę czy w trudnym terenie .

Jakieś 2-3 tyg. temu byłem tam , ale bardziej rekreacyjnie . Spotkałem tam również 2 karpiarzy którzy wędkowali tam przez kilka dni i efekty po 2-3 nockach mieli kiepskie , zaledwie po 1-2 karpiku ok 3 kg tak więc szału nie było . A towaru jak to karpiarze mieli sporo , + wywózki łódką . Towar do łódki miksowali : kulki, kuku i pellety , ale trudno coś tu mówić co się sprawdzało jak efekty mizerne .

Jako sam zalew rekreacyjnie dla całej rodzinny polecam . Fajne można spędzić czas .
Z poważaniem Marcin