Autor Wątek: Black Friday 2019  (Przeczytany 27645 razy)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #30 dnia: 26.11.2019, 13:08 »
Skoro ktoś jest stałym użytkownikiem, i ma już jakiś rabat solidarnościowy to powieninen on się łączyć z promocjami w black friday.... Trzeba promować i doceniać "swoich"..., gdzie pośród gąszczu emotikonek można wyczytać że w dupie mamy twoja historie zakupów, promocja nie łączy się z wyprzedażami,
To jak tam? Wpisujesz Drapieżnika na swoją czarną listę?
 ;D ;D ;D



Już tylko 5 dni ⏰ dzieli Nas od Black Friday.❗️❗️⚠️⚠️

Bądźcie z nami 29.11.2019 o godzinie 00:00♨️♨️

Przed Wami czas kupowania prezentów oraz czas inwestowania w przyszłoroczne plany.🥁🥁

Przygotujcie się odpowiednio na to wydarzenie.🛠

🕵️‍♀️ Podpytujecie: Czy warto czekać❓❓

👨‍🏫 Odpowiadamy: Warto❗️💣💣🧨

Tak jak informowaliśmy Was w wcześniejszym poście
w Czwartek 28.11.2019 do porannej kawy zaserwujemy szczegóły naszej promocji.💎

🧐 Niecierpliwym wędkarzom jednak już dzisiaj uchylimy rąbek tajemnicy👍:

❌ 28.11.2019 w Czwartek nasza docelowa grafika zmieni się z ❓❓% na jeden bazowy dwucyfrowy ❗️❗️% rabat.

❌ Ten % rabat będzie skierowany do regularnej oferty, czyli
do ponad 20 000 produktów zawartych na stronie www.sklepdrapieznik.pl

❌Produkty będą oznaczone specjalną metką:
Black Friday🎗🎗

❌W tym dniu nie będą działały hity cenowe oraz indywidualne programy klienta.

❌⚠️⚠️
Za to w Black Friday zaproponujemy Wam jeden solidny % rabat naliczany automatycznie.

✅Będzie to najwyższa zniżka w historii naszej firmy odnosząca się do regularnej oferty produktowej.

❌Ponadto w tym dniu będzie można zakupić produkty na raty przy pomocy banku Santander.

♨️♨️Mając na uwadze powyższe założenia♨️♨️,

w ostatnich tygodniach Drużyna Drapieżnik🧙‍♀️🎅🙋‍♀️🧝‍♀️ bardzo mocno pracowała przy dostawach👨‍🔧.

Chcąc zapewnić Wam odpowiedni stan magazynowy w przeciągu kilku dni, ponad 7000 pozycji uzyskało duży zapas produktowy💪💪.
W kolejnych dniach oferta sklepu jeszcze bardziej się umocni.🥳🥳

Co więcej, w ofercie jest już wiele nowych produktów🆕🆕 przewidzianych na sezon 2020, także w Black Friday czekają na Was bardzo ciekawe zakupy.🤩🤩🤩

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia,

Drużyna
Drapieżnik🦈🦈🦈

 :)

Jeżeli sztucznie zawyżą ceny, a potem zrobią niby promocje, to tak, Drapieżnik będzie na mojej czarnej liście :)

Ale jeśli okaże się, że będą tylko rabaty na ok 20-25%, które jak czytamy nie będą się łączyć z wcześniej wypracowanym upustem, to będę tylko zawiedziony :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #31 dnia: 26.11.2019, 13:21 »
:thumbup:
Ano widzisz. Czyli robią dokładnie to samo co SG Baits, a jednak małą inbę rozkręciłeś ;) No chyba tylko gąszcz emotikonek mają większy ;)
Nie sądzę by drapieżnik na aktualnym szczeblu swojej kariery połasił się na tak żałosny chwyt jak zawyżanie cen.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #32 dnia: 26.11.2019, 13:24 »
Zjedliby ich na naszym forum. Moim zdaniem już nawet lepiej nie robić tego całego syfu niż zawyżać obniżać itp. Ale może myśle innaczej niż inni handlowcy 😀

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 925
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #33 dnia: 26.11.2019, 13:24 »
To nawet nie byłoby "połaszenie się", tylko wyjątkowo głupi strzał we własne kolano, bo cenowo można znaleźć tańsze oferty, a wygrywają jakością obsługi i wiarygodnością. I np ja, pewnie wielu, sobie to bardzo cenię.
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #34 dnia: 26.11.2019, 13:47 »
Wiarygodność, obsługa, jak najbardziej. Jeśli mam problem z dostępnością czegoś, a chcę na już i nie liczę się z kosztami, zwykle uderzam do nich.

Niestety, w pozostałych przypadkach, ich ceny mocno odstają od rynku, i nie mówię tu nawet o konkurencji z UK, ale sklepów w Polsce. Przed całym tym szałem związanym z Black Friday robiłem sporo zakupów w innych sklepach, z jednego prostego powodu - oni nie musieli zawyżać cen, bo już wtedy były cholernie wysokie. Nawet licząc rabat 11% u Drapieżników, wiele rzeczy kupiłem "na wejście", ze świeżym kontem, w innym sklepie jeszcze o 10% taniej. O ile przy małych zakupach nie jest to istotna różnica, to przy większym zakupie mówimy o kilkuset złotych rozbieżności. A nie poczułem się gorzej obsłużony.

