Autor Wątek: Czas zadać sobie pytanie... dlaczego nie ma ryb?  (Przeczytany 5126 razy)

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Czas zadać sobie pytanie... dlaczego nie ma ryb?
« Odpowiedź #15 dnia: 26.11.2018, 20:11 »
Z tymi kontrowersyjnymi tematami to trzeba uważać, bo zima idzie ;) Zaraz część osób będzie tworzyć nowe forum i żyć życiem SIG-u. Co do "techniki" to czy ktoś dzisiaj sprawdzał w Cyber Monday, czy jest jakieś promo na wędki elektryczne :P

Mi "technika" nie przeszkadza, o ile ryba wraca do wody. Skoro kogoś stać na cuda techniki, to powinno go też stać na to, aby rybę wypuścić i cieszyć się tym, że następnym razem może znowu uda się tą rybę "namierzyć", tyle że już większą i sprytniejszą :P

Ja trochę nie w temacie, a co chodzi z tym nowym forum SiG-u?
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Czas zadać sobie pytanie... dlaczego nie ma ryb?
« Odpowiedź #16 dnia: 26.11.2018, 20:23 »
Z tymi kontrowersyjnymi tematami to trzeba uważać, bo zima idzie ;) Zaraz część osób będzie tworzyć nowe forum i żyć życiem SIG-u. Co do "techniki" to czy ktoś dzisiaj sprawdzał w Cyber Monday, czy jest jakieś promo na wędki elektryczne :P

Mi "technika" nie przeszkadza, o ile ryba wraca do wody. Skoro kogoś stać na cuda techniki, to powinno go też stać na to, aby rybę wypuścić i cieszyć się tym, że następnym razem może znowu uda się tą rybę "namierzyć", tyle że już większą i sprytniejszą :P

Ja trochę nie w temacie, a co chodzi z tym nowym forum SiG-u?

No to my Selektor pojechali.... :-X 8)
Maciek

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Czas zadać sobie pytanie... dlaczego nie ma ryb?
« Odpowiedź #17 dnia: 26.11.2018, 20:25 »
aaaaaj nie śmiejcie się, przeczytałem po łebkach i stąd to pytanie :D uznajmy, że go nie było :D
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Czas zadać sobie pytanie... dlaczego nie ma ryb?
« Odpowiedź #18 dnia: 26.11.2018, 20:28 »
O i sam zacząłem kontrowersję :P W internetach znajdziesz forum na którym tematy znajdujące się na SIG, stanowią podstawę dyskusji. Nie ma zbyt wiele stron o tematyce wędkarskiej, więc możesz sobie je odnaleźć w google :P Wracajmy do tematu ;)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Czas zadać sobie pytanie... dlaczego nie ma ryb?
« Odpowiedź #19 dnia: 26.11.2018, 20:34 »
O i sam zacząłem kontrowersję :P W internetach znajdziesz forum na którym tematy znajdujące się na SIG, stanowią podstawę dyskusji. Nie ma zbyt wiele stron o tematyce wędkarskiej, więc możesz sobie je odnaleźć w google :P Wracajmy do tematu ;)

Lepiej ten temat performens zakończyć...
Maciek

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Czas zadać sobie pytanie... dlaczego nie ma ryb?
« Odpowiedź #20 dnia: 26.11.2018, 20:38 »
Z jednej strony prawda, że technologia zabija zabawę (choć całe szczęście spławi i grunt wolne są od echo, deeper to kicha). Z drugiej strony to nie technologia zabija setki ton ryb. To nasza mentalność. W robocie mówię, że zacząłem poważniej wędkować. To wszyscy "ooo to pewno żonie wiadra ryb nosisz" a ja że, zjeść czasem ok, ale ze sklepu, łowię na no kill (Kanał Żerański), poza tym trzeba skrobać poza domem, białoryb średnio smaczny i ościsty. A oni "no ale to po co na ryby chodzisz". Ja mówię, że łapię i wypuszczam no i i"ale jak to, przecież im cierpienie zadajesz (w sumie jak daje w beret to już nie cierpią :))

Także, mentalność zabija setki ton ryb i nasze zamiłowanie darmowego (według niektórych) posiłku w postaci ościstej ryby :) Cóż, 50 lat komunizmu nauczyło wielu cieszyć się każdą formą białka i węglowodanów.