Autor Wątek: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup  (Przeczytany 14145 razy)

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #30 dnia: 25.09.2017, 16:43 »
Wielki finał Matrix Feeder Cup 2017 dobiegł końca.
Było to bardzo emocjonujące spotkanie, na którym każdy próbował się wykazać. My niestety w czubie stawki się nie znaleźliśmy, ale mimo to jakoś nas to szczególnie nie martwi. Przecież aby się dostać na tą imprezę trzeba było się wykazywać przez cały sezon na eliminacjach, i fakt uczestnictwa w końcowej rywalizacji nas zadowalał. Kto wie, może w następnym sezonie nasze aspiracje będą wyższe, i wtedy będziemy już od siebie więcej wymagać.
Należy napisać, że finał zorganizowany przez Matrix Team Poland oraz sztab ludzi z Sklep Wędkarski Drapieżnik to była bardzo wysoka klasa. Świetna atmosfera, organizacja, mnóstwo zdjęć oraz transmisja live! Do tego bardzo rzucała się w oczy oprawa zawodów, wszędzie stały piękne flagi, a nad głowami zwycięzców zawisł ogromny baner - niesamowite wrażenie.
Chcielibyśmy podziękować Drapieżnikom za obecność i za stworzenie ww atmosfery, zrobiliście kawał dobrej roboty. Z tego miejsca pozdrawiamy również Piotra - właściciela firmy. Tym razem mieliśmy więcej czasu na rozmowę i uważamy że jest to świetny i przemiły człowiek :thumbup:
Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim zawodnikom za całoroczne spotkania i za wszystkie spędzone razem minuty nad wodą, oraz poza nią.
Ale przede wszystkim dziękujemy naszym najbliższym za wyrozumiałość przez cały sezon - bo nie każdy potrafiłby nas tak wspierać i godzić się na tyle godzin poza domem.
Do zobaczenia nad wodą!










Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #31 dnia: 25.09.2017, 17:26 »
Panowie to i tak wielki sukces, bo przebrneliscie przez eliminacje i zawitaliscie w ścisłym finale, więc jest to niewątpliwie nobilitacja dla Was. Poza tym otrzymaliście porządną dawkę doświadczenia, więc za rok na pewno będzie lepiej. Oglądałem to na live i naprawdę nieźle Wam szło. Szkoda tej spinki u Ścigacza przy samym brzegu, bo widać było, że to coś dużego. No ale macie co analizować tak na spokojnie przy piwku. Gratulacje :bravo: :beer: :bravo:
Pozdrawiam Seba

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #32 dnia: 25.09.2017, 17:31 »
Sam udział w finale z tak dobrymi wędkarzami to sukces :bravo: W przyszłym sezonie z pewnością będzie jeszcze lepiej :thumbup:
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #33 dnia: 25.09.2017, 17:51 »
Oglądałem to na live i naprawdę nieźle Wam szło.

To co oglądałeś, bo widziałem Twoje komentarze - dziękuję :), to była dla mnie trudna miejscówka, pewnie widziałeś jakie tam były krzuny. Ciężko się holowało przez to długim kijem. To był taki paradoks, bo krótszy kij lepszy byłby do holu w tym miejscu, ale długim znowu można było uchronić się przed napływaniem ryby pod krzaki od strony wody....ot taka sytuacja....tak źle i tak niedobrze ;)
Mało tego, to miejsce ma to do siebie, że na 20stym metrze są kołki, a na około 40stym trawska pod wodą, tego dnia 3 ryby tam wlazly i już zostały.... >:(

