Autor Wątek: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018  (Przeczytany 61277 razy)

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #300 dnia: 05.06.2018, 14:26 »
Prawo startu i zgłoszenia mają jedynie  zawodnicy, którzy wzięli udział w Gruntowych Mistrzostwach Polski 2017.
Łukasz Białas, Wałcz

Offline Claymor

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #301 dnia: 05.06.2018, 22:14 »
Panowie ktoś będzie preferował namiot jako nocleg ?  Wiecie może czy nad tym jeziorem można obozować ?

Offline adiiii8888

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ADrian
  • Lokalizacja: Puławy
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #302 dnia: 08.06.2018, 18:44 »
Jak by kogoś interesowało jest już lista startowa. Ładna obsada Koszalin, Wrocław ale nie ma co się dziwić :).https://pzwszczecin.com/wp-content/uploads/lista-zawodnik%C3%B3w.pdf
PZW koło Azoty Puławy

Offline Claymor

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #303 dnia: 08.06.2018, 22:08 »
Jestem zdziwiony że Mazowiecki nikogo nie wystawił

Offline adiiii8888

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ADrian
  • Lokalizacja: Puławy
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #304 dnia: 08.06.2018, 22:34 »
Jest na 18 i 19 pozycji.
PZW koło Azoty Puławy

Offline Grzegorz H.

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 4
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #305 dnia: 09.06.2018, 23:35 »
Witam. Wyleje trochę frustracji na temat tych zawodów.Łowiąc w spławiku miałem nadzieję, że nowa dyscyplina jaką jest feeder będzie normalna.Niestety się myliłem.Ciśnienie niektórych jest takie, że nawet eliminacje nie są jasne (jak dla mnie).Po komunikacie, że jest sześć wolnych miejsc wykonałem telefon, ale lista już zamknięta, bo liczy się czas zgłoszenia.W każdej innej dyscyplinie rezygnującego zastępuje następny z klasyfikacji z zeszłego roku.Ten regulamin jest dla mnie trochę niejasny i czekam, bo może na MŚ też będzie się liczył termin zgłoszeń.I już jutro wysyłam swoje zgłoszenie, może pojadę.Czekam na opinie innych, bo może moje spostrzeżenia są błędne,ale w mojej opinii nie zbuduje się dobrej kadry (uczestniczyłem już na MŚ na takich zasadach i nic z tego nie było) .Bo jak to mówią "Nie matura lecz chęć szczera zrobią z ciebie oficera".Pozdrawiam Grzegorz.

Offline Artur Kraśnicki

  • Sklep Fish24.pl
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 296
  • Reputacja: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #306 dnia: 13.06.2018, 21:41 »
Witam. Wyleje trochę frustracji na temat tych zawodów.Łowiąc w spławiku miałem nadzieję, że nowa dyscyplina jaką jest feeder będzie normalna.Niestety się myliłem.Ciśnienie niektórych jest takie, że nawet eliminacje nie są jasne (jak dla mnie).Po komunikacie, że jest sześć wolnych miejsc wykonałem telefon, ale lista już zamknięta, bo liczy się czas zgłoszenia.W każdej innej dyscyplinie rezygnującego zastępuje następny z klasyfikacji z zeszłego roku.Ten regulamin jest dla mnie trochę niejasny i czekam, bo może na MŚ też będzie się liczył termin zgłoszeń.I już jutro wysyłam swoje zgłoszenie, może pojadę.Czekam na opinie innych, bo może moje spostrzeżenia są błędne,ale w mojej opinii nie zbuduje się dobrej kadry (uczestniczyłem już na MŚ na takich zasadach i nic z tego nie było) .Bo jak to mówią "Nie matura lecz chęć szczera zrobią z ciebie oficera".Pozdrawiam Grzegorz.
Z tego co wiem lista która się pojawiła po ogłoszeniu była już zajęta jeden ze znajomych sprawdził i tam są niektóre nazwiska które nie powinny startować ale ja nie znam dokładnie szczegółów
Tylko po co dawać komunikat skoro temat już jest wcześniej zaklepany
Machaj wędą, ryby będą.
Pozdrawiam
Artur Kraśnicki

