Autor Wątek: Jarofishing.pl  (Przeczytany 580 razy)

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Jarofishing.pl
« dnia: 20.03.2024, 21:17 »
Cześć, ma ktoś doświadczenia z tym sklepem? Wiem, że Patryk kupował tam kosz.
Zamówiłem ten sam, przyszedł inny. Błąd przy pakowaniu, zdarza się. Po dogadaniu się wysyłam kosz i dostanę zwrot kosztu wysyłki zwrotu. Wyślą kosz, który zamówiłem.
Wstępnie, więc OK. Potwierdzę po dokończeniu transakcji. Jak zawsze piszę, dostawcę można ocenić po jego reakcje na sytuacje problemowe.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 832
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Jarofishing.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 21.03.2024, 05:20 »
Stacjonarny sklep z Będzina, raczej nie powinno być problemów, kupowałem u nich kilka razy coś zarówno stacjonarnie jak i wysyłkowo przez allegro. Pewnie się machnęli, zdarza się :)
Dzierżno uzależnia

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jarofishing.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 21.03.2024, 06:35 »
Ja nie polecam. Kiedyś chciałem kupić 2 fotele matrix w komplecie i zapytałem czy przy takich zakupach będzie możliwa zniżka. Pan, który ze mną się kontaktował dal mi ze zniżka cenę wyższa niż była na ich stronie. Jak zwróciłem mu uwage, że na ich stronie jest taniej nawet bez jego zniżki. To podniósł ceny tych foteli na stronie, tak aby z jego zniżka zaproponowaną mi drogą mailową wychodziło taniej ;D od tamtej pory omijam szanowny sklep
Plum

Offline GSK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jarofishing.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 21.03.2024, 08:15 »
Stacjonarny sklep z Będzina, raczej nie powinno być problemów, kupowałem u nich kilka razy coś zarówno stacjonarnie jak i wysyłkowo przez allegro. Pewnie się machnęli, zdarza się :)
Chyba pomyliłeś sklepy ten jest z Opola :) (jak się nie mylę to z Będzina jest jackfishing.pl). Robiłem u nich zakupy i wszystko było ok. Byłem nawet kiedyś przejazdem stacjonarnie i powiem że asortyment robi wrażenie.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 832
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Jarofishing.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 21.03.2024, 09:41 »
Faktycznie, mea culpa, podobne nazyw, będzin to Jackfishing ;D
Dzierżno uzależnia

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jarofishing.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 25.03.2024, 21:12 »
Cześć, ma ktoś doświadczenia z tym sklepem? Wiem, że Patryk kupował tam kosz.
Zamówiłem ten sam, przyszedł inny. Błąd przy pakowaniu, zdarza się. Po dogadaniu się wysyłam kosz i dostanę zwrot kosztu wysyłki zwrotu. Wyślą kosz, który zamówiłem.
Wstępnie, więc OK. Potwierdzę po dokończeniu transakcji. Jak zawsze piszę, dostawcę można ocenić po jego reakcje na sytuacje problemowe.
Hej, wysłałem zwrot, jak dotarł dostałem zwrot kosztów wysyłki zwrotu i wysłano do mnie właściwy kosz. Dotarł do mnie bez dodatkowych kosztów.
Więc w sumie według mnie sklep na OK.
Dodam jeszcze, że cena tego kosza z jarofishing w stosunku do ceny z Drapieżnika z rabatem VIP jest o 42% niższa.
Pozdrawiam,
Tomek