Offline Ścigacz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #34 dnia: 25.09.2017, 17:58 »
Hmmm....
Seba chyba pomyliły Ci się odcinki ;)
Bo w eliminacjach to fakt straciłem ładną rybę :(
Przy finale tylko spinka małego leszczyka i każdy karp, nawet ten z 80 m trafił do siaty :) . Może nie było tych ryb wiele ale ciesze sie, że wytrzymała moja strzałówka, którą wykonałem pierwszy raz w życiu.
A grębowskie karpie dają popalić, nawet te ciągnięte z 80 m, przy brzegu walczą jeszcze z dobre 20 minut i nie chcą być podebrane ;)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #35 dnia: 25.09.2017, 18:14 »
Hmmm....
Seba chyba pomyliły Ci się odcinki ;)
Bo w eliminacjach to fakt straciłem ładną rybę :(
Przy finale tylko spinka małego leszczyka i każdy karp, nawet ten z 80 m trafił do siaty :) . Może nie było tych ryb wiele ale ciesze sie, że wytrzymała moja strzałówka, którą wykonałem pierwszy raz w życiu.
A grębowskie karpie dają popalić, nawet te ciągnięte z 80 m, przy brzegu walczą jeszcze z dobre 20 minut i nie chcą być podebrane ;)

Może tak być, że coś mi się pomyliło, bo: filmów było kilka i miałem tez przerwę w oglądaniu. A gdy wróciłem z Kościoła to leciałem dalej z transmisją. Do tego dochodzą małe problemy z netem i tak wyszło. Bądź co bądź kibicowałem Wam z całej epy ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Ścigacz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #36 dnia: 25.09.2017, 18:16 »
Dziękujemy serdecznie :)

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #37 dnia: 25.09.2017, 18:17 »
Chopaki, wielkie :bravo:
Piotr

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #38 dnia: 25.09.2017, 18:17 »
Oglądałem to na live i naprawdę nieźle Wam szło.

To co oglądałeś, bo widziałem Twoje komentarze - dziękuję :), to była dla mnie trudna miejscówka, pewnie widziałeś jakie tam były krzuny. Ciężko się holowało przez to długim kijem. To był taki paradoks, bo krótszy kij lepszy byłby do holu w tym miejscu, ale długim znowu można było uchronić się przed napływaniem ryby pod krzaki od strony wody....ot taka sytuacja....tak źle i tak niedobrze ;)
Mało tego, to miejsce ma to do siebie, że na 20stym metrze są kołki, a na około 40stym trawska pod wodą, tego dnia 3 ryby tam wlazly i już zostały.... >:(

... po prostu miałeś pecha w losowaniu, więc następnym razem będzie lepiej. Co do tak lipnego stanowisko to nie lepiej byłoby wyłączyć go z losowania ? Przecież innych miejsc jest wiele. Poza tym taka miejscówka może wypatrzyć wynik i pozbawić człowieka szans na lepszy wynik. Wg mnie w tym aspekcie organizatorzy mają co poprawić na następny sezon, bo wg mnie w zawodach tej rangi szanse powinny być wyrównane :P
Pozdrawiam Seba

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #39 dnia: 25.09.2017, 18:28 »
Gratuluje panowie !
Ile was wszystko kosztuje zwiazku z zawodami wiecie tylko wy.
Najwazniejsze ze tak mysle ze jednak cale to przedsiewziecie pezynosi wam ogromna przyjemnosc.
 :bravo: :bravo: :bravo:
Trzymam za was kciuki !
Kazdy rok to nowe doswiadczenie , mysle ze przy takim postepie jaki macie  to za rok bedziecie w czubie.
Jeszcze raz graty panowie :bravo: :bravo: :bravo:.
Maciek

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #40 dnia: 25.09.2017, 19:42 »
Ale tego nie można poprawiać Seba. Tak musi być, wg mnie to jest trudność która trzeba ogarnąć i już. Taki urok łowiska. To nie angielski basen :P
Nie narzekam na organizację, wręcz przeciwnie, była na mega poziomie, tylko na losowanie. Tak bywa.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #41 dnia: 25.09.2017, 21:48 »
Spoko, mówiłem za siebie, bo ja bym marudził. Jednak najważniejsze jest to, że wzięliście udział we finale i to całym teamem. A w nowym sezonie na bank będzie progres ;)
Pozdrawiam Seba

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #42 dnia: 25.09.2017, 22:06 »
A w nowym sezonie na bank będzie progres ;)
Trzymam Cię za słowo ;)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Feeder Fans na zawodach Matrix Feeder Cup
« Odpowiedź #43 dnia: 25.09.2017, 22:16 »
Chłopaki, ładnie idziecie. Aż się chce Wam kibicować ;)
Jacek