Autor Wątek: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana  (Przeczytany 14702 razy)

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana
« Odpowiedź #105 dnia: 26.07.2018, 09:47 »
Serio chłopaki, zamknijcie ten wątek na cztery spusty, niech służy już tylko jako pomnik.

Ciśniecie po facecie któremu prowokowanie was i dalsza bezcelowa dyskusja sprawia ewidentnie radochę. Kontynuowanie tego wyłącznie psuje atmosferę i będzie zarzewiem dalszych spin. To co istotnego było do napisania w tym wątku napisane już zostało.

Offline Szymeq

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 463
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • C&R!
  • Lokalizacja: Przywidz
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana
« Odpowiedź #106 dnia: 26.07.2018, 09:49 »
Mam prośbę do modów o zamknięcie tematu , bo czytając już się nie dobrze człowiekowi robi.
Nic tylko docinki ,wyzwiska od mięsiarzy. Worek do bicia se znaleźliście?? zejdźcie wreszcie z człowieka.

Ooo, no proszę, hipokryzja zidentyfikowana :P
Jak ja wspomniałem o zamknięciu wątku, to momentalnie napisałeś, że nie mam merytorycznych argumentów. Kolego nie pisz już nic najlepiej, no chyba że chcesz szybko NABIĆ RANGĘ EKSPERTA!!!!
Pozdrawiam, Szymeq ;)


Ryba1987

  • Gość
Odp: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana
« Odpowiedź #107 dnia: 26.07.2018, 09:54 »
Od razu pisałem że troll z tego tommy. Wiek nie gra roli w tym wypadku.
Ban i zamknac temat

Jarek a co do tego worka do bicia, wybacz ale samo z siebie się to nie wzięło. Zbiera to co zasiał

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana
« Odpowiedź #108 dnia: 26.07.2018, 09:58 »
Mam prośbę do modów o zamknięcie tematu , bo czytając już się nie dobrze człowiekowi robi.
Nic tylko docinki ,wyzwiska od mięsiarzy. Worek do bicia se znaleźliście?? zejdźcie wreszcie z człowieka.

Ooo, no proszę, hipokryzja zidentyfikowana :P
Jak ja wspomniałem o zamknięciu wątku, to momentalnie napisałeś, że nie mam merytorycznych argumentów. Kolego nie pisz już nic najlepiej, no chyba że chcesz szybko NABIĆ RANGĘ EKSPERTA!!!!
Ja napisałem???????
Albo cytaty źle wstawiłeś albo ci słoneczko przygrzało!!!!!
A experta mam już dawno.

Offline Tommy54

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdynia
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana
« Odpowiedź #109 dnia: 26.07.2018, 10:01 »
Serio chłopaki, zamknijcie ten wątek na cztery spusty, niech służy już tylko jako pomnik.

Ciśniecie po facecie któremu prowokowanie was i dalsza bezcelowa dyskusja sprawia ewidentnie radochę. Kontynuowanie tego wyłącznie psuje atmosferę i będzie zarzewiem dalszych spin. To co istotnego było do napisania w tym wątku napisane już zostało.

o...odezwał się "Ekspert" @Koń , który pisze rady-herezje na temat gradacji wielkości kołowrotków, ogłupiając  nowych userów. W/g tego "Eksperta" 1000, 2000, 3000, 4000 - to gradacja pojemności szpuli ;D .
Chyba "Ekspert" nie miał nigdy kołowrotka ze szpulami typu match (bardzo płytkimi , o małej pojemności).

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana
« Odpowiedź #110 dnia: 26.07.2018, 10:03 »
¯\_(ツ)_/¯

:D :D :D

Ryba1987

  • Gość
Odp: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana
« Odpowiedź #111 dnia: 26.07.2018, 10:09 »
Serio chłopaki, zamknijcie ten wątek na cztery spusty, niech służy już tylko jako pomnik.

Ciśniecie po facecie któremu prowokowanie was i dalsza bezcelowa dyskusja sprawia ewidentnie radochę. Kontynuowanie tego wyłącznie psuje atmosferę i będzie zarzewiem dalszych spin. To co istotnego było do napisania w tym wątku napisane już zostało.

o...odezwał się "Ekspert" @Koń , który pisze rady-herezje na temat gradacji wielkości kołowrotków, ogłupiając  nowych userów. W/g tego "Eksperta" 1000, 2000, 3000, 4000 - to gradacja pojemności szpuli ;D .
Chyba "Ekspert" nie miał nigdy kołowrotka ze szpulami typu match (bardzo płytkimi , o małej pojemności).

No to się doedukuj ekspercie bo wielkości szpul powstały z przelicznika ich pojemności, szpule match czyli w rzeczywistości nie do matchowki a pod zawody są oznaczane przez match bo są pod te zawody specjalnie splycone.
Gratuluję braku podstawowych informacji o hobby przez 50 lat.
Aha, jeszcze jedno pytanie, czytam że stronisz od komercji i pzw, to może rzeczywiście w akwarium te wszystkie okazy łowisz ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wspólne wypady na "białą" z Gdyni - szukam Kompana
« Odpowiedź #112 dnia: 26.07.2018, 10:10 »
Powiem tak - zamykam ten wątek, bo teraz już tylko jazdy personalne będą.
Krwawy Michał

Purple Life Matters