Dlatego podchodzę do Black Friday w wydaniu Drapieżnika sceptycznie. Skoro stałym klientom, którzy zostawili w sklepie wielokrotność progu wymaganego na rabat 11% nie mogą dać stałego upustu 15%, przy, nie ukrywajmy, co do zasady jednych z najwyższych cen (a co za tym idzie i marż, bo u producentów też na pewno mają dobre ceny), to nie spodziewam się rabatu na BF przekraczającego 20% od ceny półkowej. Wtedy wylądują mniej więcej na poziomie faktycznych cen, zwłaszcza że ten rabat nie będzie dotyczył towarów już przecenionych i nie będzie łączył się z rabatem dla stałych klientów. Żebym u nich teraz coś miał kupić, to faktycznie dopiero upust 30% - równoznaczny z rabatem 10% gdzie indziej - mógłby zadziałać. Zatem ja się nie napalam :)

Ogólnie to postuluję, żeby się opanować z zakupami, i wziąć sklepy na przetrzymanie. Narobili zapasów "okazji" na BF, to jeśli ich nie sprzedadzą, za jakiś czas zacznie się schodzenie z cen na złogach magazynowych ;)

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 639
  • Reputacja: 126
  • Lokalizacja: UK
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #35 dnia: 26.11.2019, 15:52 »

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #36 dnia: 26.11.2019, 16:39 »
Chyba dobry deal....

https://www.amazon.co.uk/Penn-Pursuit-III-Spinning-Fishing/dp/B07GKFGZJJ
Niestety nie wysyłają do Polski

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Online Rych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 502
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Cały Świat / Gdynia
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #37 dnia: 26.11.2019, 16:50 »
:thumbup:
Ano widzisz. Czyli robią dokładnie to samo co SG Baits, a jednak małą inbę rozkręciłeś ;) No chyba tylko gąszcz emotikonek mają większy ;)
Nie sądzę by drapieżnik na aktualnym szczeblu swojej kariery połasił się na tak żałosny chwyt jak zawyżanie cen.

Jak napisałem do nich, czy ceny Browinga podnieśli dlatego, żeby dać go w promocji na BF. To mi odpisali, że mieli już to zrobić na początku października, ale nie mieli czasu  :facepalm:

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #38 dnia: 26.11.2019, 17:06 »
Byłem w M6 Tackle zapytać co z zamówionymi Shimano :) oraz przy okazji zapytać o BF , jeśli ktoś szuka lub przymierza się do kupna kombinezonu , śpiworu lub namiotu to w czwartek wieczorkiem niech zaglądnie do M6 mają być naprawdę fajne ceny . :)
A póki co chyba pół Polski kupuje Sonu bo było ciężko wejść do sklepu, tyle paczek :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline marek118

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 188
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: RNI, Koło PZW nr 28 "Szuwarek" Nowa Sarzyna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #39 dnia: 26.11.2019, 17:36 »
Gliny Natura też dołączają do BF http://www.glinywedkarskie.pl/shop/

Chub

  • Gość
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #40 dnia: 26.11.2019, 17:55 »
:thumbup:
Ano widzisz. Czyli robią dokładnie to samo co SG Baits, a jednak małą inbę rozkręciłeś ;) No chyba tylko gąszcz emotikonek mają większy ;)
Nie sądzę by drapieżnik na aktualnym szczeblu swojej kariery połasił się na tak żałosny chwyt jak zawyżanie cen.

Jak napisałem do nich, czy ceny Browinga podnieśli dlatego, żeby dać go w promocji na BF. To mi odpisali, że mieli już to zrobić na początku października, ale nie mieli czasu  :facepalm:

Kto podniósł Browninga ceny ?

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 75
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #41 dnia: 26.11.2019, 18:00 »
Gliny Natura też dołączają do BF http://www.glinywedkarskie.pl/shop/

Kurcze nic na ich stronie nie widzę o BF

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #42 dnia: 26.11.2019, 18:00 »
:thumbup:
Ano widzisz. Czyli robią dokładnie to samo co SG Baits, a jednak małą inbę rozkręciłeś ;) No chyba tylko gąszcz emotikonek mają większy ;)
Nie sądzę by drapieżnik na aktualnym szczeblu swojej kariery połasił się na tak żałosny chwyt jak zawyżanie cen.

Jak napisałem do nich, czy ceny Browinga podnieśli dlatego, żeby dać go w promocji na BF. To mi odpisali, że mieli już to zrobić na początku października, ale nie mieli czasu  :facepalm:

Kto podniósł Browninga ceny ?

Chyba Drapieżnik. Bo SGB ma całe 7 produktów Browninga od 10 do 150zł ;)
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Chub

  • Gość
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #43 dnia: 26.11.2019, 18:05 »
Jeśli to Drapieżnik to ciekawa historia bo ja widzę wędkę 100 mniej niż płaciłem na początku roku kołowrotek jakoś 50-60 mniej ...

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2019
« Odpowiedź #44 dnia: 26.11.2019, 18:13 »
Nie tylko drapieżnik panowie jest w sieci....
W jednym sklepie wydałem 400 zł do przodu 150 zł przesyłka za free.
Ceny uprzednoo skontrolowałem na rynku takze czysty zysk.
Tak samo w drupim sklepie zakup za 200 zł fo przodu 30% plus przesyłka za free.
W trzecim sklepie na kiju 100zł do przodu.

Kupuje tylko w sprawdzonych przezemnie sklepach realizacja 24 godz.
W wielu sklepach sa super ceny ... nic tylko szukać.
Maciek