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #307 dnia: 13.06.2018, 23:38 »
Witam. Wyleje trochę frustracji na temat tych zawodów.Łowiąc w spławiku miałem nadzieję, że nowa dyscyplina jaką jest feeder będzie normalna.Niestety się myliłem.Ciśnienie niektórych jest takie, że nawet eliminacje nie są jasne (jak dla mnie).Po komunikacie, że jest sześć wolnych miejsc wykonałem telefon, ale lista już zamknięta, bo liczy się czas zgłoszenia.W każdej innej dyscyplinie rezygnującego zastępuje następny z klasyfikacji z zeszłego roku.Ten regulamin jest dla mnie trochę niejasny i czekam, bo może na MŚ też będzie się liczył termin zgłoszeń.I już jutro wysyłam swoje zgłoszenie, może pojadę.Czekam na opinie innych, bo może moje spostrzeżenia są błędne,ale w mojej opinii nie zbuduje się dobrej kadry (uczestniczyłem już na MŚ na takich zasadach i nic z tego nie było) .Bo jak to mówią "Nie matura lecz chęć szczera zrobią z ciebie oficera".Pozdrawiam Grzegorz.
Swiete słowa
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Grzegorz H.

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 4
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #308 dnia: 13.06.2018, 23:56 »
Witam.Komunikat dali dla ściemy że wszystko jest według jakiś zasad. Wiedząc od innych kolegów że z 30stki wypadnie kilka osób kontaktowałem się z Warszawą i Szczecinem w sprawie kwalifikacji już w kwietniu ale nikt nie potrafił mi odpowiedzieć. Dowiedziałem się że mam czekać na decyzje,no i się doczekałem. Po zapytaniu członka ZG o zaistniałej sytuacji dostałem grzeczną odpowiedż że jeżeli widzę jakieś nieprawidłowości to mam zgłosić do kapitanatu.I tu obraz PZW żalić się do instytucji na decyzję którą sami podjęli :D.Jak dla mnie to brak kręgosłupa moralnego albo kompetencji.Pozdrawiam Grzegorz.

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #309 dnia: 14.06.2018, 08:11 »
To brak kompetencji a przede wszystkim chęci. Zawodów domaga się jakaś wąska grupa ludzi i my mamy przez to pracę do wykonania - to jest ich tok myślenia niestety. Tak było, jest i pewnie długo będzie. Jak już coś zorganizowali to teraz odwalić, aby się odbyło...

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 623
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #310 dnia: 14.06.2018, 09:19 »
Czyli wszystko po staremu :(
Robert

Offline Claymor

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #311 dnia: 14.06.2018, 16:23 »
PZW ma w DU...E członków. Związek w takiej formie w jakiej istnieje powinien być zlikwidowany. W XXI w  wszystko można kupić przez internet a po składki PZW trzeba iść i się pokłonić skarbnikowi w kole.

Sorry za OFFTOP

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #312 dnia: 16.06.2018, 14:27 »
W dniu dzisiejszym rozpoczęły się feederowe zmagania na zbiorniku Sicina w miejscowości Pyrzyce. Ranga zawodów zgromadziła wielu świetnych zawodników. Treningi przyniosły chyba jeden wniosek, ponieważ wszyscy zawodnicy ustawili się na odławianie małych ryb. Dominował dystans 20-30m i ultra delikatne zestawy z małymi koszykami. Nie widziałem nikogo, kto łowiłby na dystansie. Zbiornik Sicina jest wręcz wymarzonym łowiskiem pod zawody. Świetna infrastruktura, dojazd, kładki. Gdyby to było jeszcze łowisko no kill... Zbudowanie dobrego wyniku na tak małej rybie będzie niezwykle trudne i o miejscu będzie decydowało szczęście w postaci bonusa. Takim pięknym bonusem może pochwalić się stanowisko nr 5, które po długim holu zaliczyło sandacza 4.585 kg. Śmiało mogę powiedzieć, że ta ryba pozamiatała wynik we wszystkich sektorach. Walka jednak trwa. Ciekawy jestem jutrzejszej taktyki.
Pozdrawiam Bartek. Więcej zdjęć tutaj https://www.facebook.com/pg/FeederManiak/photos/?tab=album&album_id=1334006013410165


Offline Buba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 772
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat i feeder

Offline lester

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 023
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feederowe Mistrzostwa Polski 2018
« Odpowiedź #314 dnia: 17.06.2018, 18:30 »
Już po zawodach, są gdzieś wyniki?